Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Wojciech Szczęsny: Ambicja nie pozwoli nam przegrać

13.10.2018

– Motywacji na pewno nam nie zabraknie, ponieważ oprócz tego, że zagramy z Włochami o trzy punkty, to również o to, aby nie spaść z pierwszej dywizji. Ambicja nie pozwoli nam przegrać – powiedział na oficjalnej konferencji prasowej przed meczem z Włochami w Lidze Narodów bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Szczęsny.

Reprezentacja A

W meczu z Portugalią pobił rekord występów w koszulce z orłem na piersi – wystąpił w reprezentacji po raz 103, a swoją grę podkreślił efektownym golem. Od początku tego zgrupowania nasza kamera śledziła i śledzi przede wszystkim tego, którego powołanie wielu poddawało ostatnio w największą wątpliwość. Drużyna biało-czerwonych, z Kubą Błaszczykowskim na czele, w kolejnym dokumencie z cyklu „Kadry z Kadry” – już na początku przyszłego tygodnia. Subskrybuj kanał Łączy nas piłka.

Aktualności

Reprezentanci Portugalii nie ukrywali radości po wygranej na Stadionie Śląskim. Dzięki zwycięstwu 3:2 przybliżyli się triumfu w naszej grupie Ligi Narodów. – Chcemy wygrywać w kolejnych spotkaniach – mówił po meczu Rúben Neves, 21-letni pomocnik Wolverhampton Wanderers.

Tylko u nas

Przed reprezentacją Polski trzy ostatnie mecze w 2018 roku – w niedzielę zmierzą się z Włochami, a nieco za ponad miesiąc przystąpią do rewanżowego starcia z Portugalczykami i towarzyskiego spotkania z Czechami. Jeśli nie macie jeszcze kibicowskich niezbędników, albo polujecie na inny biało-czerwony gadżet, to do 14 października możecie skorzystać z 10% zniżki na produkty reprezentacji Polski!

Reprezentacja A

– Ponad wszelkiego rodzaju indywidualne osiągnięcia, każdy z nas stawia sobie cele drużynowe. Dziś było nim zwycięstwo, ale nie udało się osiągnąć tego wyniku - powiedział po spotkaniu z Portugalią Jakub Błaszczykowski, który zagrał swoje 103. spotkanie w kadrze i stał się jednocześnie zawodnikiem, który zagrał z orłem na piersi najwięcej w historii.

Reprezentacja A

Trwa fantastyczna passa Krzysztofa Piątka. 23-letni napastnik otworzył wynik meczu z Portugalią, wykorzystując dobre dośrodkowanie na dalszy słupek Rafała Kurzawy. – Bramka cieszy, szkoda tylko, że przegraliśmy, bo ostatecznie nic nam nie dała – skomentował swoje debiutanckie trafienie w narodowych barwach wychowanek Lechii Dzierżoniów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży