Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Co Bartosz Kurek lubi w piłce? Czemu Łukasz Fabiański pyta o Neymara? Jak Szymon Marciniak radził sobie, gdy presję stwarzali Cristiano Ronaldo i Giorgio Chiellini? Jak już u nas siedli, to nie mogli przestać gadać! Nie przeszkadzało im nawet to, że mecz Austrii z Polską z UEFA EURO 2008 leciał na telewizorze jeszcze raz od początku. Posłuchajcie drugiej części piłkarsko-siatkarsko-sędziowskich anegdot. Mega warto!

Reprezentacja A

Niespodzianką zakończyło się wyjazdowe spotkanie SSC Napoli z Empoli FC. Wicemistrzowie Włoch, których obowiązkiem był komplet punktów z outsiderem ligi, ponieśli porażkę 1:2. Kapitalnym trafieniem popisał się Piotr Zieliński, a asystę zaliczył Arkadiusz Milik. Decydujący cios zadali jednak gospodarze, którzy trzy "oczka" zatrzymali na własnym stadionie.

Reprezentacja A

Z pięcioma golami skończyli ligowy weekend reprezentanci Polski. Strzelanie rozpoczął Robert Lewandowski, który trafił do siatki w meczu z Freiburgiem. Później w jego ślady poszedł Kamil Grosicki, który dwukrotnie pokonał Bartosza Białkowskiego. W niedzielę natomiast Arkadiusz Milik otworzył wynik meczu z AS Roma, a Jakub Błaszczykowski pokonał golkipera Legii Warszawa. Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem kadrowicza.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności