Reprezentacja FA | mężczyźni

I Liga futsal

[WIDEO] Magazyn I ligi futsalu #11

07.12.2017

Na futsalowych boiskach w I lidze zrobiła się ciekawa sytuacja w grupie południowej, gdzie różnica między pierwszym zespołem a piątym wynosi zaledwie pięć punktów. Liderem jest zespół Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice, który odniósł kolejne przekonujące zwycięstwo z drużyną Heiro Rzeszów. W grupie północnej sporą przewagę nad pozostałymi drużynami ma Red Devils Chojnice, który wyszedł zwycięsko w rywalizacji z Futsal Leszno. Zapraszamy na podsumowanie 10. kolejki I ligi futsalu.

Reprezentacja Fustalu

Po poniedziałkowym zwycięstwie w meczu towarzyskim nad Gruzją (4:2), również we wtorek reprezentacja Polski zdołała pokonać tych rywali (3:1). We wtorek w Częstochowie gole dla biało-czerwonych strzelali Sebastian Wojciechowski, Tomasz Lutecki i Mikołaj Zastawnik. Sparingowy dwumecz to element przygotowań reprezentacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Reprezentacja futsalu A

Jeżeli sądzicie, że bycie bramkarzem na hali jest tym samym, co na trawiastym boisku – jesteście w dużym błędzie. Na czym polega błąd golkipera w futsalu? Jak wygląda jego trening? I w końcu – jaką rolę odegrać może na Mistrzostwach Europy? O byciu bramkarzem w piłce halowej opowiada Tomasz Ulfik, trener golkiperów w reprezentacji Polski.

Futsal

Jeden z bardziej uzdolnionych futsalowo bramkarzy w naszym kraju. Do niedawna grał w Futsal Ekstraklasie i był podstawowym golkiperem reprezentacji Polski. Dzisiaj broni barw pierwszoligowej ekipy Acana Orzeł Futsal Jelcz Laskowice, ale jak mówi, to tylko chwilowy przysłowiowy krok do tyłu. – Tak, by za chwilę móc wykonać dwa do przodu. O reprezentacji też nie przestaję myśleć – mówi 25-letni Maciej Foltyn.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży