Aktualności

Biało-czerwoni przegrali po walce. Czwarta drużyna MŚ lepsza

Reprezentacja02.11.2016 
Nie było sensacji w pierwszym meczu towarzyskim reprezentacji Polski A w futsalu z Portugalią. Biało-czerwoni ulegli na wyjeździe czwartej drużynie mistrzostw świata 1:4 ale wynik nie oddaje do końca przebiegu spotkania. Podopieczni Andrzeja Biangi i Błażeja Korczyńskiego do 38 minuty przegrywali bowiem zaledwie 1:2.

W drugiej minucie wynik otworzył Cardinal, ale już trzy minuty później do wyrównania doprowadził jeden z najlepszych graczy w reprezentacji ostatnich miesięcy, Mikołaj Zastawnik. Tuż przed przerwą swój kunszt pokazał jednak Ricardinho. Podobnie było w drugiej połowie – kolejne trafienia Cardinala i Ricardinho przesądziły o wygranej.

Przypomnijmy, że niespełna rok temu w ramach eliminacji do mistrzostw świata obie reprezentacje także ze sobą rywalizowały. Wtedy Polska uległa Portugalii na wyjeździe 2:6. W środę obie kadry zmierzą się ze sobą ponownie.

Tadeusz Danisz

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży