Reprezentacja FA | mężczyźni

Futsal

Już po raz czwarty czołowe europejskie kluby futsalowe pod koniec wakacji zawitają na Dolny Śląsk. Tym razem w Jelczu- Laskowicach i Nysie odbędzie się turniej Futsal Masters, w którym wezmą udział między innymi koledzy Leo Messiego z futsalowej sekcji Barcelony. – To efekt naszych kilkuletnich działań – mówi główny organizator turnieju, Sebastian Bednarz.

Futsal

Mistrz Polski w futsalu Rekord Bielsko-Biała poznał rywali w rundzie wstępnej Ligi Mistrzów. Rywalami bielskiego klubu w grupie G będą Varna City Warna, Cardiff University FC i Racing FC Union Luxembourg Futsal. Rekord będzie gospodarzem turnieju. Mecze tej fazy zostaną rozegrane w dniach 28 sierpnia – 2 września, a do rundy zasadniczej awansuje zwycięzca grupy.

Ekstraklasa futsal

W porównaniu do poprzedniego sezonu Futsal Ekstraklasy nie zmienił się układ końcowej tabeli na trzech pierwszych miejscach. Za mistrzowskim Rekordem Bielsko-Biała uplasowała się Gatta Zduńska Wola, a na trzecim miejscu zakończyło rywalizację FC Toruń, które pretensje o taki finał może mieć tylko do siebie. Z Futsal Ekstraklasą żegna się drużyna z Wieliczki, w barażach zagra AZS UG Gdańsk.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży