Reprezentacja Reprezentacja A |

Reprezentacja A

Komitet Wykonawczy UEFA zatwierdził regulamin pierwszej edycji Ligi Narodów, która rozpocznie się w przyszłym roku. UEFA przyjęła, że o podziale drużyn pomiędzy cztery dywizje będzie decydował ranking UEFA reprezentacji z 11 października 2017 (bez uwzględnienia barażów o MŚ). Oznacza to, że Polska na pewno będzie rywalizować w najwyższej dywizji Ligi Narodów – Dywizji A. To duże osiągnięcia zważywszy na to, że przy tworzeniu Ligi Narodów Biało-czerwoni byli klasyfikowani dopiero w Dywizji C. Losowanie pierwszej edycji rozgrywek odbędzie się 24 stycznia 2018 roku w Lozannie.

Reprezentacja A

To był naprawdę dobry mecz pucharowy – powiedział Tony Pulis, szkoleniowiec WBA po porażce 1:2 z Manchesterem City w Pucharze Ligi. – Jestem rozczarowany, że nie przemawiam jako zwycięzca, ale w drugiej połowie sprawiliśmy im sporo problemów! – dodawał menedżer Grzegorza Krychowiaka. Polak należał do najlepszych zawodników West Bromu, co jest kolejnym pozytywnym sygnałem przed zbliżającymi się meczami eliminacji mistrzostw świata 2018.

Reprezentacja A

Tylko raz w pięciu kolejkach nowego sezonu w pierwszym składzie Bayernu Monachium wyszli razem Arjen Robben, Franck Ribery i Robert Lewandowski. O ile Polaka nie brakuje nigdy, o tyle Holender i Francuz są znacznie częściej rotowani przez Carla Ancelottiego. A może to początek tworzenia drużyny o nowych skrzydłach i piłkarzach odpowiedzialnych za wspieranie najlepszego napastnika Bundesligi?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży