Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[WIDEO] Dziękujemy, „Piszczu”! Kulisy meczu, którym pożegnaliśmy legendę

23.11.2019

To naprawdę wyjątkowy materiał „od kuchni” z meczu reprezentacji Polski. Łukasz Piszczek jest w nim bohaterem od początku do końca – od przyjazdu na zgrupowanie, przez oficjalny trening, krótki pobyt w hotelu, sam występ przeciwko Słowenii na PGE Narodowym i pamiętny, niezwykle emocjonalny moment zejścia z boiska, aż po przejście w przerwie do loży, gdzie czekali na niego najbliżsi. A wśród nich Jakub Błaszczykowski i Łukasz Fabiański. Ten materiał każdy kibic reprezentacji musi zobaczyć. Po prostu musi!

Reprezentacja A

– Jesteśmy zadowoleni z tego, co osiągnęliśmy. Wygraliśmy pewnie naszą grupę, która wcale nie była taka łatwa. Dało się to zauważyć w niektórych spotkaniach. Cieszymy się z osiągniętego wyniku, a w dwóch ostatnich spotkaniach na pewno pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę – zaznaczył po spotkaniu ze Słowenią pomocnik reprezentacji Polski Piotr Zieliński.

Reprezentacja A

– Ciężko pracowałem, by dostawać szanse od trenera Jerzego Brzęczka i mieć okazje je wykorzystać. Każdego dnia staram się podwyższać swój poziom, by być w jak najlepszej formie. W ostatnich spotkaniach wyglądało to bardzo dobrze. To dla mnie piękne chwile i mam się z czego cieszyć, ale nadal będę walczył o swoje, nie zadowalając się tym, co już jest – powiedział po starciu ze Słowenią zdobywca pierwszej bramki dla Polski Sebastian Szymański.

Reprezentacja A

– Od kiedy zacząłem grać w piłkę, zawsze moim marzeniem była gra w pierwszej reprezentacji Polski. Gdy to się spełniło, nawet nie wiem, co powiedzieć. Jestem w wielkiej euforii, ogromnie szczęśliwy, że osiągnąłem kolejny cel – powiedział po meczu ze Słowenią Kamil Jóźwiak, który po raz pierwszy zagrał w seniorskim zespole narodowym.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności