Reprezentacja FA | mężczyźni

Ekstraklasa futsal

[NA PARKIECIE] W Toruniu i Bielsku-Białej walka o lidera!

20.10.2017

W czwartej kolejce Futsal Ekstraklasy na pierwszy plan wysuwają się sobotnie mecze w Toruniu i w Bielsku Białej. Tam będzie się bowiem toczyć rywalizacja o fotel lidera. Na przełamanie i pierwsze punkty liczą kibice w Szczecinie, a na historyczny wynik w postaci premierowego zwycięstwa w elicie czekają gracze z Białegostoku.

Reprezentacja futsalu A

Po emocjach związanych z występem Rekordu Bielsko Biała w UEFA Futsal Cup wracamy do rozgrywek ligowych. W tym odcinku Łączy Nas Futsal przyjrzymy się ekipie z Białegostoku. Naszym gościem był Adrian Citko - grający trener zespołu z Podlasia.

Ekstraklasa futsal

Trzecia kolejka Futsal Ekstraklasy odbędzie się w cieniu ledwo co zakończonej rywalizacji mistrza Polski w Lidze Mistrzów. Bielszczanie swoje spotkanie ligowe zagrają dopiero w środę – w Katowicach będą się mierzyć z miejscowymi Akademikami – ale nie znaczy to, że w weekend na ligowych parkietach będzie nudno.

Europejskie puchary

Rusza kobieca Liga Mistrzów, w której znów nie brakuje polskich akcentów. Co ciekawe, wszystkie polskie piłkarki, które zagrają w tej edycji rozgrywek, grają lub w przeszłości grały w Medyku Konin. Mistrz Polski zmierzy się z broniącym tytułu Olympique Lyon (środa, godz. 15:15, transmisja TVP Sport), zaś Aleksandra Sikora i Katarzyna Daleszczyk w barwach Brescii zagrają przeciwko Ajaxowi Amsterdam (środa, godz. 19:30), a Ewa Pajor w barwach VfL Wolfsburg spotka się z Atletico Madryt (środa, godz. 19:30). Przedstawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o Lidze Mistrzyń w sezonie 2017/2018.

Ekstraklasa futsal

Po blisko pięciomiesięcznej przerwie ruszają rozgrywki Futsal Ekstraklasy. W kraju uczestnika mistrzostw Europy, gdzie aktualny obrońca tytułu cały czas bierze udział w Lidze Mistrzów – nadzieje i oczekiwania kibiców przed początkiem sezonu są więc całkiem spore. A co się działo w przerwie letniej? To pięć głównych wydarzeń.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży