Aktualności

Kamil Jóźwiak: To dla mnie wyjątkowa, piękna chwila

Reprezentacja19.11.2019 
– Od kiedy zacząłem grać w piłkę, zawsze moim marzeniem była gra w pierwszej reprezentacji Polski. Gdy to się spełniło, nawet nie wiem, co powiedzieć. Jestem w wielkiej euforii, ogromnie szczęśliwy, że osiągnąłem kolejny cel – powiedział po meczu ze Słowenią Kamil Jóźwiak, który po raz pierwszy zagrał w seniorskim zespole narodowym.

– Cały zespół przyjął mnie bardzo ciepło. Spędziłem z kolegami tylko kilka dni, ale miałem okazję z każdym zamienić choć kilka słów. Cieszę się, że udało się zagrać w takim meczu. To było na pewno atrakcyjne spotkanie dla kibiców. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, szkoda jedynie, że straciliśmy dwa gole. Przy obu trafieniach dla Słoweńców wyszedł kunszt Josipa Ilicicia. Niemniej jednak myślę, że można określić naszą grę jako dobrą – dodał.

– Na razie nie zastanawiam się nad tym, czy znajdę się w kadrze na mistrzostwa Europy. Teraz moim marzeniem jest utrzymanie miejsca w kadrze narodowej, to jest mój cel, ale dziś cieszę się tą piękną chwilą – zakończył.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności