Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski wyjazdowym meczem w Bolonii rozpocznie rywalizację w rozgrywkach Ligi Narodów. Spotkanie zostanie rozegrane 7 września o godzinie 20:45 na Stadio Renato DallAra. Informujemy, że sprzedaż biletów dla kibiców biało-czerwonych odbywać się będzie przez portal Łączy Nas Piłka.

Wywiady

To było gorące lato transferowe dla Krzysztofa Piątka. Za cztery miliony euro przeniósł się z Cracovii do włoskiego klubu Genoa CFC i ma być pierwszą strzelbą drużyny w Serie A. Już w pierwszym sparingu w nowych barwach 23-letni napastnik popisał się zabójczą skutecznością i zdobył pięć bramek. – Podchodzę do tego spokojnie. Cały czas muszę ciężko pracować, aby móc się rozwijać. Robię kolejny krok w mojej piłkarskiej karierze. Chcę regularnie strzelać gole w Serie A i wywalczyć powołanie do reprezentacji Polski – zapowiada w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja A

Jako piłkarz i trener dojrzewał w tym samym klubie – Rakowie Częstochowa. Niemal całą swoją karierę zawodniczą spędził biegając ,po polskich i austriackich boiskach. W Innsbrucku, który przez wiele lat był jego drugim domem, poznał przyszłych selekcjonerów reprezentacji Niemiec oraz Rosji. Pełnił funkcję kapitana w każdej drużynie, w której grał. Zapraszamy na alfabetyczne przedstawienie nowego selekcjonera polskiej reprezentacji – Jerzego Brzęczka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży