Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Sprawdź swoją wiedzę o wrześniowym zgrupowaniu i wygraj gadżety kibica

06.09.2017

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zdobycia są bardzo atrakcyjne gadżety kibica reprezentacji Polski. Zadanie jest bardzo proste – wystarczy zmierzyć się z naszym quizem i udzielić jak najwięcej poprawnych pytań o wrześniowym zgrupowaniu naszej drużyny narodowej. Pytania zostały ułożone na podstawie naszych ostatnich materiałów wideo.

Reprezentacja A

Przedstawiamy harmonogram sprzedaży biletów na mecz reprezentacji Polski z Czarnogórą w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018. Spotkanie zostanie rozegrane 8 października o godzinie 18:00 na PGE Narodowym w Warszawie. Przedsprzedaż dla posiadaczy Kart Kibica zostanie uruchomiona 12 września. Otwarta sprzedaż dla wszystkich ruszy 19 września.

Reprezentacja A

– Wynik dzisiejszego spotkania mógł być wyższy. Zabrakło jednak czasem wykończenia akcji. Nie da się ukryć, że gdy długo nie zdobywa się drugiej bramki, wkrada się nerwowość. Wszyscy niecierpliwie wyczekują tego gola. W końcu jednak padła, do tego zagraliśmy na zero z tyłu, co bardzo cieszy – podsumował spotkanie z Kazachstanem kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski.

Reprezentacja A

– Z racji tego, że jestem zawodnikiem ofensywnym, w każdym meczu chciałbym asystować i zdobywać bramki, ale nie zawsze jest to takie łatwe. Dziś skończyłem bez gola i decydującego podania, ale najważniejsze, że wygraliśmy. To było trudne spotkanie, ale istotny jest fakt, że pozbieraliśmy się po porażce z Danią – ocenił pomocnik reprezentacji Polski Kamil Grosicki.

Reprezentacja A

– Chciałbym bardzo podziękować trenerowi Adamowi Nawałce. Głęboko we mnie wierzył i dostałem dziś szansę występu od pierwszej minuty. Zagrałem dziś przy komplecie publiczności na PGE Narodowym, dopingowała mnie rodzina… Trudno będzie mi dzisiaj zasnąć – powiedział po ostatnim gwizdku sędziego w meczu z Kazachstanem Maciej Makuszewski, dla którego był to drugi występ w reprezentacji Polski.

Reprezentacja A

– Ogromnie się cieszę, że zdobyłem tę bramkę. Ona bardzo dużo dla mnie znaczy, bo miałem przecież przerwę spowodowaną poważną kontuzją i serię meczów bez gola. Faktycznie, mogłem pokusić się o kolejne trafienia, ale najważniejsze jest to, że możemy cieszyć się ze zwycięstwa – powiedział po meczu z Kazachstanem Arkadiusz Milik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży