Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Bayern zasłużenie pokonał Herthę. Bramka Roberta Lewandowskiego

19.01.2020

Drugą część sezonu w Bundeslidze Bayern Monachium rozpoczął od pewnej wygranej z Herthą BSC w Berlinie. Mistrzowie Niemiec długo męczyli się, żeby sforsować defensywę gospodarzy, co udało się dopiero po zmianie stron. Wynik otworzył Thomas Mueller, podwyższył z rzutu karnego Robert Lewandowski, gola strzelił Thiago Alcantara, a rezultat na 4:0 ustalił Ivan Perisić.

Reprezentacja A

Jacek Góralski zakończył przygodę w Łudogorcu Razgrad i będzie reprezentował nowe barwy klubowe. „Góral” związał się umową z wicemistrzem Kazachstanu – Kairatem Ałmaty. Z nowym pracodawcą polski zawodnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał przez trzy lata – oficjalnie poinformował kazachski zespół na swojej stronie internetowej.

Reprezentacja A

Poniedziałkowe spotkanie 20. kolejki Serie A pomiędzy Atalantą i SPAL rozpoczęło się według przewidywań. Gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce autorstwa Josipa Ilicicia. SPAL po zmianie stron dokonało dużej niespodzianki, bo odwróciło losy meczu i wyszarpało zwycięstwo z trudnego terenu. Przy golu wyrównującym dla gości miał Arkadiusz Reca, który zanotował asystę. Zapraszamy do zapoznania się z raportem kadrowicza.

Reprezentacja A

Najlepszy w swojej drużynie przeciwko Interowi, jeden z lepszych z Lazio Rzym, autor kluczowego podania z Sassuolo – Piotr Zieliński bierze na siebie ciężar odpowiedzialności za ofensywę Napoli. Pomocnik reprezentacji Polski wyrósł na centralną postać środka pola swojej drużyny, a nawet reżysera akcji groźnych dla przeciwników. Forma „Ziela” jest wprost odwrotnie proporcjonalna do dyspozycji „Azzurrich”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności