Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz Polska – Czarnogóra

12.09.2017

We wtorek, 12 września 2017 roku, rozpoczęła się pierwsza faza sprzedaży biletów na mecz eliminacji mistrzostw świata 2018 Polska – Czarnogóra, który odbędzie się 8 października o godzinie 18:00 na PGE Narodowym w Warszawie. Pierwsza faza sprzedaży biletów jest dostępna tylko dla posiadaczy Karty Kibica. Sprzedaż otwarta rozpocznie się natomiast 19 września. Przypominamy również, że sprzedaż biletów w internecie odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu www.KupBilet.pl.

Reprezentacja A

Od wtorku wracają rozgrywki Ligi Mistrzów i od razu będziemy mieli konfrontację naszych napastników, gdy między sobą rywalizować będą Robert Lewandowski z Łukaszem Teodorczykiem. W środę interesująco zapowiada się spotkanie Szachtara Donieck z SSC Napoli. Sprawdź, jakie jeszcze mecze czekają Polaków w tym tygodniu w europejskich pucharach.

Reprezentacja A

Za nami ligowy weekend w wykonaniu biało-czerwonych. Do swoich kont bramki dopisali Łukasz Teodorczyk, Thiago Cionek, a także Piotr Zieliński. Asysty natomiast Filip Starzyński oraz Paweł Wszołek. Weekend stanął też pod znakiem debiutów. We Włoszech pierwszy oficjalny występ zaliczył Wojciech Szczęsny, a w Anglii Grzegorz Krychowiak. Zapraszamy na przegląd najważniejszych liczb.

Reprezentacja A

Za nami pierwszy ligowy weekend po zakończeniu przerwy reprezentacyjnej. Do gry w swoich klubach powrócili więc także biało-czerwoni i kilku z nich miało spore powody do zadowolenia. Na listę strzelców wpisywali się Łukasz Teodorczyk, Thiago Cionek i Piotr Zieliński, a asysty na swoim koncie zanotowali Filip Starzyński i Paweł Wszołek. Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem kadrowicza!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży