Reprezentacja FA | mężczyźni

Ekstraklasa futsal

Wyjazdowe zwycięstwa potentatów oraz dramatyczne spotkania w Pniewach, Zduńskiej Woli i Białymstoku – tak wyglądała 17. kolejka Futsal Ekstraklasy. W tabeli bez większych zmian. Na trzech pierwszych miejscach status quo, trwa zacięta walka o pozycję tuż za czołowym trio, jak i o szóste miejsce. Na dole konkurenci uciekają „czerwonej latarni” z Wieliczki.

Futsal

Gościem kolejnego odcinka magazynu Łączy Nas Futsal był Dominik Solecki. Reprezentant Polski wrócił jeszcze do występu naszej kadry na Euro, zdradził jak zamierza uczcić awans na mistrzostwa oraz opowiedział o kulisach związanych z wycofaniem Lex Kancelarii Słomniki z rozgrywek.

Ekstraklasa futsal

18 listopada 2008 roku. To właśnie wtedy, w meczu o Pucharu Ekstraklasy z Piastem Gliwice, zadebiutował na seniorskich boiskach Sebastian Leszczak. W drużynie Wisły Kraków zmienił w drugiej połowie Piotra Brożka. – Pamiętam doskonale ten moment, nigdy go nie zapomnę – mówi 26-latek, o którym kilkukrotnie w ostatniej dekadzie było głośno. Teraz ponownie jest na ustach wielu kibiców.

Ekstraklasa futsal

Długo musieli czekać kibice futsalu na wznowienie rozgrywek ligowych, ale gdy już się w końcu doczekali, to na brak emocji nie mogli narzekać. W każdym z pięciu meczów piętnastej serii padały bramki w trzech ostatnich minutach. Zaimponowali zwłaszcza gracze Clearexu, a w szczególności 26-letni Sebastian Leszczak.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży