Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Dziś o godzinie 13:30 odbędzie się druga konferencja prasowa w trakcie zgrupowania reprezentacji Polski. Na pytania nadesłane przez dziennikarzy odpowie Kamil Glik, który w najbliższych meczach Ligi Narodów UEFA – z Holandią oraz Bośnią i Hercegowiną – będzie pełnił funkcję kapitana biało-czerwonych. Konferencja, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, będzie miała formę spotkania online – bez fizycznej obecności przedstawicieli mediów w sali konferencyjnej.

Reprezentacja A

Po 286 dniach przerwy kadrowicze Jerzego Brzęczka w końcu mogli spotkać się ponownie na zgrupowaniu drużyny narodowej. W poniedziałek reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do wrześniowych meczów Ligi Narodów z Holandią (4 września) oraz Bośnią i Hercegowiną (7 września). Selekcjoner ma do dyspozycji 24 zawodników. Aż pięciu piłkarzy czeka na debiut w biało-czerwonych barwach.

Reprezentacja A

Damian Kądzior opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Zawodnik przeszedł badania obrazowe kolana i po konsultacji z lekarzem kadry Jackiem Jaroszewskim zadecydowano o potrzebie kilkudniowego leczenia. W związku z tym 28-letni pomocnik wraca do klubu ze ścisłymi wytycznymi postępowania. Po tygodniu zawodnik powinien wrócić do treningu. W miejsce Kądziora selekcjoner Jerzy Brzęczek nie planuje powoływać kolejnych piłkarzy.

Reprezentacja A

Po wielu miesiącach przerwy reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie przed meczami Ligi Narodów. Obydwa spotkania odbędą się na wyjeździe. Najpierw rywalem biało-czerwonych będzie Holandia (4 września), następnie nasza drużyna zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną (7 września). – Znajdujemy się w niecodziennych warunkach. Wszyscy jesteśmy stęsknieni za grą reprezentacji narodowych. Liczymy, że te dwa spotkania, które są przed nami będą owocne – powiedział trener Jerzy Brzęczek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności