Reprezentacja Reprezentacja A |

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Bartosz Kapustka w piątek był w Rzymie na kontrolnej wizycie u doktora Pier Paolo Marianiego w klinice Villa Stuart, w której w kwietniu przeszedł zabieg rekonstrukcji uszkodzonego więzadła krzyżowego przedniego w kolanie. Młodzieżowy reprezentant Polski usłyszał pomyślne wieści – wyniki są bardzo dobre, rehabilitacja przebiega prawidłowo i pod koniec lipca będzie mógł wrócić do treningów z drużyną.

Reprezentacja A

W najnowszym rankingu opublikowanym przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej reprezentacja Polski zajmuje 19. miejsce. W porównaniu z poprzednim notowaniem biało-czerwoni awansowali o jedną pozycję. W zestawieniu prowadzi Belgia, na drugiej lokacie jest Francja, a na najniższym stopniu podium sklasyfikowano Brazylię.

Reprezentacja A

Dlaczego Piątek nie pokazał cieszynki? Co kapitan Lewandowski mówił zespołowi tuż przed wyjściem na mecz? Kto po spotkaniu uznał, że może umierać? Przed Wami momenty, które mogą być przełomowe dla reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Brzęczka. Dlatego tym bardziej warto zobaczyć, jak od środka – we wnętrzu drużyny – wyglądał wygrany w świetnym stylu mecz z Izrealem. Zapraszamy!

Reprezentacja A

– Ciężko kontrolować emocje, szczególnie w takim momencie i przy takiej widowni, jak dziś. Na trybunach była cała moja najbliższa rodzina, żona i przyjaciele. Trafiłem idealny moment i bardzo się cieszę, że właśnie w taki sposób kończę ten sezon. To był bardzo dobry czas, zarówno w Dinamie, jak i reprezentacji pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka – powiedział po meczu strzelec czwartego gola dla biało-czerwonych w eliminacyjnym meczu z Izraelem, Damian Kądzior.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski po bardzo dobrym meczu pokonała na PGE Narodowym w Warszawie 4:0 Izrael i po czterech kolejkach eliminacji mistrzostw Europy 2020 ma na swoim koncie komplet 12 punktów. – Izrael trafił dzisiaj na bardzo silną Polskę i nie był w stanie nic ugrać – powiedział po zakończeniu spotkania Piotr Zieliński.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności