Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Przed reprezentacją Polski bardzo ważne zadanie, by rozpocząć październikowe zwycięstwem z Łotwą. Nasi najbliżsi rywale nie wywalczyli jeszcze żadnego punktu, ale nie ma mowy o lekceważeniu. – Oczekujemy od siebie wygranej i gry przyjemnej dla oka. Jeśli nie podejdziemy do tego meczu skoncentrowani, nie zakończy się powodzeniem. Łotysze przecież nie położą się przed nami. Od samego początku trzeba wyjść jak po swoje – powiedział przed czwartkową rywalizacją Kamil Glik.

Reprezentacja A

Sześć meczów reprezentacji Łotwy w kwalifikacjach EURO 2020, sześć porażek i tylko jedna zdobyta bramka. Choć nasi rywale nie wywalczyli żadnego punktu, to selekcjoner Jerzy Brzęczek zaznaczył, że trzeba wyjść na spotkanie z pokorą. – Jesteśmy faworytem tego meczu, ale zdajemy sobie sprawę, że musimy wyjść w pełni skoncentrowani i zaangażowani, żeby wrócić z trzema punktami. Każdy mecz to inny scenariusz – powiedział trener biało-czerwonych. Początek meczu z Łotwą 10 października o godzinie 20:45 w Rydze.

Reprezentacja A

Dla wielu Łotyszy mecz z Polską to pojedynek szczególny ze względu na ich mocne więzi z naszym krajem. Vladislavs Gutkovskis nie ukrywa, że to spotkanie inne niż wszystkie. Podstawowy w tych eliminacjach napastnik reprezentacji Łotwy, grający na co dzień w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, podzielił się Łączy Nas Piłka swoimi spostrzeżeniami na temat kadry Jerzego Brzęczka i atmosfery, jaka towarzyszy czwartkowej potyczce.

Reprezentacja A

Pierwsze dwa dni zgrupowania przed meczami z Łotwą i Macedonią Północną upłynęły biało-czerwonym pod znakiem: nominacji siódemki kadrowiczów do Reprezentacji 100-lecia (zajrzyjcie koniecznie na Od100lat.laczynaspilka.pl), deszczowego treningu strzeleckiego i wizyty… mistrza świata. Świeżo upieczonego, bo Bartosz Zmarzlik po tytuł najlepszego żużlowca globu sięgnął dosłownie trzy dni przed goszczeniem na naszej kanapie – w towarzystwie Zbigniewa Bońka i Sebastiana Mili. Dodajmy, że Prezes PZPN przybył z dość niespodziewaną ofertą transferową. Zobaczcie sami!

Reprezentacja A

13 października o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Macedonia Północna. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności