Aktualności

Kibicuj Polakom! Przyjdź na mecze z Nigerią i Koreą Południową

Reprezentacja11.03.2018 
Wielkimi krokami zbliżają się mecze towarzyskie mecze reprezentacji Polski! Przypominamy, że nadal trwa sprzedaż biletów na obydwa spotkania. W pierwszym podopieczni selekcjonera Adama Nawałki zmierzą się z Nigerią na Stadionie Wrocław (23 marca o godzinie 20:45), a w drugim meczu biało-czerwoni podejmą Koreę Południową na Stadionie Śląskim w Chorzowie (27 marca o godzinie 20:45).

Aby przejść do nabywania biletów na mecze z Nigerią oraz Koreą Południową wystarczy kliknąć TUTAJ. Nie zwlekaj, kup wejściówkę i wspieraj naszą drużynę narodową!

Polski Związek Piłki Nożnej niniejszym oświadcza, że sprzedaż biletów na mecze Reprezentacji Polski oraz finał Pucharu Polski odbywa się wyłącznie za pośrednictwem podmiotów upoważnionych przez PZPN do sprzedaży i dystrybucji biletów, przede wszystkim poprzez portal www.laczynaspilka.pl. PZPN nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nabywania biletów za pośrednictwem podmiotów trzecich, nieposiadających praw do sprzedaży i dystrybucji biletów w imieniu PZPN. Dalsza odsprzedaż biletów z zyskiem, bądź ich nabywanie z zamiarem dalszej odsprzedaży z zyskiem, stanowi wykroczenie z art. 133 § 1 Kodeksu wykroczeń.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności