Aktualności

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz Polska - Kazachstan

Reprezentacja19.06.2017 
Już 4 września 2017 roku o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018. Tym razem rywalem drużyny prowadzonej przez selekcjonera Adama Nawałkę będzie Kazachstan. Poznaliśmy już harmonogram sprzedaży biletów na wrześniowe spotkanie.
Informujemy też, że wychodząc naprzeciw potrzebom osób ze znaczną niepełnosprawnością oraz po konsultacjach przeprowadzonych z zainteresowanymi osobami, Polski Związek Piłki Nożnej stworzył dodatkową kategorię cenową, w której zakupu biletów będą mogły dokonać osoby posiadające orzeczenie o znacznej niepełnosprawności (oraz osoby do 16. roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności). Proces zakupu jest bardzo podobny do zakupu biletów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Poniżej przedstawiamy informacje, jak zainteresowane osoby będą mogły dokonać zakupu powyższych biletów.

Miejsca EASY ACCESS z łatwym dostępem dla osób ze znaczną niepełnosprawnością wraz z opiekunem
1. Jeśli użytkownik nie jest zarejestrowany w systemie www.KupBilet.pl, powinien zarejestrować się, wchodząc na stronę www.KupBilet.pl i kliknąć „Zarejestruj się”.
2. Po rejestracji w systemie, należy wysłać zgłoszenie na adres easyaccess@kupbilet.pl. Zgłoszenie musi zawierać:
- login z systemu www.KupBilet.pl.
- skan orzeczenia o stopniu niepełnosprawności świadczące o znacznej niepełnosprawności a dla osób do 16 lat orzeczenie o niepełnosprawności.
3. Na podstawie przesłanych informacji operator systemu nadaje użytkownikowi uprawnienie do zakupu biletu na sektory D13n na stadionie PGE Narodowy.
4. Fakt nadania uprawnienia będzie widoczny po zalogowaniu się w systemie – w menu „Moje konto” pojawi się znak graficzny.
5. Po nadaniu uprawnień, użytkownik ma dostęp do zakupu biletu w sektorze D13n.
6. Użytkownik może teraz wykonać rezerwację w sektorze dla osób niepełnosprawnych.

  • Harmognoram sprzedaży biletów Polska-Kazachstan 16.06.2017.pdf (852.88 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności