Reprezentacja A | mężczyźni

Tylko u nas

Siłą naszych filmów zawsze było ukazywanie życia piłkarzy od kulis. Tym razem z kamerą przyglądaliśmy się życiu trzech naszych reprezentantów występujących w Sampdorii Genua, gdzie ich renoma z każdą kolejką Serie A wyraźnie rośnie. Wydarzenia podczas naszego pobytu ułożyły się na tyle fortunnie, że w meczu z Fiorentiną po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć Bartosza Bereszyńskiego, Dawida Kownackiego i Karola Linetty’ego razem na boisku, i to w wyjściowym składzie. Zobaczcie, jak im się żyje w Genui i poznajcie ich najbliższe otoczenie. Zapraszamy na pierwszą część naszego materiału.

Reprezentacja A

Tłumaczono mi, żebym się nie przejmował, bo to normalna reakcja. Teraz mogę powiedzieć, że jestem już trochę specjalistą, jeśli chodzi o kontuzje barku i więzadeł, więc gdyby ktoś potrzebował pomocy, to chętnie jej udzielę – uśmiecha się wracający do treningów pomocnik Cracovii, Damian Dąbrowski. Z zawodnikiem „Pasów” porozmawialiśmy o trudnym okresie leczenia, przebudowie zespołu pod batutą trenera Michała Probierza oraz szansach na wrócenie do optymalnej dyspozycji i reprezentacji Polski jeszcze przed mundialem w Rosji. Zapraszamy!

Reprezentacja A

Przed nami kolejny weekend w wykonaniu reprezentantów Polski. W Niemczech dojdzie do starcia VfL Wolfsburg Jakuba Błaszczykowskiego z VfB Stuttgart Marcina Kamińskiego, a Wojciech Szczęsny znów spróbuje zachować czyste konto – tym razem w potyczce z Sassuolo Calcio. Na deser AS Monaco Kamila Glika zmierzy się z Olympique Lyon. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć mecze z udziałem kadrowiczów Adama Nawałki!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży