Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

Jeżeli ktoś w najważniejszych meczach reprezentacji zdobywa bramki, to najczęściej on. Kapitan i jeden z najbardziej doświadczonych futsalowców naszej ekipy – Marcin Mikołajewicz. We wtorek zapewnił „zwycięski” remis Polakom w meczu z Hiszpanią, a dzień później trenował już z kolegami w klubie. – To była tylko odnowa, masaż i trochę regeneracji. Nie było żadnego specjalnego przyjęcia, gratulacje i uściski, wszystko na spokojnie – uśmiecha się popularny „Miki”.

Reprezentacja futsalu A

W historii dotychczasowych potyczek z Hiszpanią biało – czerwoni jeszcze ani jednego meczu nawet nie zremisowali. Przełamanie nastąpiło w tym najważniejszym momencie, w trakcie eliminacji do mistrzostw Europy. Polska remisując w Elblągu z mistrzem Europy awansowała do baraży i pozostaje w grze o udział w przyszłorocznym turnieju.

Reprezentacja futsalu A

Już tylko godziny pozostały do rozpoczęcia turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy w futsalu. W sobotni wieczór w Elblągu Polska zagra swój pierwszy mecz, z Serbią. – To będzie nasze najważniejsze spotkanie – powtarzają zgodnie trenerzy i zawodnicy obu reprezentacji. Wszystkie mecze turnieju pokaże telewizja Polsat Sport. W hali przy ulicy Grunwaldzkiej w Elblądu cały czas są także sprzedawane bilety na imprezę.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży