Reprezentacja WA | kobiety

Ekstraliga kobiet

[EKSTRALIGA KOBIET] Górnik wygrywa w hicie, Czarne wiceliderem

15.10.2018

Piłkarki Górnika Łęczna pokonały Medyka Konin 3:2 i zostały jedynym niezwyciężonym zespołem w Ekstralidze kobiet. Sporo nerwów stracili kibice Czarnych Sosnowiec, ale ostatecznie wicemistrzynie Polski wyszarpały zwycięstwo w Łodzi i awansowały na drugie miejsce w tabeli. Ślubny prezent swojemu trenerowi sprawiły piłkarki AZS PWSZ Wałbrzych.

Reprezentacja kobieca A

Reprezentacja Polski kobiet okazałym zwycięstwem nad wyżej notowaną Irlandią 4:0 rozpoczęła okres przygotowań do eliminacji Euro 2021. Gola z serii stadiony świata strzeliła Gabriela Grzywińska. - Zobaczyłam godne następczynie, mogę spokojnie odejść na emeryturę - uśmiechała się kończąca karierę po 25 latach gry w barwach narodowych, Patrycja Pożerska.

Reprezentacja kobieca A

Zwycięstwem 3:0 z Estonią w Tartu zakończyło się zgrupowanie selekcyjne kobiecej reprezentacji Polski. Sześć piłkarek zostaje na zgrupowaniu zasadniczym, które w piątek wieczorem rozpocznie się w Warszawie. - Wybór był trudny, bo wiele zawodniczek zaprezentowało się w czwartek bardzo dobrze - powiedział selekcjoner Miłosz Stępiński.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży