Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet, Miłosz Stępiński, powołał 24 zawodniczki na turniej towarzyski Gold City Women’s Cup, który odbędzie w dniach 28 lutego - 6 marca w tureckiej Alanyi. Polki przygotowują się do kwietniowych meczów eliminacji mistrzostw świata z Albanią (6.04) i Szkocją (10.04).

Reprezentacja kobieca A

Mistrzostwo Europy do lat 17. Ponad dwadzieścia występów w dorosłej reprezentacji Polski, jedno nawet w roli kapitana. Trzy mistrzostwa Polski i trzy razy zwycięstwo w krajowym pucharze. Dwie poważne kontuzje. To wszystko ma na koncie… dwudziestolatka. Ale przed nią nowe ogromne wyzwanie. – Opuszczam swoją strefę komfortu i spełniam marzenia – mówi w pierwszym wywiadzie po transferze do Paris Saint-Germain Paulina Dudek, która we wtorek podpisała z francuskim klubem kontrakt do końca czerwca 2020 roku.

Reprezentacja kobieca A

Hit transferowy stał się faktem! Paulina Dudek pomyślnie przeszła testy medyczne, po czym założyła podpis pod dwuipółletnim kontraktem z jednym z czołowych klubów piłkarskich na świecie, Paris Saint-Germain. — To niesamowite uczucie zostać piłkarką PSG! — powiedziała nam zaraz po sfinalizowaniu transakcji 20-letnia piłkarka.

Aktualności

Nina Patalon jako pierwsza kobieta w Polsce ma szansę uzyskać najwyższe uprawnienia trenerskie, licencję UEFA Pro. Czuję satysfakcję, ale jednocześnie wiem, jak wielkie wyzwanie mnie czeka. Jako trener zawsze stawiam sobie wysokie cele mówi nam selekcjoner kobiecej reprezentacji Polski do lat 17.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży