Reprezentacja FA | mężczyźni

Ekstraklasa futsal

Na sześć rozegranych w weekend spotkań w Futsal Ekstraklasie aż pięć zakończyło się po myśli gości. Jedynie w Chojnicach wygrali gospodarze, chociaż paradoksalnie w tym wypadku to zduńskowolanie byli faworytem. Gatta to nie jedyna drużyna, która zaliczyła wpadkę. Za takową należy uznać przede wszystkim wysoką przegraną FC Toruń na własnym terenie.

Reprezentacja kobieca A

Nagroda Ewy Pajor, radość Katarzyny Kiedrzynek z ultrasami PSG, wielkie wydarzenie w hiszpańskim Pucharze Królowej, promocja kobiecej piłki rodem z Manchesteru, a także wiadomość z Turcji od Medyka Konin. Usiądźcie wygodnie w fotelach i sprawdźcie, co działo się w świecie kobiecej piłki w mijającym tygodniu.

Reprezentacja futsalu A

Dwumeczem z Rosją reprezentacja Polski w futsalu rozpoczęła zmagania w 2019 roku. Dla naszej kadry będzie to bardzo trudny okres. Oprócz starć z wicemistrzami świata przyjdzie nam się zmierzyć chociażby z Brazylią, a jesienią rozpoczynamy eliminacje mistrzostw świata 2020. – Brakuje nam zwycięstw z tymi najlepszymi – narzekał po dwumeczu z Rosjanami trener Błażej Korczyński. Polska pierwszy mecz przegrała 1:2, drugi zremisowała 2:2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności