Reprezentacja FA | mężczyźni

Puchar Polski futsal

W piątek, 29 maja 2020 roku, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej w obecności przedstawicieli klubów, zostało przeprowadzone losowanie meczów półfinałowych oraz gospodarzy dwumeczu finałowego Pucharu Polski w Futsalu w sezonie 2019/2020. Zgodnie z wynikiem losowania, pierwsze mecze zostaną rozegrane w następującym układzie.

Ekstraklasa futsal

Jeszcze kilka lat temu o wyjeździe polskiego futsalisty do zagranicznej ligi można było jedynie nieśmiało pomarzyć. Teraz staje się to coraz bardziej realne. Kluby z najlepszych lig świata otwierają się na nowe kierunki, z coraz większą uwagą śledzą również jak gra reprezentacja Polski oraz nasze czołowe kluby. Efekty już są widoczne.

Federacja

W związku z podjęciem przez Komisję ds. Nagłych PZPN w dniu 14 maja 2020 roku uchwały w sprawie zakończenia rozgrywek Ekstraklasy Futsalu oraz zakończenia wszystkich rozgrywek Futsalu i Piłki Plażowej prowadzonych przez Polski Związek Piłki Nożnej w sezonie 2019/2020, w siedzibie PZPN odbyło się spotkanie przedstawicieli Komisji ds. Futsalu i Piłki Plażowej PZPN, spółki Futsal Ekstraklasa oraz Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, które dotyczyło rozgrywek Ekstraklasy Futalu w sezonie 2020/2021.

Reprezentacja futsalu A

Jest jednym z najlepszych graczy w rodzimym futsalu, brał udział w mistrzostwach Europy w Moskwie w 2001 roku. Kibicom mógł przypomnieć się poprzez nominacje dla najlepszych futsalistów w programie na kanale Łączy Nas Piłka – „Łączy Nas Futsal”. Przez wiele lat Robert Dąbrowski grał również z niezłym skutkiem na trawiastych boiskach. – Futsal to jednak moje życie, tam odnosiłem największe sukcesy – mówi wychowanek Wisły Kraków. 46-letni Robert Dąbrowski specjalnie dla ŁNP!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności