Aktualności

[WIDEO] Pamiętny rajd „Grosika”! Jak dużo Kamil daje drużynie?

Reprezentacja20.02.2021 

Mimo trudniejszego momentu w klubie, nazwisko Kamila Grosickiego​ w ostatnim czasie raz po raz pojawia się na nagłówkach prasowych czy rozmowach piłkarskich kibiców w naszym kraju. Nic w tym dziwnego – przez ostatnie lata dał się zapamiętać jako ten, który zostawia na boisku całe „serducho” i naprawdę potrafi zrobić różnicę, szczególnie w meczach reprezentacji Polski. Tu pojawia się pytanie: na czym dokładnie ta różnica polega? Ile i co konkretnie „Grosik​” daje zespołowi, w którym występuje? Jakie zagrania i zachowania są dla niego charakterystyczne?

Postanowiliśmy to przeanalizować i przedstawić w przystępny sposób na przykładzie – jakże by inaczej! – jednego z jego najbardziej pamiętnych występów w biało-czerwonych barwach: meczu z Rumunią w Bukareszcie w listopadzie 2016 roku, wygranego przez Polaków 3:0. Ależ to była akcja w tej 11. minucie! Zobaczcie zresztą sami. Zapraszamy!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności