Aktualności

Tak prezentuje się baza reprezentacji Polski w Soczi

Reprezentacja22.12.2017 
Położony w centrum Soczi, 200 metrów od wybrzeża Morza Czarnego Hotel Hyatt Regency będzie bazą reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata 2018 w Rosji. – To najlepsza baza, jaką mogliśmy mieć. Selekcjoner Adam Nawalka jest bardzo zadowolony z tego wyboru. Będziemy mieli świetne warunki – zapewnia Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Nowocześnie urządzone, klimatyzowane pokoje z balkonem z widokiem na morze oraz prywatną łazienką z wanną i prysznicem. Świetnie wyposażone SPA, basen i siłownia, przestrzenne sale konferencyjne. W takich warunkach będzie mieszkała reprezentacja Polski podczas mundialu w Rosji. Hotel Hyatt Regency usytuowany jest w samym sercu legendarnego kurortu nad Morzem Czarnym, przy pierwszej linii brzegowej, tuż przy słynnej nadmorskiej promenadzie przy ulicy Primorskaya. Lotnisko w Soczi znajduje się zaledwie 20 kilometrów od hotelu.– Reprezentacja będzie miała trochę spokoju, ale nie będzie też odizolowana od świata. Na tym nam zależało. W Soczi są wspaniałe warunki do trenowania i samego pobytu. Myślę, że drużyna narodowa będzie się tam czuć znakomicie – mówi Maciej Sawicki.

Kadra będzie trenowała na boiskach Sputnik-Sport Stadium, oddalonych od hotelu o 13 kilometrów. Pokonanie tej trasy zajmuje około 25 minut. Podróże z Soczi do miast, w których biało-czerwoni będą rozgrywali mecze, również nie będą długie. – Sprawdziliśmy wszystkie odległości, na nasze mecze do Kazania, Moskwy i Wołogradu. Najdłuższy lot wyniesie 2 godziny i 10 minut – wylicza sekretarz generalny PZPN.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności