Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

[FUTSAL] Wysoka wygrana Polaków z Grekami. Obejrzyj bramki z meczu

29.01.2020

Reprezentacja Polski w futsalu bardzo dobrze rozpoczęła turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy, który rozgrywany jest na Malcie. Zespół dowodzony przez trenera Błażeja Korczyńskiego w pierwszym meczu nie dał szans Grekom i odniósł wysokie zwycięstwo 5:2. Trzykrotnie do siatki trafiał Michał Kubik, po jednym golu dołożyli Michał Marek i Tomasz Kriezel. W następnym spotkaniu Polacy zmierzą się ze Szwecją (czwartek o godzinie 17:00).

Reprezentacja futsalu A

W środę reprezentacja Polski w futsalu rozpocznie swój marsz na Mistrzostwa Europy, których finały odbędą się za dwa lata w Holandii. Pierwszym etapem biało-czerwonych będzie turniej preeliminacyjny na Malcie, gdzie rywalami będą Grecja (środa 17:00), Szwecja (czwartek 17:00) i gospodarze (sobota, 19:00). Materiały z tego turnieju wyłącznie na Łączy Nas Piłka!

Ekstraklasa futsal

W pierwszym magazynie Łączy Nas Futsal w 2020 roku pokażemy najpiękniejsze bramki poprzedniej rundy w Futsal Ekstraklasie. Piękne gole kibice oglądali też w pierwszej kolejce po świątecznej przerwie. Popis skutecznej gry dał Sebastian Grubalski, Michał Marek ustrzelił hat-tricka, a my zauważyliśmy podobieństwo jednego z graczy FC Toruń do filmowego ...Grundola. Nie zabraknie również tradycyjnie bramek z parkietów pierwszoligowych. Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności