Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Na sześć spotkań przed zakończeniem rozgrywek w lidze chorwackiej został już wyłoniony mistrz kraju. Dinamo Zagrzeb zasłużenie obroniło tytuł, a stało się tak za sprawą potknięć rywali w 30. serii gier 1.HNL. Do 21. trofeum najlepszej drużyny w Chorwacji bardzo przyczynił się Damian Kądzior, który rozgrywa swój najlepszy sezon – 10 razy trafiał do siatki rywali i zanotował 10 asyst. Dla polskiego pomocnika to drugie wywalczone mistrzostwo. Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

Reprezentacja A

Gra już PKO Ekstraklasa, gra Premier League, La Liga, czas zatem na rozgrywki z udziałem wielu Polaków – w weekend na ligowe boiska wracają piłkarze Serie A. Kilka włoskich klubów zaliczyło małe przetarcie przed ligą w postaci spotkań w Pucharze Włoch, które pokazały jak wielkie braki, jeśli chodzi o formę, mają te drużyny. Zasadne wydaje się więc pytanie, czego spodziewać się po restarcie włoskiej ekstraklasy? I drugie pytanie: co czeka biało-czerwonych?

Aktualności

Komitet Wykonawczy UEFA spotkał się na wideokonferencji i podjął decyzje dotyczące regulacji, formatów, kalendarza i miejsc spotkań różnych rozgrywek klubowych oraz międzynarodowych UEFA. Przedstawiamy najważniejsze decyzje dotyczące terminów oraz rozwiązań dotyczących m.in. UEFA EURO 2020, Ligi Narodów 2020/21, młodzieżowych Mistrzostw Europy (U-21) oraz Ligi Mistrzów i Ligi Narodów.

Reprezentacja A

Rywalizacja o krajowy puchar na Półwyspie Apenińskim wkracza w decydującą fazę, bo już dzisiejszego wieczoru poznamy zwycięzcę Coppa Italia! Do walki o tytuł stanie Juventus mający przed sobą szansę czternastego triumfu i śrubowania rekordu, a po drugiej stronie wystąpi SSC Napoli, dla którego to ostatnia szansa, żeby zrehabilitować się za stracony sezon w Serie A. Pewne jest, że puchar wzniesie Polak. Pytanie czy będzie to Wojciech Szczęsny, a może Arkadiusz Milik z Piotrem Zielińskim?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności