Aktualności

Konferencja prasowa selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy

Reprezentacja27.01.2021 
Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza przedstawicieli mediów na konferencję prasową selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy. Spotkanie z dziennikarzami odbędzie się w czwartek, 28 stycznia 2021 roku o godzinie 13:00 w formie zdalnej, za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

Dziennikarze zainteresowani wzięciem udziału w konferencji prasowej proszeni są o zgłoszenie chęci uczestnictwa drogą e-mailową na adres media@pzpn.pl . Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z uzyskaniem dostępu do wydarzenia. Na zgłoszenia czekamy do czwartku do godziny 10:00. Zgłoszenia wysłane po tej godzinie nie będą rozpatrywane.

Dziennikarze, którzy uzyskają dostęp do wydarzenia, na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymają w czwartek link z zaproszeniem do udziału w spotkaniu.

Jednocześnie informujemy, że PZPN wyprodukuje sygnał telewizyjny z konferencji prasowej. Z uwagi na brak możliwości zaparkowania wozów transmisyjnych przed biurowcem PZPN, nadawcy telewizyjni zainteresowani transmisją proszeni są o korzystanie z mobilnych Enkoderów (Mobileviewpoint, LiveU, AviWest, Dejero). Konferencja będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube „Łączy nas piłka”. Serwisy internetowe zainteresowane transmisją, proszone są o korzystanie z transmisji YT.

Konferencja selekcjonera Paulo Sousy odbędzie się w siedzibie PZPN przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności