Aktualności

[WIDEO] „Niekochani”. Odcinek 1: „Lekcje”

Reprezentacja28.03.2020 
Odprawy taktyczne. Szatnia przed, w trakcie i tuż po meczu. Wiele wyjątkowych scen, których pierwszoplanowymi postaciami pozostają selekcjoner Jerzy Brzęczek, kapitan Robert Lewandowski oraz inni członkowie naszej drużyny: Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Kamil Grosicki, Łukasz Fabiański, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Wojciech Szczęsny, Mateusz Klich, Jan Bednarek, pozostali piłkarze, trenerzy, sztab.

Drużyny, dodajmy, która od jesieni 2018 roku budowała się powoli, krok po kroku, przeżywając swoje wzloty i upadki, swoje chwile wkurzenia, pokonywania wyzwań, ale i wspólnej wielkiej radości. I wszystkie te konsekwentne, nie zawsze łatwe kroki, zaprezentujemy wam od dziś w dokumentalnym serialu „Niekochani”. Nasza kamera zajrzała do wnętrza reprezentacji Polski, bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Jeszcze nigdy nie mieliście okazji, by o prawdziwym życiu biało-czerwonych dowiedzieć się tak wiele.

Zaznaczamy od razu, że treści te przeznaczone są wyłącznie dla widzów dorosłych. Chcąc w pełni oddać wam prawdziwe życie piłkarskiej szatni, także na szczeblu reprezentacyjnym, zdecydowaliśmy się nie cenzurować funkcjonującego w niej języka. Dzięki temu zobaczycie, jak jest w niej naprawdę.

Przed wami odcinek pierwszy pt. „Lekcje”, skoncentrowany na początkowych etapach konstruowania zespołu pod wodzą Jerzego Brzęczka. Kolejna część już za tydzień – w sobotę, 4 kwietnia, o godz. 20:30.
 

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności