Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Robert Lewandowski już przewodzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców w Bundeslidze. „Lewy” do swojego konta dopisał dwa trafienia i ma pięć bramek w bieżącym sezonie. Udział w wysokim zwycięstwie BVB miał Łukasz Piszczek, który zanotował asystę. Z bardzo dobrej strony na Wyspach Brytyjskich zaprezentował się Łukasz Fabiański, który zachował czyste konto z Tottenhamem. Udany występ za sobą ma także Grzegorz Krychowiak w barwach West Bromwich Albion.

Reprezentacja A

Bezbramkowymi remisami ukończyli spotkania w pierwszej kolejce Ligi Europy Maciej Rybus oraz Jacek Góralski. W inauguracyjnym meczu Łokomotiw Moskwa wywiózł punkt ze stadionu Telia Parken, a Łudogorec Razgrad podzielił się punktami w wyjazdowej potyczce z tureckim Istanbul Basaksehir. Zwycięstwo zagwarantowało sobie natomiast Dynamo Kijów. Zespół Tomasza Kędziory odwrócił losy meczu i pokonał u siebie albańskie Skenderbeu. Reprezentanta Polski zabrakło jednak w kadrze meczowej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży