Aktualności

Piotr Zieliński: W każdej formacji mamy dużo jakości

Reprezentacja20.11.2019 
– Jesteśmy zadowoleni z tego, co osiągnęliśmy. Wygraliśmy pewnie naszą grupę, która wcale nie była taka łatwa. Dało się to zauważyć w niektórych spotkaniach. Cieszymy się z osiągniętego wyniku, a w dwóch ostatnich spotkaniach na pewno pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę – zaznaczył po spotkaniu ze Słowenią pomocnik reprezentacji Polski Piotr Zieliński.

– Jacek Góralski jest zawodnikiem, przy którym łatwiej się gra zawodnikom teoretycznie bardziej ofensywnym. Jego obecność na pewno pozwala podejmować większe ryzyko, bo jest świadomość, że w razie niepowodzenia on jest w stanie „wyczyścić” zagrożenie. Podobnie jest z Grześkiem Krychowiakiem czy Krystianem Bielikiem. Myślę, że w każdej formacji mamy dużo jakości – zaznaczył.

– Na mistrzostwach Europy stać nas na osiągnięcie bardzo dobrego wyniku. Będziemy chcieli jak najlepiej przygotować się do tego turnieju i myślę, że mecze kwalifikacyjne po zapewnieniu sobie awansu były pierwszym etapem przygotowań. Zespół cały czas się rozwija, idziemy w dobrym kierunku – zakończył.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności