Aktualności

Rywale o porażce. „Polacy zadali jeden skuteczny cios”

Reprezentacja22.03.2019 
Austriacy po golu Krzysztofa Piątka ponieśli porażkę na Ernst Happel Stadion w Wiedniu. Nasi rywale nie kryli rozczarowania po końcowym gwizdku arbitra. – Zagraliśmy dobre spotkanie, zabrakło nam szczęścia, ale możemy z optymizmem patrzyć na kolejne mecze – powiedział Maximilian Wober.

Marco Arnautović: Polska grała głównie z kontry, lub na długi piłki do napastników. My prowadziliśmy grę. Szkoda straconej bramki, popełniliśmy w tej sytuacji serię błędów, ale jeszcze można było wyrównać. Nie zasłużyliśmy na porażkę, możemy być dumni ze swojej postawy, a kolejnych spotkaniach po prostu potrzebujemy lepszej skuteczność.

Maximilian Wober: Polacy mają świetnych napastników, a Piątek który znajduje się w znakomitej formie potwierdził to w meczu z nami. Zagraliśmy dobre spotkanie, zabrakło nam szczęścia, ale możemy z optymizmem patrzyć na kolejne mecze.

Julian Baumgartlinger: Szkoda zmarnowanych przez nas świetnych okazji. Polska to cwany, doświadczony zespół, zadała nam jeden skuteczny cios. Staraliśmy się doprowadzić do remisu, ale nie powiodło się.

Zebrał Jaromir Kruk

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności