Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Jakub Błaszczykowski: Nowa taktyka wzbogaca doświadczenie

10.11.2017

– Pierwszy mecz w nowym ustawieniu zagraliśmy bardzo obiecująco, szczególnie jeśli chodzi o konsekwencję w defensywie. Wszystko, co założyliśmy sobie przed meczem funkcjonowało jak należy, ale trudno być w pełni zadowolonym, jeżeli się nie wygrywa – przyznał Jakub Błaszczykowski, którzy przeciwko Urugwajowi rozegrał 96. spotkanie w reprezentacji Polski.

Reprezentacja A

– Pamiętam dobrze poprzedni mecz z Urugwajem, choć minęło od niego kilka ładnych lat. Naszym celem było zwycięstwo, by móc dobrze wspominać kolejne starcie, ale musieliśmy zadowolić się remisem. Zagraliśmy jednak na zero z tyłu, co w ostatnim czasie zbyt często się nie zdarzało – powiedział po meczu z Urugwajem defensor reprezentacji Polski Kamil Glik.

Reprezentacja A

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak z kolejnymi nowymi pomysłami. Tym razem „Krycha” po odwiedzeniu budowli Stonehenge, razem ze swoim kolegą, wykonał jej polską wersję w hotelu. Kapitalne pożegnanie zgotowali Arturowi Borucowi kibice Legii Warszawa. Po treningu biało-czerwonych przed meczem z Urugwajem, liczna grupa fanów głośno skandując jego nazwisko, podziękowała mu za to, co zrobił dla reprezentacji Polski.

Reprezentacja A

Wybitny Reprezentant Polski odwiedził na zgrupowaniu naszą kadrę. Z reprezentacją Polski spotkał się bowiem Michał Żewłakow, mający na swoim koncie 102 występy w koszulce z orłem na piersi. Kto świętował podwójne urodziny i komu zaśpiewano podwójne „Sto lat”? Którą nogą i z jakiego powodu woli grać teraz Michał Pazdan? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego najnowszego materiału wideo. Zapraszamy.             

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży