Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[WIDEO] Fan Dybali, prehistoryczny nośnik i korytarzowe ciekawostki

13.11.2017

Na dzień przed meczem z Meksykiem, który odbędzie się w Gdańsku, na treningu reprezentacji odwiedził nas Sławomir Peszko. Reprezentant Polski przybył wraz z synem Marcelem, który na punkcie piłki nożnej ma kompletnego bzika. W tym odcinku zobaczycie też czy nasi reprezentanci wiedzą co to jest kaseta oraz dowiecie się, co syn Tomasza Iwana ma wspólnego z Przemysławem Frankowskim.

Reprezentacja A

– Przyjeżdżając na zgrupowanie kadry trzeba w każdej chwili potwierdzać, że jest się w dobrej formie i gotowym do gry. Każdy, kto dostaje powołanie ma podobne nastawienie. Droga do mistrzostw świata jest jeszcze długa. Skupiamy się na każdym kolejnym kroku. Tym razem przychodzi czas na starcie z Meksykiem, które będzie szansą, by się pokazać – ocenił pomocnik biało-czerwonych Rafał Wolski.

Reprezentacja A

– Niezależnie od tego czy to jest mecz o punkty, czy towarzyski, to zawsze gramy o zwycięstwo. Każde spotkanie w barwach reprezentacji Polski jest dla zawodników zaszczytem i honorem, bo bronimy barw biało-czerwonych. Chcemy sprawdzić nowe ustawienia taktyczne i personalne. Mogło wydawać się, że wynik nie jest najważniejszą sprawą. Ale my chcemy zwyciężać i sprawdzać nowe ustawienia, czyli dwa w jednym – powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Meksykiem trener Adam Nawałka.

Reprezentacja A

– Reprezentacja Polski ma w swoim składzie wielu świetnych zawodników, grających na co dzień w bardzo dobrych klubach. Jest prowadzona przez bardzo doświadczonego trenera i widać tego efekty w rankingu FIFA. Na pewno będzie to zupełnie inny mecz niż ten, który rozegraliśmy ostatnio, ze względu na różny styl gry prezentowany przez naszych rywali – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Meksyku Juan Carlos Osorio.

Reprezentacja A

Obrońca reprezentacji Polski Michał Pazdan nie zagra w towarzyskim meczu z Meksykiem w Gdańsku. Mimo przeprowadzonych przez całe zgrupowanie zabiegów oraz postępów w leczeniu, sztab medyczny naszej drużyny narodowej postanowił nie ryzykować odnowienia kontuzji i postanowił skierować piłkarza na dalsze leczenie w klubie.

Reprezentacja A

Za nami towarzyski mecz z Urugwajem. Choć na PGE Narodowym kibice nie zobaczyli bramek, nie znaczy to, że było nudno – wręcz przeciwnie! Wydarzeniem numer jeden było oczywiście pożegnanie Artura Boruca z reprezentacyjną koszulką. Zajrzyjcie z nami za kulisy piątkowej potyczki!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży