Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

Gościem ostatniego w tym roku magazynu Łączy Nas Futsal był trener reprezentacji Polski Błażej Korczyński. Trener podzielił się spostrzeżeniami po losowaniu grup eliminacyjnych do Mistrzostw Świata, zdradził najbliższe plany reprezentacji, a także podsumował rok. W programie uchylimy także rąbka tajemnicy dotyczącej... nowej formuły programu Łączy Nas Futsal.

Reprezentacja futsalu A

Kapitan naszej futsalowej reprezentacji w ostatnich tygodniach miał powody do radości. Świętował setny mecz w koszulce z orłem na piersi, w lidze zdobył natomiast dwusetną bramkę. Teraz z kolei czeka na środowe wyniki losowania eliminacji mistrzostw świata. – Fajnie będzie w końcu dowiedzieć się z kim zagramy – mówi Marcin Mikołajewicz, gracz FC Toruń.

Reprezentacja futsalu A

Tym razem studio Łączy Nas Futsal odwiedził Miłosz Kocot – szkoleniowiec AZS Uniwersytet Śląski Katowice. Trener przeanalizował dotychczasowe mecze klubu z Katowic, uwzględniając derbową porażkę z Piastem, ale także niespodziankę, jaką było domowe zwycięstwo akademików z Gattą. Kilka słów poświęciliśmy także meczom reprezentacji Polski z Belgami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności