Reprezentacja Reprezentacja A |

Reprezentacja A

Ten piątek Damian Kądzior zapamięta na całe życie: wraz z Dinamem Zagrzeb został mistrzem Chorwacji. To dla reprezentanta Polski pierwszy taki triumf w karierze! Do Kądziora w sobotę dołączył Wojciech Szczęsny, którego Juventus FC dzięki wygranej z Fiorentiną po raz ósmy z rzędu okazał się najlepszy w Serie A. Sprawdź nasz raport kadrowicza i bądź na bieżąco!

Reprezentacja A

Przed nami święta Wielkiej Nocy, jednak nie wszyscy mają w tych dniach wolne. W weekend piłkarze także wybiegną na boiska, by walczyć o ligowe punkty. Szansę na wywalczenie mistrzostwa Włoch ma Juventus FC, który zagra z ACF Fiorentina. Sprawdź, gdzie obejrzeć ten i inne spotkania z udziałem polskich piłkarzy.

Reprezentacja A

Ajax Amsterdam pogromcą Juventusu w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! Niewielu spodziewałoby się, żeby „Stara Dama” przegrałaby dwumecz z amsterdamczykami. Holendrzy jednak dokonali ogromnej sensacji i wyrzucili za burtę turyńczyków. Ajax odniósł zwycięstwo 2:1, a rezultat spotkania w drugiej połowie ustalił Matthijs de Ligt.

Reprezentacja A

Juventus w pierwszym meczu ćwierćfinałowej rywalizacji Ligi Mistrzów z Ajaxem Amsterdam miał spore problemy z nieobliczalnym zespołem Erika ten Haga. Mając na uwadze ten fakt plus kadrowe dylematy szkoleniowca „Starej Damy”, mistrzowie Włoch z dużym dystansem wypowiadają się o swoich szansach w rewanżu, mimo że rozgrywanym u siebie. Początek spotkania dziś o godz. 21:00. Transmisja w Polsat Sport Premium 2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności