Reprezentacja A | mężczyźni

Federacja

Komunikat w sprawie zwrotów za bilety na marcowe mecze reprezentacji narodowych

10.03.2020

W związku z decyzją władz państwowych o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce, marcowe mecze reprezentacji Polski z Finlandią we Wrocławiu (27.03.2020) i Ukrainą w Chorzowie (31.03.2020) oraz mecze reprezentacji U-21 z Łotwą w Białymstoku (27.03.2020) i Białorusią w Suwałkach (30.03.2020), odbędą się bez udziału publiczności. Wszyscy kibice, którzy dokonali zakupu biletów na te spotkania, otrzymają zwrot pieniędzy.

Federacja

Premier Rzeczypospolitej Polskiej Mateusz Morawiecki poinformował  o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce. W związku z tym marcowe mecze reprezentacji Polski z Finlandią we Wrocławiu (27.03.2020) i Ukrainą w Chorzowie (31.03.2020) odbędą się bez udziału publiczności i będą transmitowane w telewizji. Wszyscy kibice, którzy zdążyli już dokonać zakupu biletów na te spotkania, otrzymają zwrot pieniędzy. Szczegółowa procedura zostanie podana w najbliższym czasie.

Reprezentacja A

Przed nami kolejny ligowy weekend. We Włoszech z powodu koronawirusa doszło do przetasowań w terminarzu, więc w niedzielę kibice będą mogli zobaczyć prawdziwy hit. W Turynie dojdzie do starcia Juventusu FC z Interem Mediolan, które może mieć olbrzymi wpływ na walkę o mistrzostwo Włoch. Sprawdź, gdzie obejrzeć ten oraz inne mecze z udziałem reprezentantów Polski.

Reprezentacja A

Za nami kolejny ligowy weekend, po którym powody do radości ma Wojciech Szczęsny. Bramkarz reprezentacji Polski zachował czyste konto w starciu na szczycie Serie A z Interem Mediolan, a jego Juventus FC odprawił rywala z kwitkiem, wygrywając 2:0 po bramkach Aarona Ramseya oraz Paulo Dybali. Dzięki temu „Stara Dama” powróciła na pozycję lidera Serie A. Jak natomiast radzili sobie pozostali kadrowicze? Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem!

Reprezentacja A

Podstawowym celem Kajratu Ałmaty na nowy sezon, który startuje w najbliższy weekend, jest mistrzostwo Kazachstanu. Aby to zrobić zespół z dwoma Polakami w składzie, Jackiem Góralskim i Konradem Wrzesińskim, musi wyprzedzić na mecie hegemona tamtejszej ligi – FK Astanę. W poprzednich rozgrywkach Kajrat był o krok od tytułu, po sprowadzeniu reprezentanta Polski szanse tego klubu na pierwsze miejsce wzrosły.

Reprezentacja A

Do rozpoczęcia mistrzostw Europy pozostało sto dni. To trzy miesiące, które zadecydują o tym, kto znajdzie się w kadrze na turniej finałowy. Rywalizacja o 23 dostępne miejsca będzie na pewno bardzo zacięta. Sprawdzamy więc, jak w tym sezonie w swoich klubach radzą sobie kandydaci do wyjazdu na EURO 2020. W drugiej części przyglądamy się pomocnikom i napastnikom.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności