Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Paulo Sousa – nowy selekcjoner reprezentacji Polski – kilka dni po oficjalnej nominacji po raz pierwszy pojawił się w naszym kraju w nowej roli! Jak przebiegły jego pierwsze dni spędzone w Warszawie? Z kim się spotkał i jakie wyciągnął wnioski? Co wyniósł z rozmowy z Robertem Lewandowskim? I w jaki sposób nowy sztab reprezentacji będzie pracować do czasu najbliższego zgrupowania? Odpowiedzi na te pytania poznacie oglądając nasz zakulisowy materiał!

Reprezentacja A

– Polska jest krajem pełnym wiary, który się nigdy nie poddaje. Chcemy zbudować zespół z wiarą, nadzieją i przekonaniem, że będziemy zwyciężać. Nadzieja i zaufanie może pozwolić stworzyć ogromną, narodową drużynę, by wspólnie sięgać po sukcesy – powiedział na pierwszej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa.

Reprezentacja A

25-letni obrońca reprezentacji Polski zdobył bramkę dla Heerenveen w wygranym meczu z Feyenoordem Rotterdam 3:0. To drugie trafienie Pawła Bochniewicza w tym sezonie w Eredivisie. Bramka Polaka pomogła przerwać jego zespołowi passę jedenastu meczów bez wygranej. W 18. kolejkach wychowanek Wisłoki Dębica 17 razy był w podstawowym składzie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności