Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

Najbliższe tygodnie będą chyba najważniejsze w karierze trenerskiej Andrzeja Biangi. Reprezentacja Polski w futsalu pod jego wodzą już w kwietniu weźmie udział w turnieju eliminacyjnym do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Rywali nie mamy łatwych, bo między innymi faworyzowane ekipy Hiszpanii i Serbii. Ostatni etap przygotowań do turnieju, który zostanie rozegrany w Elblągu, rozpoczął się turniejem w Tychach.

Reprezentacja futsalu A

Zwycięstwem reprezentacja Polski zakończyła start w Turnieju Czterech Państw, który od soboty był rozgrywany w Tychach. Biało-czerwoni w ostatnim spotkaniu pokonali Bośnię i Hercegowinę 3:1, a bohaterem w naszej ekipie był Michał Widuch. Bramkarz Piasta Gliwice na parkiecie pojawił się dopiero w drugiej połowie, przy wyniku bezbramkowym i wydatnie pomógł drużynie zarówno w obronie, jak i w ataku.

Ekstraklasa futsal

W siódmej kolejce Futsal Ekstraklasy oczy kibiców będą zwrócone przede wszystkim na lidera rozgrywek. Rekord na własnym terenie będzie podejmował aktualnego wicemistrza Polski, Pogoń ’04 Szczecin. Czy lider straci pierwsze punkty w tym sezonie? Tak brzmi najciekawsze pytanie zbliżającego się weekendu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży