Reprezentacja FA | mężczyźni

Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie na ligowe parkiety wracają zespoły Futsal Ekstraklasy. Dla kilku z nich szósta seria będzie nowym doświadczeniem – zobaczymy jak w nowych rolach, w odniesieniu do ligowej tabeli, odnajdą się drużyny Rekordu Bielsko-Biała, Cleareksu Chorzów czy też Gatty Active Zduńska Wola. Najciekawiej zapowiada się mecz mistrza Polski.

Reprezentacja futsalu A

Trener Błażej Korczyński po styczniowych mistrzostwach Europy zapowiedział, że w kadrze przychodzi czas na „świeżą krew”. Słowa dotrzymuje, bo na każdym kolejnym zgrupowaniu pojawiają się debiutanci. W meczach z Serbią, które zostaną rozegrane na początku przyszłego tygodnia, szanse otrzymają Karol Czyszek i Mateusz Wesserling.

Ekstraklasa futsal

Niezwykle ciekawie przedstawia się sytuacja w ekstraklasie futsalu po piątej kolejce. Mistrz Polski, Rekord Bielsko-Biała, jest obecnie trzeci w tabeli, ma tyle samo punktów co piąty beniaminek z Jelcza-Laskowic. Wicemistrz Polski ze Zduńskiej Woli plasuje się natomiast tuż nad strefą spadkową. Nowym liderem został Clearex Chorzów, który wygrał w Szczecinie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży