Aktualności

Jakie hasło na autokarze reprezentacji Polski? Głosujcie na "Łączy Nas Piłka"!

Reprezentacja04.12.2017 
Za nami losowanie grup finałowych przyszłorocznych mistrzostw świata. Polska zmierzy się w pierwszej fazie turnieju z Kolumbią, Senegalem i Japonią. Jakie hasło będzie towarzyszyło biało-czerwonym podczas mundialu? Głosujcie na ŁĄCZY NAS PIŁKA!

Podczas największych turniejów każda drużyna porusza się specjalnie dedykowanym autokarem, na którym znajduje się hasło dopasowane do konkretnej ekipy. FIFA, we współpracy ze sponsorem turnieju – firmą Hyundai – rozpoczęła przyjmowanie propozycji od wszystkich kibiców. W trakcie EURO 2016 we Francji biało-czerwoni jeździli z napisem Łączy Nas Piłka. Niech i tak samo będzie tym razem! 

Przyjmowanie propozycji ruszyło 4 grudnia i potrwa do 28 lutego. Swoje propozycje można zgłaszać >>>TUTAJ<<<. Wszyscy fani mają szansę wygrać wspaniałe nagrody, z wyjazdem na mistrzostwa świata włącznie! Zwycięskie hasła poznamy 14 maja - liczymy, że zagłosujecie na hasło ŁĄCZY NAS PIŁKA. Czas, start! Do dzieła!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności