Aktualności

Kamil Glik: Mieliśmy więcej luzu i polotu

Reprezentacja13.10.2019 
– Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo trzecim awansem na wielki turniej napisaliśmy pewną historię w polskim futbolu, ale to jeszcze nie koniec. Przed nami dwa mecze, które chcemy wygrać, zakończyć rywalizację na pierwszym miejscu w grupie, a następnie jak najlepiej przygotować się do mistrzostw Europy – skomentował po meczu z Macedonią Północną obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik.

– Rozegraliśmy dziś dobry mecz. Wcześniej osiągaliśmy całkiem niezłe wyniki, ale brakowało nieco stylu. Dziś mieliśmy więcej luzu, polotu i składnych akcji. To cieszy, liczymy, że to spotkanie będzie pewnym punktem zwrotnym. Musimy wyciągnąć wnioski z poprzednich, mniej udanych spotkań i zamknąć ten rozdział. Trzeba zadbać o poprawę jakości, bo stać nas na więcej. Nie wszystko było w meczu z Macedonią Północną idealne i zdajemy sobie z tego sprawę. Co do naszej „szatni”, jesteśmy grupą mężczyzn, w której nie wszyscy muszą się kochać i za sobą przepadać. Ważne jednak, byśmy potrafili ze sobą rozmawiać o tym, co nam nie odpowiada. Myślę, że takie oczyszczenia sytuacji są bardzo ważne – dodał.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności