Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

W pierwszej części reportażu o polskich zawodnikach z Sampdorii Genua można było nacieszyć oczy pięknymi obrazkami, w drugiej – czas na merytoryczną dyskusję. Trójka w składzie: Bartosz Bereszyński, Dawid Kownacki i Karol Linetty spotkała się z Kubą Polkowskim tuż po meczu z Fiorentiną. Co reprezentanci Polski zamierzają robić po zakończeniu kariery piłkarskiej? Jak odnajdują się w systemie taktycznym Marco Giampaolo i który z zawodników Sampdorii jest najlepszy w dobrze znany z FIFY, tryb FUT? Odpowiedzi między innymi na te pytania wysłuchacie w naszym materiale. Zapraszamy!

Reprezentacja A

Mecz podczas turnieju finałowego EURO 2012, a także spotkanie kwalifikacji mistrzostw świata 2010 na Stadionie Śląskim, wygrane przez biało-czerwonych 2:1 po bramkach Jakuba Błaszczykowskiego i Pawła Brożka – to najbardziej pamiętne chwile w polsko-czeskich potyczkach. 15 listopada zostanie zapisana kolejna karta historii spotkań tych ekip. Zobacz, co musisz wiedzieć o reprezentacji Czech!

Reprezentacja A

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że 11 września 2018 roku reprezentacja Polski rozegra o godzinie 20:45 mecz towarzyski z Irlandią. Biało-czerwoni 15 listopada zmierzą się zaś, również o 20:45, z Czechami. Miejsca rozegrania spotkań nie są jeszcze potwierdzone. – Poznaliśmy już terminarz meczów w Lidze Narodów. Oprócz spotkań z Włochami i Portugalią w tych rozgrywkach jesteśmy zobligowani do rozegrania jesienią jeszcze dwóch gier towarzyskich. Zdecydowaliśmy się na spotkania z Irlandią i Czechami, a więc dwoma bardzo wymagającymi rywalami. Tym samym znamy już komplet wszystkich meczów biało-czerwonych na jesieni 2018 roku – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży