Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja

Życzenie pierwszego meczu: mundial dla spokojnych

18.06.2018

Znów były uśmiechy oraz zdjęcia na schodach do wejścia i już w samolocie. Tych ostatnich kilka dni ostatniego etapu oczekiwania na polski start w mistrzostwach świata dłużyło się, nie pomagały nawet interesujące mecze w innych grupach mundialu, które biało-czerwoni oglądali w swojej bazie w Soczi. – Niech to się wreszcie zacznie – dało się zewsząd usłyszeć. Wreszcie w poniedziałek po godz. 13 reprezentacja Polski wylądowała w Moskwie i życzenie zaczęło się spełniać.

MŚ 2018

Z najmłodszym na mistrzostwach świata selekcjonerem, ale i sztabem szkoleniowym, który pamięta mundial z 2002 roku i dobre wrażenie, które pozostawił w Korei Południowej i Japonii Senegal. Ale do Rosji reprezentacja tego kraju nie przylatuje po uczucie satysfakcji. – Dlaczego nie możemy marzyć o wygraniu mistrzostwa? – pyta trener Aliou Cisse.

MŚ 2018

Przyjechała do bazy „biało-czerwonych”, rozstawiła swój dziewczęcy kącik i… w swej dociekliwości nie miała żadnych zahamowań. Zresztą sami się zaraz przekonacie – nowa ,charyzmatyczna reporterka kanału „Łączy nas piłka” potrafi każdego rozmówcę totalnie zaskoczyć. Przed Wami rozbrajająca Laura i jej przedmundialowe dyskusje z Błaszczykowskim, Fabiańskim, Piszczkiem i innymi kadrowiczami. O czym? O tym, co każdy dzieciak chciałby wiedzieć. Czyli… o wszystkim!

MŚ 2018

– Senegal ma w ofensywie znanych piłkarzy, ale nie można przywiązywać się do nazwisk. Akurat ostatnie mecze pod względem skuteczności były słabe w ich wykonaniu. Nie strzelili bramki nawet Luksemburgowi. To Polska w ostatnich dwóch sparingach zdobyła sześć goli i jest najsilniejszym zespołem w grupie – podkreśla Henryk Kasperczak, były pomocnik reprezentacji, a przez ponad 15 lat selekcjoner afrykańskich kadr narodowych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży