Aktualności

Arkadiusz Milik: Każdy z nas musi uderzyć się w pierś

Reprezentacja19.06.2018 

– Rozegraliśmy bardzo słabe spotkanie. Pierwsze, które przychodzi mi na myśl, które można do tego porównać, to nasz mecz z Danią w Kopenhadze. Trudno znaleźć w naszym zespole kogokolwiek, kto zagrał na swoim poziomie, zaczynając ode mnie. Wiem, że grałem bardzo słabo – przyznał po spotkaniu z Senegalem Arkadiusz Milik.

– Nie stworzyliśmy żadnej klarownej sytuacji. Może bylibyśmy w stanie znaleźć jedną, dwie, gdybyśmy szukali bardzo na siłę. Nie prowadziliśmy gry, nie graliśmy w taki sposób, jak byśmy tego chcieli. Powiedzmy wprost, zawaliliśmy dziś mecz. To jednak dopiero początek, wciąż gramy o swoje marzenia – dodał.

– Musimy zmienić na lepsze styl gry, zresztą trudno sobie wyobrazić, byśmy zagrali gorzej. Jeśli chcemy wywalczyć jakiekolwiek punkty w tym turnieju, trzeba prezentować się o wiele lepiej. Każdy z nas musi uderzyć się w pierś, skoncentrować i zagrać na dużo wyższym poziomie. Senegalczycy dziś nas łatwo rozczytali, więc grało nam się bardzo trudno. Musimy zrobić wszystko, by to zmienić i wygrać kolejne spotkania – zakończył.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności