Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

Reprezentacja Polski kobiet zremisowała z Czechami 0:0 w pierwszym z dwóch zaplanowanych na wrzesień meczów eliminacji mistrzostw Europy 2022. Obie drużyny stworzyły sporo okazji, ale szwankowała skuteczność. W tej sytuacji biało-czerwone utrzymały fotel lidera grupy D i wciąż nie straciły gola w kwalifikacjach. Rewanż we wtorek w Bielsku-Białej.

Reprezentacja kobieca A

Po prawie dwustu dniach przerwy reprezentacja Polski kobiet wraca do walki o punkty w eliminacjach do mistrzostw Europy Anglia 2022. W piątek w Chomutowie biało-czerwone zagrają z Czeszkami o fotel lidera tabeli grupy D. Rewanż cztery dni później w Bielsku-Białej. Zadanie przed nimi trudne, ale do wykonania. Początek pierwszego spotkania w piątek o godz. 18:15. Transmisja w TVP Sport.

Reprezentacja kobieca A

Pół roku temu razem z reprezentacją cieszyła się z okazałych zwycięstw nad Mołdawią i Azerbejdżanem. Po powrocie ze zgrupowania radości było już znacznie mniej, bo rozpoczęła się światowa pandemia, która uziemiła nas wszystkich, także sportowców, w domach. Cztery miesiące temu natomiast szykowała się do operacji stopy, po której szybko wróciła do zdrowia. Patrycja Balcerzak wróciła już do gry w Bundeslidze, a teraz razem z kadrą szykuje się do dwóch najważniejszych meczów tego roku: z Czeszkami. -  Musimy być wyrafinowanymi, pewnymi siebie i sprytnymi, bezwzględnymi piłkarkami - mówi pomocniczka.

Reprezentacja kobieca A

Już za dwa dni kobieca reprezentacja Polski rozegra pierwszy z dwóch meczów z Czeszkami w ramach eliminacji do mistrzostw Europy, które odbędą się w 2022 roku w Anglii. Podczas oficjalnej konferencji prasowej Paulina Dudek, obrończyni reprezentacji Polski, mówiła nie tylko o najbliższym spotkaniu, ale także m.in. o znalezieniu się w drużynie sezonu Ligi Mistrzyń. - Nie oczekiwałam takiego wyróżnienia, tym bardziej że dla mnie był to pierwszy ćwierćfinał i półfinał tych rozgrywek w karierze - stwierdziła zawodniczka Paris Saint-Germain.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności