Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

[WYWIAD] Karolina Klabis: Ciśnienie podskoczyło, gdy zobaczyłam, kto dzwoni

31.10.2019

Niektórzy nie mają wątpliwości - Karolina Klabis to najlepsza bramkarka Ekstraligi. - Ja się tak nie czuję. W Polsce mamy wiele bramkarek na wysokim lub bardzo wysokim poziomie - mówi rozmowie z Łączy nas piłka sama zainteresowana. Z golkiperką AZS UJ Kraków porozmawialiśmy o powrocie do reprezentacji Polski, o świetnych wynikach jej klubu w tym sezonie i futsalu.

Ekstraliga kobiet

Przedostatnia jesienna kolejka - zgodnie z zapowiedziami - przyniosła wiele emocji i zmian w tabeli Ekstraligi kobiet. Medyk Konin sensacyjnie przegrał z GKS Katowice 2:3 i po ponad dwóch miesiącach stracił fotel lidera tabeli. Prowadzenie w lidze objął Górnik Łęczna, choć wygrana nad AZS UJ Kraków przyszła mu z najwyższym trudem. W derbach Dolnego Śląska drogę z piekła do nieba przebyły piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych.

Ekstraliga kobiet

Przedostatnia kolejka rundy jesiennej Ekstraligi kobiet przyniesie dwa arcyciekawe starcia na szczycie tabeli: Górnika Łęczna z AZS UJ Kraków oraz GKS Katowice z Medykiem Konin. Emocji nie powinno także zabraknąć w derbach Dolnego Śląska. Transmisja meczu AZS PWSZ Wałbrzych z AZS Wrocław w sobotę od godz. 11:50 na kanale Łączy nas piłka.

Reprezentacja kobieca A

Jak dobrze, że Internet mieści więcej znaków niż papier. W gazecie nie byłoby bowiem łatwo zgromadzić wszystkich trzech historii Polek, dla których miniony weekend był wyjątkowo udany. Emilia Zdunek zanotowała premierowe trafienie w Hiszpanii, Wiktoria Kiszkis zadebiutowała w angielskim West Hamie, a także w Anglii rzut karny obroniła Daniela Kosińska! Naprawdę się działo, więc… jedziemy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności