Reprezentacja Beachsoccer |

Federacja

Przewodniczący Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej Polskiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak i Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN Łukasz Wachowski zapraszają przedstawicieli wszystkich klubów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej plażowej na spotkanie organizacyjne, mające na celu omówienie sezonu 2020.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Sezon od jesieni do lutego przyszłego roku – takie są pierwsze plany w sprawie organizacji międzynarodowych rozgrywek w beach soccerze. Rodzimi gracze „plażówki” do planowanych przesunięć podchodzą z ostrożnością, ale w całej sprawie także szukają pozytywów. – Najważniejsze, by udało się wrócić na piasek – mówią zgodnie nasi rozmówcy.

Wywiady

Michał Łabędzki w ekstraklasie rozegrał 151 spotkań, a po zakończeniu kariery został... strażakiem. – Czasem porównuję to do piłki. Trzeba było dobrze przepracować mikrocykl, by być gotowym na mecz w weekend. W straży też musimy być zawsze wytrenowani i gotowi – podkreśla były piłkarz m. in. ŁKS Łódź, Pogoni Szczecin czy Arki Gdynia, a także reprezentant Polski w beach soccerze.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności