Aktualności

Arkadiusz Milik: Awans był naszym obowiązkiem

Reprezentacja13.10.2019 
– Bardzo się cieszę z tej bramki. Strzelenie gola w barwach narodowych zawsze napawa dumą, tym bardziej, że było to bardzo ważne trafienie, które uspokoiło mecz. Cieszymy się z tego awansu, choć wiemy, ze mamy jeszcze dużo do poprawy, jeśli chodzi o naszą grę. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Musimy nad tym mocno pracować – zaznaczył po meczu z Macedonią Północną zdobywca drugiej bramki dla biało-czerwonych Arkadiusz Milik.

– W pierwszej fazie spotkania mieliśmy trochę problemów, bo Macedończycy bronili się bardzo głęboko, piątką defensorów. Wtedy trudno znaleźć wolną przestrzeń do rozgrywania piłki. W drugiej części meczu rywale nieco się już zmęczyli i było nam łatwiej. To zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne. Przed nami kolejne dwa mecze i mam nadzieję, że udowodnimy w nich, że stać nas na dobrą grę. Chcemy rozwijać się jako zespół – powiedział.

– Awans z tej grupy był dla nas obowiązkiem, mierzymy przecież jak najwyżej. Oczekiwania wobec naszego zespołu też były znacznie wyższe. Teraz każdy z nas musi jak najmocniej pracować w klubie, by być w jak najlepszej dyspozycji na turnieju finałowym – zakończył.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności