Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Sprzedaż biletów na mecz Słowenia – Polska

11.07.2019

Piątym przeciwnikiem reprezentacji Polski w kwalifikacjach EURO 2020 będzie Słowenia, z którą biało-czerwoni zagrają na wyjeździe. Mecz odbędzie się 6 września o godzinie 20:45 na stadionie Stožice w Lublanie. Informujemy, że sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się 25 lipca i potrwa do 9 sierpnia, bądź do wyczerpania wejściówek.

Europejskie puchary

3 lipca 2019 roku Jacek Góralski cieszył się ze swojego czwartego trofeum wywalczonego z Ludogorcem Razgrad – Superpucharu Bułgarii. Tydzień później zagrał zaś w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Z Ferencvarosem podopieczni Stoycho Stoeva przegrali na wyjeździe 1:2, ale w rewanżu na własnym boisku mogą zapewnić sobie awans. Najlepszy klub Bułgarii celuje w fazę grupową elitarnych rozgrywek, w których brał udział w sezonach 2014/2015 i 2016/2017.

Reprezentacja A

To można oglądać w nieskończoność! Dogrywka, rosnący stres i wreszcie ten konkurs rzutów karnych. – Wiesz, jakie to są nerwy, w takim meczu podchodzić?! – emocjonuje się Kamil Grosicki. Siedzący obok Michał Pazdan i polska mistrzyni sportów walki Joanna Jędrzejczyk wpatrują się w telewizor z niemniejszym napięciem. W takich okolicznościach przypomnieliśmy sobie najważniejsze momenty meczu 1/8 finału UEFA EURO 2016 w Saint-Etienne: Polska – Szwajcaria. Za czyj strzał „Grosik” modlił się na kolanach? Dlaczego „Pazdek” chciał wtedy strzelać na końcu, nawet po Łukaszu Fabiańskim? Zobaczcie drugą część naszego spotkania przy tym pamiętnym meczyku.

Reprezentacja A

Łokomotiw Moskwa wygrał w meczu o Superpuchar Rosji z Zenitem Sankt Petersburg 3:2. Całe spotkanie rozegrała dwójka reprezentantów Polski: Maciej Rybus oraz Grzegorz Krychowiak. W dodatku Krychowiak zaliczył asystę przy drugim golu dla Łokomotiwu, który zanotował wymarzony początek sezonu – od zdobycia pierwszego trofeum.

Aktualności

Jego wysoka dyspozycja w rundzie jesiennej, kiedy strzelał gola za golem, nie uszła uwadze Jerzemu Brzęczkowi. Dostał zaproszenie od selekcjonera na zgrupowanie, ale w meczu pierwszej kadry nie zagrał. Wystąpił za to na młodzieżowych mistrzostwach Europy: wchodził w końcówce zwycięskiego spotkania z Włochami, wyszedł w podstawowym składzie przeciwko Hiszpanom. Zaliczył najlepszy sezon w karierze (11 goli), teraz chce postawić kolejny krok w karierze. Adam Buksa w rozmowie z „Łączy nas piłka”.

Reprezentacja A

Sebastian Szymański po sześciu latach gry w Legii opuścił Warszawę i przeniósł się do Dynama Moskwa. Transfer 20-latka wpisuje się w obecną filozofię jednego z najstarszych klubów w Rosji. Jest w tym także pewne symbolika: Dynamo stawia na zawodnika, będącego na początku swojej piłkarskiej drogi, samo zaś znajduje się na wstępnym etapie odbudowy dawnej potęgi, w czym ma pomóc właśnie polski pomocnik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności