Aktualności

Kamil Glik i Robert Lewandowski nominowani do Drużyny Roku UEFA!

Reprezentacja22.11.2017 
Dwóch reprezentantów Polski – Kamil Glik i Robert Lewandowski – zostało nominowanych do Drużyny Roku UEFA. W wyborze najlepszych zawodników mijającego roku w Europie mogą wziąć udział wszyscy kibice. Wesprzyjmy naszych kadrowiczów!

Wyboru najlepszej jedenastki dokonywać można spośród 50 nominowanych zawodników. Wśród defensorów znalazł się Kamil Glik – filar reprezentacji Polski i AS Monaco, z którym w minionym sezonie dotarł do półfinału Ligi Mistrzów. W linii ataku nie mogło natomiast zabraknąć miejsca dla kapitana naszej kadry Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu Monachium był prawdziwym liderem zarówno reprezentacji Polski, jak i drużyny klubowej. W Lidze Mistrzów Bawarczycy odpadli w ćwierćfinale, ale ich pogromcą był późniejszy triumfator rozgrywek, Real Madryt.

Obaj nasi kadrowicze z pewnością zasłużyli, by znaleźć się w najlepszej drużynie roku. Swoją jedenastkę można zestawić >>> TUTAJ <<<. Zapraszamy do głosowania!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży