Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

[CO TAM W KOBIECEJ] Piłkarka roku, rekord wszech czasów i koniec sezonu

04.02.2020

Fantastyczny tydzień mają za sobą reprezentantka Polski Ewa Pajor, a także legenda kadry Kanady, Christine Sinclair, która pobiła właśnie wszelkie rekordy, jeśli chodzi o liczbę strzelonych w narodowych barwach goli. Niestety tych w tym sezonie nie zdobędzie już najlepsza piłkarka 2018 roku, Ada Hegerberg. Dlaczego? Spieszymy z wyjaśnieniami i zapraszamy na najnowszy odcinek z cyklu „Co tam w kobiecej”.

Reprezentacja kobieca A

Jak to jest urwać punkty mistrzowi Hiszpanii? Przekonała się o tym ostatnio Emilia Zdunek i jej koleżanki z Sevilli FC. Nie będziemy ukrywać – w tym odcinku „Co tam w kobiecej” dryfujemy głównie pomiędzy Hiszpanią, a Niemcami. Wpadamy jednak również na chwilkę do Anglii, a konkretnie do Londynu. To co, jesteście gotowi? Zapraszamy na wycieczkę!

Ekstraliga kobiet

Zrezygnowała z możliwości gry w jednym z włoskich klubów, który oferował jej bardzo korzystny kontakt, bo nie chciała zostawiać Górnika Łęczna w połowie sezonu. - Teraz każdy sobie pomyśli: „dostała taką ofertę, to trzeba było się spakować i wyjechać”. Pojawiło się jednak pytanie, co byłoby potem? - pyta kapitan mistrza Polski, Natasza Górnicka. W rozmowie z Łączy nas piłka opowiada także o roli asystentki szkoleniowca kobiecej kadry do lat 17.

Reprezentacja kobieca A

Kto z powodu podjadania przygotowywanych potraw szybko kończy swoją pomoc w kuchni, a kto mógłby zjeść 10 kilogramów sałatki warzywnej? Zadaliśmy reprezentantkom Polski dwa pytania: o to, czym są dla nich święta Bożego Narodzenia i jak je spędzą oraz co najczęściej nakładają na talerz. Sprawdźcie, co powiedziały, bo tego na pewno jeszcze o nich nie wiecie!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności