Aktualności

[BUNDESLIGA] BVB sprawdzi VfL Wolfsburg

Reprezentacja14.01.2018 
Po niespełna czterech tygodniach swoje rozgrywki wznowiła Bundesligi. W niedzielę o godzinie 18:00 na Signal Iduna Park dojdzie do konfrontacji Borussii Dortmund z Wolfsburgiem. O ile kibice mogą liczyć na występ Łukasza Piszczka, który wyleczył już kontuzję, o tyle na pewno nie zobaczymy Jakuba Błaszczykowskiego, nadal narzekającego na uraz. W niedzielę wieczorem na Signal Iduna Park dojdzie do konfrontacji zespołów Łukasza Piszczka i Jakuba Błaszczykowskiego. Borussia Dortmund po fali niepowodzeń wymieniła trenera na Petera Stogera, który odniósł dwa kolejne zwycięstwa w Bundeslidze. Mimo wielu rozczarowań w poprzednich kolejkach dortmundczycy zachowali wysoką pozycję w tabeli – zajmują trzecią pozycję. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w drużynie Błaszczykowskiego. VfL Wolfsburg jest na dwunastej lokacie, a nad strefą spadkową ma przewagę czterech punktów.

Po długiej przerwie na boisko może wrócić Łukasz Piszczek, który wyleczył poważną kontuzję i wrócił do treningów na pełnych obciążeniach. „Piszczu” wystąpił nawet kilka dni temu w towarzyskim spotkaniu SV Zulte Waregem i zdobył bramkę. Niestety przeciwko swojemu byłemu klubowi z powodów zdrowotnych nie zagra Jakub Błaszczykowski. Poinformował o tym szkoleniowiec „Wilków” na konferencji prasowej.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży