Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Dwanaście lat temu reprezentacja Polski po jednym z najlepszych meczów w historii pokonała naszpikowaną gwiazdami Portugalię w eliminacjach mistrzostw Europy. Biało-czerwoni wygrali grupę i zakwalifikowali się na turniej w Austrii i Szwajcarii. – Tym meczem udowodniliśmy, że możemy rywalizować z najsilniejszymi reprezentacjami jak równy z równym. Oprócz samego spotkania, zapamiętałem na całe życie dźwięki hymnu narodowego, wydobywające się z ponad 40 tysięcy gardeł. Dla takich chwil warto było zostać piłkarzem – wspomina zwycięską batalię Paweł Golański.

Reprezentacja A

14 października o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra trzeci mecz z Włochami w ramach rozgrywek Ligi Narodów. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

– Bardzo się ucieszyłem z telefonu od trenera Brzęczka i powrotu do reprezentacji Polski. Nie chcę być w kadrze jednym z wielu, a liderem, podobnie jak miało to miejsce u selekcjonera Nawałki. Zrobię wszystko, aby przekonać do siebie również nowego szkoleniowca – zapowiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski w hotelu Monopol w Katowicach Kamil Grosicki.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski rozpoczęła już zgrupowanie, a za kilka dni rozegra drugie spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Narodów z Portugalią na Stadionie Śląskim w Chorzowie. – Z pewnością to będzie ciekawy mecz, dobry test. Wychodząc na boisko będziemy walczyć o najlepszy wynik. Nie zamierzamy tylko się bronić. Zdajemy sobie sprawę, że Portugalia to taki zespół, który potrafić będzie wykorzystać każdy najmniejszy błąd – powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej trener Jerzy Brzęczek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży