Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Nie ma zaskoczenia: przychodzi weekend, kolejny mecz Genoi, a więc Krzysztof Piątek nadal strzela gole. Chociaż w klubie pracuje już trzeci trener, a i sytuacja w tabeli nie jest najlepsza, to polski napastnik spisuje się fantastycznie. Bramka zdobyta przeciwko SPAL jest już jedenastą w tym sezonie Serie A, co oznacza, że Polak znów jest liderem klasyfikacji strzelców!

Reprezentacja A

Ledwie dwa mecze trwała przerwa Roberta Lewandowskiego od strzelania w lidze niemieckiej. Bayern w derbach regionu z Norymbergą poradził sobie spokojnie właśnie dzięki dwóm trafieniom kapitana reprezentacji Polski. Mistrzowie Niemiec wciąż jednak traci dziewięć punktów do Borussii Dortmund, choć awansował na drugie miejsce w tabeli.

Reprezentacja A

Obowiązkiem Napoli były trzy punkty w meczu z Frosinone i za sprawą dwóch reprezentantów Polski udało się ten cel osiągnąć. Piotr Zieliński już w siódmej minucie dał drużynie Carlo Ancelottiego prowadzenie, a Arkadiusz Milik zaliczył dwa trafienia po przerwie, ustalając wynik na 4:0. Dzięki temu zwycięstwu Napoli utrzymało przewagę nad trzecim w tabeli Interem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży