Aktualności

[PROJEKT MUNDIAL] Nasz magazyn możecie kupić online!

Reprezentacja12.05.2018 

Nasz nowy magazyn – Projekt Mundial dostępny jest także w Oficjalnym Sklepie Kibica Reprezentacji Polski. Serdecznie zapraszamy do lektury, aby jeszcze bliżej poznać drużynę selekcjonera Adama Nawałki. Aby przejść do kupna wystarczy kliknąć TUTAJ.

W „Projekt Mundial” znajdują się rozmowy m.in. z Jakubem Błaszczykowskim, Łukaszem Piszczkiem, Piotrem Zielińskim, Michałem Pazdanem i Kamilem Grosickim oraz artykuły dotyczące reprezentacji Polski. Podstawowym zamiarem autorów wywiadów i tekstów było wyjęcie aspektów, które w kontekście pracy trenera oraz gry piłkarzy często są pomijane. Tymczasem to właśnie detale najlepiej tłumaczą rozwój drużyny: jakościowy, taktyczny, jak również w jej mentalności.

Pytając reprezentantów Polski o to, co ich napędza i co daje im pewność siebie, celem było odejście od kwestii łatwych i szybkich. Futbol na najwyższym poziomie – o czym często przekonują Adam Nawałka i Robert Lewandowski – to walka na detale, minimalne różnice dające przewagę. Bez profesjonalizmu, kompleksowego podejścia sztabu oraz zespołu wszystko, co wydarzyło się w ostatnich latach po prostu nie byłoby możliwe. Tym bardziej warto o tym napisać, przeczytać i rozmawiać.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu Polityka prywatności