Reprezentacja FA | mężczyźni

Futsal

Gościem magazynu Łączy Nas Futsal był świeżo upieczony reprezentant Polski, na co dzień grający w pierwszoligowym Constrakcie Lubawa Sebastian Grubalski. Dziewiętnastolatek opowiedział o przeżyciach związanych z debiutem w kadrze w meczu przeciwko Brazylii, o walce o awans do Ekstraklasy, a także relacjach z trenerem, który prywatnie jest... bratem zawodnika.

Reprezentacja futsalu A

Jest jednym z tych zawodników, na których reprezentacja Polski ma być budowana w najbliższych latach. Utalentowany, przebojowy, skuteczny, a poza parkietem wygadany, odważny, nie mający kompleksów. – Stres na parkiecie? Gdy się robi to, co się kocha, to raczej jest podekscytowanie – mówi Sebastian Grubalski, 19 – latek o swoim debiucie w dorosłej reprezentacji Polski przeciwko reprezentacji Brazylii.

Reprezentacja futsalu A

Nie udało się sprawić sensacji biało – czerwonym w drugim pojedynku z pięciokrotnymi mistrzami świata, Brazylią. I tak jak w pierwszym sparingu można było znaleźć wiele wspólnych elementów z meczem z Rosją na ME (1:1), tak niedzielna potyczka długimi momentami przypominała drugi, nieudany występ na mistrzostwach Europy z Kazachstanem (1:5).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży