Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Juventus kontra Empoli – czy zespół Drągowskiego sprawi sensację?

30.03.2019

Każdy mecz jest dla Bartłomieja Drągowskiego i jego Empoli grą o życie, czyli walką o utrzymanie w Serie A. Tymczasem w sobotę (godz. 18:00, transmisja w Eleven Sports 1) pojedynek z Juventusem Turyn, który pewnym krokiem zmierza po mistrzostwo, a ta pewność w ostatniej kolejce zgubiła go przeciwko Genoi. Drągowski liczy po cichu, że może piłkarze „Starej Damy” znów zagrają na odprężeniu. Jednak strata punktów przed własną publicznością w przypadku mistrzów Włoch, raczej jest mało prawdopodobna, tym bardziej, że jeszcze nie zapewnili sobie kolejnego tytułu.

Wywiady

Gdy w 2003 roku Mirosław Sznaucner wyjeżdżał do Grecji nie spodziewał się, że zostanie w tym kraju na tak długo. Po udanych występach w barwach klubów z Salonik – Iraklisu i PAOK wychowanek HKS Szopienice postawił na pracę w roli szkoleniowca, ale licencję UEFA B zdobył w ojczyźnie. Obecnie jest drugim trenerem drużyny U-19 w PAOK i myśli o seniorskim futbolu. Były zawodnik GKS Katowice był podopiecznym słynnego Fernando Santosa, który poprowadził Portugalię do złota w finałach EURO 2016.

Aktualności

Marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski zakończone. Biało-czerwoni odnieśli dwa bardzo ważne zwycięstwa – z Austrią w Wiedniu i z Łotwą w Warszawie. Polacy zgarnęli komplet punktów, co nie udało się pozostałym zespołom w naszej grupie. Jeśli uważnie obserwowałeś mecze naszej drużyny, to masz teraz okazję, aby wywalczyć koszulkę z podpisami naszych kadrowiczów!

Reprezentacja A

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził harmonogram sprzedaży i ceny biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2020 Polska – Izrael, który zostanie rozegrany 10 czerwca 2019 roku o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety będą dostępne w otwartej sprzedaży od 9 maja dla wszystkich kibiców. Ważność Karty Kibice wygasła wraz z końcem 2018 roku.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności