Aktualności

Kamil Grosicki: Nie możemy się przełamać

Reprezentacja14.10.2018 

–  Niestety, dziś przegraliśmy drugi mecz z rzędu. Uważam, że stworzyliśmy sobie sytuacje, które powinniśmy wykorzystać i mogliśmy nawet wygrać. Nie udało się. Bardzo boli ten stracony gol. Jest w nas pewna blokada – powiedział po meczu z Włochami wprowadzony na boisko w drugiej połowie Kamil Grosicki.

–  Nie możemy przełamać się od mistrzostw świata. Musimy coś w sobie przełamać i pracować dalej. Wierzę, że wrócą jeszcze chwile radości. Co do mojej sytuacji, od razu miałem myśl, by uderzać bez przyjęcia, wewnętrzną częścią stopy. Niestety, źle trafiłem w piłkę, piętą, dlatego poszybowała w środek bramki, a włoski bramkarz nie miał problemu z obroną tego strzału – dodał.

–  Od trenera zależy, jaką taktyką gramy. W drugiej połowie nasza gra wyglądała jednak nieco lepiej, bo stwarzaliśmy sobie okazje. Czeka nas wiele pracy, ale potencjał w tej drużynie jest. Szkoda, że żegnamy się z dywizją A, bo zawsze chce się grać z najlepszymi. Przed nami kwalifikacje mistrzostw Europy i w nich musimy zaprezentować się jak najlepiej – zakończył.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży