Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Napastnikami zajmuje się często sam, bo nikt inny w jego sztabie nie wie więcej o tej pozycji. Od początku stara się zarażać optymizmem, ale musiał walczyć z rozbitą szatnią i krytyką, gdy... spóźniał się z dosłaniem licencji trenerskiej. Juergen Klinsmann chce, by jego Hertha Berlin grała jak Liverpool, ale na razie do ideału jej równie daleko, jak do czołówki Bundesligi. Już z pomocą Krzysztofa Piątka 55-letni szkoleniowiec zamierza to zmienić.

Reprezentacja A

Krzysztof Piątek zakończył swój krótki pobyt w Mediolanie i opuścił szeregi AC Milan. Dużo spekulowano jego o przenosinach do Premier League, ale to Bundesliga będzie kolejnym przystankiem w karierze reprezentanta Polski. Po Piątka sięgnęła bowiem berlińska Hertha BSC, z którą nasz kadrowicz związał się kilkuletnim kontraktem.

Reprezentacja A

Od przyszłego sezonu barwy AS Monaco reprezentować będzie dwójka Polaków. Do Kamila Glika dołączy Radosław Majecki. Przed młodym Polakiem nowe, ciekawe perspektywy. Zdaniem trenerów Majeckiego to wyzwanie go nie przerośnie. – Wszystkie czynniki przemawiają za tym, aby Radek czuł się bardzo dobrze w lidze francuskiej i świetnie tam  funkcjonował – zapewnia Wojciech Kowalewski, który pracował z bramkarzem w kadrze U-20 Jacka Magiery.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności