Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Kadra w Soczi. Mundial przez wszystkie przypadki

13.06.2018

Pięćdziesiąt tysięcy ludzi ryknęło z podziękowaniami za czterobramkowe zwycięstwo z Litwą, ale w kuluarach selekcjoner reprezentacji Polski gratulacji nie przyjmował. – Jeszcze nie ma za co – mówił, a już piłkarzy prosił, by kilkanaście godzin przed wylotem na mundial w Rosji podeszli do wszystkiego „bez euforii”. Biało-czerwoni znów włączają tryb chłodnych głów.

Reprezentacja A

– Podróż do Rosji przebiegła sprawnie. Mamy bardzo dobre warunki do pracy, a także odpoczynku. Dopiero poznajemy naszą bazę w Soczi, ale na nic nie możemy narzekać. Teraz najważniejsze jest jak najlepsze przygotowanie się do pierwszego meczu mistrzostw świata. To pierwszy cel – powiedział na konferencji prasowej kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski.

Reprezentacja A

– Wszystko w Soczi wygląda tak, jak sobie wyobrażałem. Dużą uwagę zwracamy na to, by warunki do treningu były optymalne, a tu widać, że dużo pracy zostało włożonej w to, by murawa była odpowiednia – powiedział Adam Nawałka na pierwszej konferencji prasowej po przylocie reprezentacji Polski do Rosji na mistrzostwa świata.

Reprezentacja

W ostatnim meczu towarzyskim przed wylotem na turniej finałowy mistrzostw świata reprezentacja Polski pokonała Litwę 4:0. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Robert Lewandowski (dwie), Dawid Kownacki i Jakub Błaszczykowski. Zajrzyj z nami za kulisy tego starcia! [WIDEO] Za kulisami meczu z Litwą

Reprezentacja

Reprezentacja Polski już w Rosji! Tuż przed godziną 14 czasu polskiego samolot czarterowy z kadrą Adama Nawałki na pokładzie wylądowal w Soczi. To właśnie tam biało-czerwoni przygotowywać się będą do kolejnych spotkań na mundialu. Polacy 19 czerwca zagrają z Senegalem, 24 czerwca w Kazaniu zmierzą się z Kolumbią, a ostatni mecz fazy grupowej rozegrają 28 czerwca w Wołgogradzie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży