Aktualności

Damian Szymański zawodnikiem Achmata Grozny

Reprezentacja12.01.2019 

Damian Szymański zmienił barwy klubowe. Reprezentant Polski odchodzi z Wisły Płock i swoją karierę będzie kontynuował w zespole Achmata Grozny, ósmej drużyny ligi rosyjskiej. Damian Szymański reprezentował Wisłę od sezonu 2017/2018, gdy do Płocka trafił z Jagiellonii Białystok. W barwach „Nafciarzy” wystąpił w 49 meczach LOTTO Ekstraklasy i trzech spotkaniach rozgrywek o Puchar Polski.

– Ten transfer traktujemy jako nasz kolejny wielki sukces. Gdy sprowadzaliśmy Szymańskiego z Jagiellonii Białystok w miejsce Piotra Wlazło ruch ten budził mnóstwo emocji. Okazało się jednak, że to my mieliśmy rację. Szycha został reprezentantem Polski, a dziś drugim najdrożej sprzedanym piłkarzem w historii Wisły. Trzymamy kciuki za Damiana, dziękujemy za to co dla nas zrobił i życzymy mu dalszego błyskotliwego rozwoju kariery – powiedział oficjalnej stronie internetowej prezes Wisły Płock Jacek Kruszewski.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności