Reprezentacja WA | kobiety

Ekstraliga kobiet

[EKSTRALIGA KOBIET] Lokomotywa odjeżdża, popis Priscilli Hagan

08.03.2021

Już w pierwszej wiosennej kolejce Czarne Sosnowiec powiększyły przewagę nad goniącym ich w walce o mistrzowski tytuł TME UKS SMS Łódź do sześciu punktów. Powiększyła się też grupa pościgowa, bo pomiędzy drugim a piątym miejscem w tabeli są tylko cztery „oczka” różnicy. To zwiastuje wiosną wielkie emocje w walce o medale mistrzostw Polski.

Ekstraliga kobiet

Po 118 dniach przerwy do gry wreszcie wraca kobieca Ekstraliga. Choć za oknami aura jeszcze zimowa, to wiosenne rozgrywki zapowiadają się niezwykle ciekawie. Czy ktokolwiek zdoła dogonić i wyprzedzić Czarnych Sosnowiec w walce o złoty medal? Czy Górnik Łęczna wciąż ma mistrzowskie aspiracje? Na te i wiele innych pytań poznamy odpowiedź w najbliższych miesiącach.

Ekstraliga kobiet

Już w najbliższy weekend na boiska po przerwie zimowej wracają piłkarki Ekstraligi! Co się działo w klubach między rundami? Kto najbardziej szalał na rynku transferowym? Kto najlepiej radził sobie w meczach sparingowych? Przygotowaliśmy dla Was kompendium wiedzy o najwyższej klasie rozgrywkowej kobiet w kraju przed startem rundy wiosennej! Miłej lektury!

Reprezentacja kobieca A

Polki nie dały rady wywalczyć premierowego awansu na EURO. Reprezentacja Polski kobiet przegrała w Madrycie z Hiszpanią 0:3 w ostatnim, decydującym meczu eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwone zakończyły kwalifikacje na trzecim miejscu w tabeli. Bezpośredni awans wywalczyły Hiszpanki, a w barażach zagrają Czeszki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności