Reprezentacja A | mężczyźni

MŚ 2018

W historii polskiego futbolu tylko jeden piłkarz wystąpił w aż czterech turniejach finałowych mistrzostw świata. To Władysław Żmuda, który zagrał na mundialach w 1974, 1978, 1982 i 1986 roku. – Polscy piłkarze grają dziś w świetnych klubach, bywają ich liderami, więc są przyzwyczajeni do presji związanej z oczekiwaniami kibiców. Nie sądzę, aby obciążało to ich głowy, nawet w kontekście występu na mundialu, o to byłbym spokojny – mówi 91-krotny reprezentant Polski.

Reprezentacja

Robert Lewandowski w meczach towarzyskich z Chile i Litwą dopisał do swojego konta reprezentacyjnego kolejne trzy trafienia. Kapitan naszej kadry został królem strzelców eliminacji mistrzostw świata, a w dodatku rekordzistą pod względem liczby zdobytych bramek w walce o awans. To prawdziwa maszyna do strzelania goli i w Rosji niemal wszystkie oczy będą zwrócone na niego.

MŚ 2018

Najważniejsza piłkarska impreza na świecie została rozpoczęta! Na Stadionie Łużniki w Moskwie ceremonię zainaugurował Anglik Robbie Williams, a później swój wokal dziesiątkom tysiącom kibiców zaprezentowała Rosjanka Aida Garifullina. Po zakończeniu występów na boisko wybiegły zespoły Rosji i Arabii Saudyjskiej. Gospodarze udanie zaczęli turniej – wygrali 5:0 po trafieniach Jurijego Gazińskiego, Dienisa Czeryszewa (dwa gole), Artioma Dziuby i Aleksandra Gołowina, przełamując wielomiesięczną niechlubną passę bez zwycięstwa.

Reprezentacja A

Już w najbliższy wtorek reprezentacja Polski rozpocznie zmagania na rosyjskim mundialu. Abyście jeszcze bardziej mogli poczuć atmosferę piłkarskiego święta, przygotowaliśmy dla Was tapety z wizerunkiem kadry Adama Nawałki. Znajdziecie je poniżej. Zapraszamy do skorzystania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży