Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

Pięcioma bramkami popisała się Ewa Pajor w pierwszym przedsezonowym meczu sparingowym VfL Wolfsburg. Gola w sparingu drugiej drużyny „Wilczyc” strzeliła także Agata Tarczyńska. Na ligowym podwórku szalały Ewelina Kamczyk i Martyna Wiankowska. Sprawdzamy, jak w weekendowych spotkaniach radziły sobie reprezentantki Polski.

Reprezentacja kobieca A

W kolejnym odcinku naszego cyklu dotyczącego reprezentantek Polski tym razem to zawodniczka ACF Brescia Femminile Aleksandra Sikora odpowiada na pytania z ankiety „Łączy Nas Piłka”. Jakie jest najciekawsze miejsce, w którym była? Dlaczego piłkarka tak lubi wodę? Która z książek jest jej ulubioną? Zapraszamy do poznania odpowiedzi na te pytania!

Reprezentacja kobieca A

Wystartował nowy sezon Ekstraligi kobiet, a wraz z nim do gry po kontuzjach wróciło kilka kadrowiczek. Gola w swoim premierowym meczu w barwach AZS PWSZ Wałbrzych strzeliła Jolanta Siwińska, która w tym okienku transferowym powróciła do kraju po kilkuletnim pobycie w Niemczech. Sprawdzamy, jak w miniony weekend na ligowych boiskach poczynały sobie reprezentantki Polski.

Ekstraliga kobiet

Już przed sezonem 2017/18 Ekstraligi, po ruchach transferowych w kilku drużynach, było wiadomo, że liga będzie bardzo ciekawa. Pierwsza kolejka potwierdziła te przypuszczenia. Mający mistrzowskie aspiracje Górnik Łęczna stracił punkty w Łodzi. Siłę pokazały AZS PWSZ Wałbrzych i Czarni Sosnowiec. Z kolei mistrz Polski, Medyk Konin, pomimo kilku kluczowych odejść z zespołu, zaczął sezon od wysokiego zwycięstwa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży