Aktualności

Terminarz mistrzostw świata Rosja 2018

Reprezentacja07.02.2018 

Od 14 czerwca do 15 lipca 2018 roku na rosyjskich boiskach rozgrywane będą mistrzostwa świata. Biało-czerwoni do gry przystąpią 19 czerwca. Przedstawiamy pełen terminarz mundialu!

FAZA GRUPOWA
Grupa A

14 czerwca 2018, Moskwa (Łużniki), 17:00
Rosja – Arabia Saudyjska
15 czerwca 2018, Jekaterynburg, 14:00
Egipt – Urugwaj

19 czerwca 2018, Sankt Petersburg, 20:00
Rosja – Egipt
20 czerwca 2018, Rostów nad Donem, 17:00
Urugwaj – Arabia Saudyjska

25 czerwca 2018, Samara, 16:00
Urugwaj – Rosja
25 czerwca 2018, Wołgograd, 16:00
Arabia Saudyjska – Egipt

Grupa B

15 czerwca 2018, Sankt Petersburg, 17:00
Maroko – Iran
15 czerwca 2018, Soczi, 20:00
Portugalia – Hiszpania

20 czerwca 2018, Moskwa (Łużniki), 14:00
Portugalia – Maroko
20 czerwca 2018, Kazań, 20:00
Iran – Hiszpania

25 czerwca 2018, Sarańsk, 20:00
Iran – Portugalia
25 czerwca 2018, Kaliningrad, 20:00
Hiszpania – Maroko

Grupa C 

16 czerwca 2018, Kazań, 12:00
Francja – Australia
16 czerwca 2018, Sarańsk, 18:00
Peru – Dania

21 czerwca 2018, Samara, 14:00
Dania – Australia
21 czerwca 2018, Jekaterynburg, 17:00
Francja – Peru

26 czerwca 2018, Moskwa (Łużniki), 16:00
Dania – Francja
26 czerwca 2018, Soczi, 16:00
Australia – Peru

Grupa D

16 czerwca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 15:00
Argentyna – Islandia
16 czerwca 2018, Kaliningrad, 21:00
Chorwacja – Nigeria

21 czerwca 2018, Niżny Nowogród, 20:00
Argentyna – Chorwacja
22 czerwca 2018, Wołgograd, 17:00
Nigeria – Islandia

26 czerwca 2018, Sankt Petersburg, 20:00
Nigeria – Argentyna
26 czerwca 2018, Rostów nad Donem, 20:00
Islandia – Chorwacja

Grupa E

17 czerwca 2018, Samara, 14:00
Kostaryka – Serbia
17 czerwca 2018, Rostów nad Donem, 20:00
Brazylia – Szwajcaria

22 czerwca 2018, Sankt Petersburg, 14:00
Brazylia – Kostaryka
22 czerwca 2018, Kaliningrad, 20:00
Serbia – Szwajcaria

27 czerwca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 20:00
Serbia – Brazylia
27 czerwca 2018, Niżny Nowogród, 20:00
Szwajcaria – Kostaryka

Grupa F

17 czerwca 2018, Moskwa (Łużniki), 17:00
Niemcy – Meksyk
18 czerwca 2018, Niżny Nowogród, 14:00
Szwecja – Korea Południowa

23 czerwca 2018, Rostów nad Donem, 17:00
Korea Południowa – Meksyk
23 czerwca 2018, Soczi, 20:00
Niemcy – Szwecja

27 czerwca 2018, Kazań, 16:00
Korea Połydniowa – Niemcy
27 czerwca 2018, Jekaterynburg, 16:00
Meksyk – Szwecja

Grupa G

18 czerwca 2018, Soczi, 17:00
Belgia – Panama
18 czerwca 2018, Wołgograd, 20:00
Tunezja – Anglia

23 czerwca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 14:00
Belgia – Tunezja
24 czerwca 2018, Niżny Nowogród, 14:00
Anglia – Panama

28 czerwca 2018, Kaliningrad, 20:00
Anglia – Belgia
28 czerwca 2018, Sarańsk, 20:00
Panama – Tunezja

Grupa H

19 czerwca 2018, Sarańsk, 14:00
Kolumbia – Japonia
19 czerwca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 17:00
Polska – Senegal

24 czerwca 2018, Jekaterynburg, 17:00
Japonia – Senegal
24 czerwca 2018, Kazań, 20:00
Polska – Kolumbia

28 czerwca 2018, Wołgograd, 16:00
Japonia – Polska
28 czerwca 2018, Samara, 16:00
Senegal – Kolumbia

1/8 FINAŁU

50. 30 czerwca 2018, Kazań, 16:00
1C – 2D
49. 30 czerwca 2018, Soczi, 20:00
1A – B2
51. 1 lipca 2018, Moskwa (Łużniki), 16:00
1B – 2A
52. 1 lipca 2018, Niżny Nowogród, 20:00
1D – 2C
53. 2 lipca 20188, Samara, 16:00
1E – 2F
54. 2 lipca 2018, Rostów nad Donem, 20:00
1G – 2H
55. 3 lipca 2018, Sankt Petersburg, 16:00
1F – 2E
56. 3 lipca 2018, Moskwa (Otkrytije Ariena), 20:00
1H – 2G

1/4 FINAŁU

6 lipca 2018, Niżny Nowogród, 16:00
49 – 50
6 lipca 2018, Kazań, 20:00
53 – 54
7 lipca 2018, Samara, 16:00
55 – 56
7 lipca 2018, Soczi, 20:00
51 – 52

1/2 FINAŁU

10 lipca 2018, Sankt Petersburg, 20:00
57 – 58
11 lipca 2018, Moskwa (Łużniki), 20:00
59 – 60

MECZ O 3. MIEJSCE

14 lipca 2018, Sankt Petersburg, 16:00

FINAŁ

15 lipca 2018, Moskwa (Łużniki), 17:00

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży