Reprezentacja FA | mężczyźni

Puchar Polski futsal

Formalność Rekordu czy sensacja Piasta? Drugi mecz finałowy na Łączy Nas Piłka od godziny 19:00!

01.05.2019

Po zwycięstwie 7:2 w pierwszym meczu finałowym Pucharu Polski w futsalu wydaje się, że rewanż jest już tylko formalnością, a Rekord może właściwie przed spotkaniem świętować obronę prestiżowego trofeum. Gracze Piasta zapowiadają jednak, że drugi raz tak słabego występu nie zanotują. Początek środowego rewanżu o godzinie 19:00, transmisja na Łączy Nas Piłka.

Puchar Polski futsal

Ogromne emocje czekają w sobotni wieczór na kibiców futsalu. W Gliwicach, w pierwszy meczu finału Pucharu Polski, Piast zmierzy się z Rekordem. Patrząc wyłącznie na ligową tabelę wiele przemawia za bielszczanami, ale gospodarze mają swoje atuty. Spotkanie to będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka, transmisja w sobotę od godziny 18.00!

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w meczach z Brazylią dwukrotnie musiała uznać wyższość rywala. Porażki w spotkaniach z pięciokrotnym mistrzem świata dziwić raczej nie mogą. Ważne jednak jak całe zgrupowanie i konfrontacje z tak utytułowanym rywalem wykorzystała nasza kadra, która przygotowuje się do eliminacji mistrzostw świata. – Wykonaliśmy niezłą pracę podczas zgrupowania – przyznaje trener Błażej Korczyński.

Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie w sobotę zostaną rozegrane pierwsze mecze w Futsal Ekstraklasie po zakończeniu sezonu zasadniczego i podziale ligi. W grupie mistrzowskiej aż trudno wybrać jedno, najciekawsze spotkanie, ponieważ w każdym z trzech meczów będzie się toczyć walka o medale. Natomiast na dole najciekawiej powinno być w Katowicach.

Reprezentacja futsalu A

Biało-czerwoni po meczu z Brazylią nie mogli być zadowoleni. Porażka w Bydgoszczy została poniesiona jednak w innym stylu. Polacy w pierwszej połowie walczyli jak równy z równym, w drugiej natomiast zabrakło naszym zawodnikom sił. – Przegraliśmy z Brazylią, ale wierzymy, że w eliminacjach z Finlandią czy Gruzją dzięki takim meczom będziemy swobodniej grać i to my będziemy dominować.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności