Aktualności

Zagraniczne powołania na mecz z Rumunią

Reprezentacja19.05.2017 
Selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, powołał zawodników z lig zagranicznych na mecz eliminacji mistrzostw świata 2018 z Rumunią, który odbędzie się 10 czerwca 2017 roku o godzinie 20:45 na PGE Narodowym.– Meczem z Rumunią 10 czerwca na PGE Narodowym rozpoczynamy rewanżową rundę spotkań eliminacji mistrzostw świata. Wszyscy mamy świadomość, że najważniejsze mecze w kontekście awansu na mundial dopiero przed nami. Zagramy z bardzo trudnym przeciwnikiem, który wciąż liczy się w walce o wyjazd do Rosji. Niezbędna jest maksymalna mobilizacja, która pozwoli przybliżyć się do realizacji założonego celu.

Biorąc pod uwagę fakt, że mecz zostanie rozegrany po zakończeniu rozgrywek klubowych, konieczna jest indywidualizacja procesu przygotowań. W związku z tym wyznaczona grupa zawodników rozpocznie zgrupowanie 31 maja. Treningi w pełnym składzie osobowym zaplanowane są od 5 czerwca w Warszawie.

Powołania z ligi polskiej ogłoszę w środę 31 maja – powiedział Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży