Reprezentacja Reprezentacja A |

Reprezentacja

Zbigniew Boniek: Płacz w niczym nie pomoże. Nadal wszystko w naszych rękach

19.06.2018

– Jest mi bardzo przykro po dzisiejszym spotkaniu. Jeśli będziemy grali tak dalej, za wiele nie ugramy, ale trzeba być optymistą. Przecież nadal wszystko pozostaje w naszej gestii. Musimy po prostu wygrać dwa pozostałe grupowe spotkania, by nie musieć na nikogo się oglądać – zaznaczył po meczu z Senegalem prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Reprezentacja

– Takie bramki, jakie straciliśmy dzisiaj, nie zdarzają się na co dzień. Ten mecz nam się kompletnie nie ułożył. Niestety, to my schodzimy z boiska pokonani. Staraliśmy się w drugiej połowie, by odrobić straty, ugrać punkt, może nawet wygrać, ale niestety, nie udało się – powiedział po przegranym starciu z Senegalem obrońca reprezentacji Polski, Michał Pazdan.

Reprezentacja

– Straciliśmy dziś dwie kuriozalne bramki. Pierwsza padła po rykoszecie, druga natomiast po sytuacji, gdy zawodnik wbiegł zza linii bocznej i znalazł się sam na sam ze mną. Zagraliśmy dziś słaby mecz, nie ma sensu się usprawiedliwiać – powiedział po meczu z Senegalem bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny.

Reprezentacja

Nie tak miał wyglądać pierwszy mecz reprezentacji Polski na mistrzostwach świata. Biało-czerwoni przegrali z Senegalczykami 1:2, a porażce o naszej drużyny zadecydowały błędy w defensywie. W pierwszej odsłonie spotkania po rykoszecie piłka odbiła się od Thiago Cionka i wpadła do bramki. W drugiej połowie po katastrofalnym błędzie wynik podwyższył M'Baye Niang. Honorowego gola w końcówce strzelił Grzegorz Krychowiak.

MŚ 2018

W pierwszym wtorkowym meczu grupy H reprezentacja Kolumbii przegrała z Japonią 1:2. Bramkę dla zespołu z Ameryki Południowej zdobył Juan Quintero, a dla ekipy z Azji trafiali Shinji Kagawa oraz Yuya Osako. W kolejnych spotkaniach Kolumbia zagra z Polską, a Japonia zmierzy się z Senegalem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży