Reprezentacja FA | mężczyźni

Reprezentacja futsalu A

[FUTSAL] Kadra zagra o mistrzostwa Europy. Pierwszym rywalem Grecy

28.01.2020

W środę reprezentacja Polski w futsalu rozpocznie swój marsz na Mistrzostwa Europy, których finały odbędą się za dwa lata w Holandii. Pierwszym etapem biało-czerwonych będzie turniej preeliminacyjny na Malcie, gdzie rywalami będą Grecja (środa 20:00), Szwecja (czwartek 20:00) i gospodarze (sobota, 19:00). Materiały z tego turnieju wyłącznie na Łączy Nas Piłka!

Ekstraklasa futsal

W pierwszym magazynie Łączy Nas Futsal w 2020 roku pokażemy najpiękniejsze bramki poprzedniej rundy w Futsal Ekstraklasie. Piękne gole kibice oglądali też w pierwszej kolejce po świątecznej przerwie. Popis skutecznej gry dał Sebastian Grubalski, Michał Marek ustrzelił hat-tricka, a my zauważyliśmy podobieństwo jednego z graczy FC Toruń do filmowego ...Grundola. Nie zabraknie również tradycyjnie bramek z parkietów pierwszoligowych. Zapraszamy!

Reprezentacja futsalu A

Wiele o ostatnich miesiącach w polskim futsalu można powiedzieć, ale na pewno nie to, że kibice mogli się nudzić. Najpierw wizyty zagranicznych potentatów, potem niespodziewany sukces młodzieżówki, eliminacje do MŚ i zmagania bielszczan w Lidze Mistrzów. Gdy do tego dodamy coraz mocniej zauważalną pracę trenerów, zawodników czy też sędziów – mamy pełny obraz bogatych dwunastu miesięcy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności