Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja kobieca A

Nagroda Ewy Pajor, radość Katarzyny Kiedrzynek z ultrasami PSG, wielkie wydarzenie w hiszpańskim Pucharze Królowej, promocja kobiecej piłki rodem z Manchesteru, a także wiadomość z Turcji od Medyka Konin. Usiądźcie wygodnie w fotelach i sprawdźcie, co działo się w świecie kobiecej piłki w mijającym tygodniu.

Reprezentacja futsalu A

Dwumeczem z Rosją reprezentacja Polski w futsalu rozpoczęła zmagania w 2019 roku. Dla naszej kadry będzie to bardzo trudny okres. Oprócz starć z wicemistrzami świata przyjdzie nam się zmierzyć chociażby z Brazylią, a jesienią rozpoczynamy eliminacje mistrzostw świata 2020. – Brakuje nam zwycięstw z tymi najlepszymi – narzekał po dwumeczu z Rosjanami trener Błażej Korczyński. Polska pierwszy mecz przegrała 1:2, drugi zremisowała 2:2.

Reprezentacja futsalu A

Dla Michała Kubika mecze z Rosją były wyjątkowym wydarzeniem. Debiutował w nich jako kapitan naszej kadry. – To na pewno bardzo miłe wyróżnienie, trener zdecydował, że to ja będę kapitanem – mówi jeden z bardziej doświadczonych graczy w naszej reprezentacji, który zbliża się do setnego występu w koszulce z orłem na piersi.

Reprezentacja futsalu A

Rok temu reprezentacja Polski rozegrała jedno z najdramatyczniejszych spotkań w ostatniej dekadzie. Na inaugurację zmagań w mistrzostwach Europy zremisowała z Rosją po golu Michała Kubika. – Teraz również będzie się działo! – zapowiadają nasi kadrowicze przed starciem z utytułowanym rywalem. Początek obu spotkań, które w sobotę i niedzielę zostaną rozegrane na Opolszczyźnie, o godzinie 17:00. Transmisję przeprowadzi kanał Łączy Nas Piłka!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności