Reprezentacja FA | mężczyźni

Ekstraklasa futsal

Spełnił się wymarzony przez kibiców Rekordu scenariusz. Bielszczanie wygrali w Chorzowie z Cleareksem, co wobec remisu FC Toruń z Piastem Gliwice, oznacza dla nich trzeci z rzędu tytuł mistrzowski! Do zakończenia sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki, ale to nie koniec emocji, co pokazały chociażby mecze w Toruniu i Jelczu-Laskowicach.

Puchar Polski futsal

Po zwycięstwie 7:2 w pierwszym meczu finałowym Pucharu Polski w futsalu wydaje się, że rewanż jest już tylko formalnością, a Rekord może właściwie przed spotkaniem świętować obronę prestiżowego trofeum. Gracze Piasta zapowiadają jednak, że drugi raz tak słabego występu nie zanotują. Początek środowego rewanżu o godzinie 19:00, transmisja na Łączy Nas Piłka.

Puchar Polski futsal

Ogromne emocje czekają w sobotni wieczór na kibiców futsalu. W Gliwicach, w pierwszy meczu finału Pucharu Polski, Piast zmierzy się z Rekordem. Patrząc wyłącznie na ligową tabelę wiele przemawia za bielszczanami, ale gospodarze mają swoje atuty. Spotkanie to będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka, transmisja w sobotę od godziny 18.00!

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w meczach z Brazylią dwukrotnie musiała uznać wyższość rywala. Porażki w spotkaniach z pięciokrotnym mistrzem świata dziwić raczej nie mogą. Ważne jednak jak całe zgrupowanie i konfrontacje z tak utytułowanym rywalem wykorzystała nasza kadra, która przygotowuje się do eliminacji mistrzostw świata. – Wykonaliśmy niezłą pracę podczas zgrupowania – przyznaje trener Błażej Korczyński.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności