Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

Mówią o niej szara myszka, ale ona się tym nie przejmuje i spokojnie robi swoje. Mimo dopiero 26 lat, jest jedną z najbardziej doświadczonych reprezentantek Polski. W maju zakończyła swoją dwuletnią, trudną przygodę z najbardziej utytułowanym niemieckim klubem Turbine Poczdam. O potrzebie powrotu do Polski, rygorystycznym regulaminie klubowym i... kradzieżach rowerów opowiada nam Jolanta Siwińska.

Reprezentacja kobieca A

W środę minął dokładnie rok, odkąd reprezentacja Polski kobiet po raz ostatni przegrała mecz. Od tego czasu zmieniło się niemal wszystko. Selekcjoner, kadra, atmosfera i przede wszystkim nadzieje na przyszłość. - Jeśli dalej będziemy się tak rozwijać, to możemy w końcu awansować na mistrzostwa świata - powiedziała po czwartkowym zwycięstwie z Ukrainą Dagmara Grad.

Reprezentacja kobieca A

– To dla nas zaszczyt gościć po raz pierwszy w historii pierwszą reprezentację – powiedział prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski na konferencji prasowej, która odbyła się w Urzędzie Miejskim w Łomży. Kadra kobiet trenuje na obiektach ŁKS, a w środę wylatuje do Kijowa na towarzyski mecz z Ukrainą.

Puchar Polski kobiet

Po pasjonującym widowisku Medyk Konin w finale Pucharu Polski kobiet pokonał w Radomiu Górnik Łęczna 2:1. Drugiego gola dla zwyciężczyń strzeliła wielokrotna reprezentantka kraju, Aleksandra Sikora, która po meczu nie ukrywała zadowolenia z kolejnego sukcesu swojego zespołu. – Pozostaniemy nienasycone – mówi Ola, a przed wakacjami czekają ją jeszcze występy w drużynie narodowej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży