Reprezentacja Reprezentacja A |

Reprezentacja A

Asystent Kibica na mecz z Izraelem

04.06.2019

10 czerwca o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra czwarty mecz w kwalifikacjach EURO 2020. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

7 czerwca o godzinie 20:45 w Skopje reprezentacja Polski zmierzy się z Macedonią Północną w meczu eliminacji EURO 2020. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

Selekcjoner Jerzy Brzęczek i kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski wzięli udział w poniedziałkowej konferencji prasowej, otwierającej główną część przygotowań do meczów eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Macedonią Północną i Izraelem. – Tych spotkań nie wygramy tylko umiejętnościami piłkarskimi. Do tego trzeba dołożyć przygotowanie mentalne oraz grać z zaangażowaniem na najwyższym poziomie – zaznacza Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

– Już trzecie zgrupowanie mnie próbuje ukąsić – rzucił Łukasz Fabiański do Kamila Grosickiego i… zaczęło się. Generalnie w ten weekend „kąszenia” bramkarzy było naprawdę sporo. A do tego m.in. intensywny ping-pong oraz trzej najmłodsi reprezentanci – Dawid Kownacki, Robert Gumny i Sebastian Szymański – próbujący, z okazji dnia dziecka, rozpoznać na zdjęciach swoich kolegów z kadry. Takich w bardzo, bardzo, bardzo młodym wydaniu. Zobaczcie zresztą sami!

Reprezentacja A

W przypadku Polaków, których wielu na włoskich boiskach, nie sprawdziła się reguła, że im więcej, tym gorzej. Miniony sezon Serie A pokazał bowiem, że zawodnicy z Polski wyróżnili się nie tylko ilością w Italii, co byli czołową nacją, jeśli chodzi o zdobyte bramki. Arkadiusz Milik, Krzysztof Piątek, Piotr Zieliński i reszta strzelili łącznie 56 goli!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności