Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[RAPORT KADROWICZA] Asysta Recy, ale to Napoli górą. Samobój Bednarka

25.06.2020

Wojciech Szczęsny w meczu z US Lecce zachował dziesiąte czyste konto w tym sezonie Serie A. W sobotę po raz kolejny do siatki trafił Robert Lewandowski i z 34 golami na koncie został królem strzelców Bundesligi. Samobójcze trafienie zaliczył Jan Bednarek, ale jego zespół, Southampton FC, poradził sobie na wyjeździe z Watfordem. W niedzielny wieczór błysnął Arkadiusz Reca, który zaliczył asystę w starciu z Napoli. Górą był jednak zespół Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

Reprezentacja A

Potwierdziły się niestety wcześniejsze doniesienia o Sebastianie Szymańskim. Dinamo Moskwa za pośrednictwem strony internetowej poinformowało, że u trzech zawodników wykryto COVID-19, a wśród zakażonych piłkarzy jest Szymański. Chorobę potwierdzono również u Clintona N’Jie i Charlesa Cabore'a. Zawodnicy zostali wysłani na dwutygodniową kwarantannę, a dzisiejsze spotkanie z FK Krasnodar zostało przełożone. „Szymi”, wracaj jak najszybciej do zdrowia!

Tylko u nas

Były już u nas dziwne gole z meczów reprezentacji – czas na osobliwe, nieszablonowe, niestandardowe sytuacje i historie. Wybraliśmy dwanaście nietypowych zdarzeń ze spotkań biało-czerwonych, wśród których nie mogło zabraknąć takich klasyków jak słynny „mecz na wodzie” w 1974, starcie z ochroniarzem w Jerozolimie, awaria oświetlenia na meczu z Kazachstanem, śnieżny październik na Śląskim, złośliwi kibice w Czechach czy różne oryginalne wykonania hymnu narodowego. Pamiętacie to wszystko? Nawet jeśli tak, warto raz jeszcze rzucić okiem!

Reprezentacja A

W najbliższy weekend na boiska wracają piłkarze występujący w Anglii. Polscy kibice będą mogli więc zobaczyć transmisje z meczów reprezentantów Polski występujących na poziomie Premier League oraz Championship. We Włoszech dojdzie natomiast do potyczki drużyn polskich bramkarzy – Bologna FC zmierzy się z Juventusem FC. Sprawdź, gdzie oglądać te i inne mecze z udziałem kadrowiczów Jerzego Brzęczka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności