Aktualności

Ofensywny obrońca. Thiago Cionek trafia w meczu z Empoli!

Reprezentacja09.09.2017 
Zaledwie dziesięciu minut potrzebował Thiago Cionek, by wpisać się na listę strzelców w meczu trzeciej kolejki Serie B przeciwko Empoli. Reprezentant Polski wykorzystał podanie Igora Coronado i otworzył wynik spotkania.

Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie dla zespołu z Sycylii. Już w 10. minucie Cionek wykorzystał dogranie Igora Coronado i wpakował piłkę do siatki. Było to dla niego trzecie trafienie w Serie B, a pierwsze w barwach Palermo. Wcześniej 13-krotny reprezentant Polski jeszcze w koszulce Modeny zdobył bramki w starciach z Padovą i Crotone. Ostatecznie pomimo dwukrotnego prowadzenia drużyna polskiego obrońcy zremisowała z Empoli 3:3. Warto dodać, że w drugiej połowie spotkania na murawie pojawił się Radosław Murawski, który zmienił Iwajło Choczewa.

Cionek zawodnikiem Palermo jest od wiosny 2016 roku. W barwach reprezentacji Polski rozegrał 13 spotkań, po raz ostatni 1 września przeciwko Danii w Kopenhadze.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży