Reprezentacja A | mężczyźni

Wywiady

Rafał Pietrzak po odejściu z Wisły Kraków bez problemów przebił się do podstawowej jedenastki Excelsioru Mouscron. 27-letni lewy obrońca odgrywa ważną rolę w zespole prowadzonym przez Bernda Hollerbacha, który uchodzi za rewelację belgijskiej elity. W spotkaniu z KV Kortrijk Pietrzak zaliczył asystę, według jednych źródeł pierwszą, według innych – drugą w tym sezonie.

Reprezentacja A

Prezentujący bardzo nierówną formę AC Milan zagra w 6. kolejce Serie z Fiorentiną (niedziela godz. 20:45, transmisja w Eleven Sports 1), która wydaje się podnosić po słabym starcie w rozgrywkach. To spotkanie ma mocny, polski akcent. Ataki gospodarzy z Krzysztofem Piątkiem na czele będzie starał się powstrzymać Bartłomiej Drągowski. Raz już Piątkowi udało się pokonać „Drążka”. Jak będzie tym razem?

Reprezentacja A

Interesujesz się piłką nożną i masz od 8 do 13 lat? Komentujesz wydarzenia siedząc przed telewizorem? Weź udział w konkursie na najmłodszego komentatora sportowego! Obejrzyj i pobierz fragment meczu Polska – Izrael. Sprawdź, jak skomentowali go profesjonaliści – Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Potem czas na Ciebie – ściągnij plik i nagraj swój własny komentarz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności