Aktualności

Pierwsza faza sprzedaży biletów na mecz Polska – Kazachstan tylko do poniedziałku

Reprezentacja11.08.2017 
Tylko do poniedziałku potrwa pierwsza faza sprzedaży biletów, dostępna tylko dla posiadaczy Karty Kibica, na mecz Polska – Kazachstan, który odbędzie się 4 września 2017 roku o godzinie 20:45 na PGE Narodowy. Sprzedaż otwarta rozpocznie się natomiast 15 sierpnia. Przypominamy również, że sprzedaż biletów w internecie odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu www.KupBilet.pl Informujemy także, że wychodząc naprzeciw potrzebom osób ze znaczną niepełnosprawnością oraz po konsultacjach przeprowadzonych z zainteresowanymi osobami, Polski Związek Piłki Nożnej stworzył dodatkową kategorię cenową, w której zakupu biletów będą mogły dokonać osoby posiadające orzeczenie o znacznej niepełnosprawności (oraz osoby do 16. roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności). Proces zakupu jest bardzo podobny do zakupu biletów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Poniżej przedstawiamy informacje, jak zainteresowane osoby będą mogły dokonać zakupu powyższych biletów.

Miejsca EASY ACCESS z łatwym dostępem dla osób ze znaczną niepełnosprawnością wraz z opiekunem:
1. Jeśli użytkownik nie jest zarejestrowany w systemie www.KupBilet.pl, powinien zarejestrować się, wchodząc na stronę www.KupBilet.pl i kliknąć „Zarejestruj się”.
2. Po rejestracji w systemie, należy wysłać zgłoszenie na adres easyaccess@kupbilet.pl . Zgłoszenie musi zawierać:
– login z systemu www.KupBilet.pl
– skan orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, świadczący o znacznej niepełnosprawności, a dla osób do 16 lat orzeczenie o niepełnosprawności.
3. Na podstawie przesłanych informacji operator systemu nadaje użytkownikowi uprawnienie do zakupu biletu na sektory D13n na stadionie PGE Narodowy.
4. Fakt nadania uprawnienia będzie widoczny po zalogowaniu się w systemie – w menu „Moje konto” pojawi się znak graficzny.
5. Po nadaniu uprawnień, użytkownik ma dostęp do zakupu biletu w sektorze D13n.
6. Użytkownik może kupić bilet w sektorze dla osób niepełnosprawnych w czasie trwania sprzedaży biletów.

  • Harmognoram sprzedaży biletów Polska-Kazachstan 16.06.2017.pdf (837.95 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży