Aktualności

Piłkarski słownik rosyjsko-polski i polsko-rosyjski dla każdego kibica!

Reprezentacja26.05.2018 
Specjalnie dla kibiców i miłośników futbolu Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia przygotowało kieszonkowy słownik piłkarski, rzecz niezbędną dla wszystkich wybierających się na  Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do Rosji.
  • poręczny format kieszonkowy
  • 500 haseł
  • sportowe terminy
  • żargon piłkarzy i kibiców
  • przydatne zwroty w podróży, hotelu, restauracji
  • wersja elektroniczna dostępna na www.cprdip.pl


 

***

Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia to polska instytucja publiczna działająca na rzecz dialogu pomiędzy Polską a Rosją. Odkrywamy zapomniane karty naszej wspólnej przeszłości poprzez projekty badawcze i publikacje naukowe. Tworzymy  przestrzeń debaty dla ekspertów i naukowców organizując konferencje i dyskusje. Wspieramy kontakty poprzez Mistrzostwa Strefy Przygranicznej w Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt i Polsko-Rosyjską Wymianę Młodzieży, w której wzięło udział ponad 6 tysięcy młodych Polaków i Rosjan. Inspirujemy do kreatywnego myślenia, odważnych działań i własnych poszukiwań poprzez warsztaty, kluby literackie i szkoły letnie. Wiemy, że dialog to ścieranie się odmiennych racji i poglądów, wierzymy jednak, że jest to proces wartościowy i potrzebny dla wypracowania uczciwego i rzetelnego porozumienia.

Więcej na: www.cprdip.pl
#kluczdodialogu
#cprdip

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności