Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Radosław Majecki zawodnikiem AS Monaco

29.01.2020

Radosław Majecki podpisał kontrakt z AS Monaco, a jego umowa obowiązywać będzie do końca czerwca 2024 roku. Reprezentant Polski nie zmieni jednak od razu barw klubowych, gdyż do końca sezonu będzie występował na wypożyczeniu w Legii Warszawa. Do monakijczyków dołączy po zakończeniu sezonu. – Jestem bardzo dumny, że mogłem podpisać kontrakt z AS Monaco, wielkim klubem. Zanim zacznę tę przygodę, zrobię wszystko, aby jak najlepiej ukończyć sezon w Legii – powiedział Majecki.

Reprezentacja A

Niebywałą serię spotkań rozegranych w lidze w barwach Leeds United notuje Mateusz Klich. Reprezentant Polski wystąpił w kolejnych 77 meczach w Championship w barwach „Pawi” i cieszy się ogromnym zaufaniem Marcelo Bielsy. – Trener Bielsa ma naprawdę duży wpływ na moją karierę, bardzo mi pomógł. Liczę, że w tym sezonie uda nam się awansować do Premier League – powiedział Polak.

Reprezentacja A

Mający problemy z grą w Atalancie Bergamo, coraz lepiej radzący sobie – i wyróżniający się – w SPAL. Z kolejki na kolejkę Arkadiusz Reca notuje stały postęp. – Na pewno zrobił duży progres, jeśli chodzi o swobodę gry. Te ostatnie miesiące w jego wykonaniu należy ocenić bardzo pozytywnie – mówi były piłkarz włoskich klubów, a obecnie wiceprezes PZPN ds. szkoleniowych Marek Koźmiński.

Reprezentacja A

Mecz piłkarski to nie tylko 90 minut – od momentu pierwszego, do końcowego gwizdka. To również cała jego otoczka, poczynając od przedmeczowych analiz, a kończąc na wywiadach podsumowujących spotkanie. W historii polskiej piłki nie brakowało takich, które zapadły w pamięć kibiców. Zbigniew Boniek w koszulce ZSRR? Komentator całujący bramkarza po jego świetnym występie? A może latający Holender, Leo Beenhakker? Zebraliśmy dla was w jednym miejscu te wywiady, które przeszły do historii!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności