Reprezentacja FA | mężczyźni

Futsal

[ŁĄCZY NAS FUTSAL] Grał w Wiśle i Górniku, dziś czaruje... w hali

19.01.2019

Nowa odsłona magazynu „Łączy nas futsal” to najefektowniejsze bramki i akcje z ostatnich tygodni w halowej piłce, a także relacje z ciekawych futsalowych wydarzeń. W premierowym odcinku przyjrzymy się m.in. sylwetce byłego piłkarza znanych klubów w klasycznej odmianie futbolu, Sebastiana Leszczaka, który z powodzeniem „przesiadł się” na futsal. Zdradzimy także, czy Marcin Mikołajewicz ma noworoczne postanowienie.

Reprezentacja futsalu A

Gościem ostatniego w tym roku magazynu Łączy Nas Futsal był trener reprezentacji Polski Błażej Korczyński. Trener podzielił się spostrzeżeniami po losowaniu grup eliminacyjnych do Mistrzostw Świata, zdradził najbliższe plany reprezentacji, a także podsumował rok. W programie uchylimy także rąbka tajemnicy dotyczącej... nowej formuły programu Łączy Nas Futsal.

Reprezentacja futsalu A

Kapitan naszej futsalowej reprezentacji w ostatnich tygodniach miał powody do radości. Świętował setny mecz w koszulce z orłem na piersi, w lidze zdobył natomiast dwusetną bramkę. Teraz z kolei czeka na środowe wyniki losowania eliminacji mistrzostw świata. – Fajnie będzie w końcu dowiedzieć się z kim zagramy – mówi Marcin Mikołajewicz, gracz FC Toruń.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności