Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Rzut karny odebrał zwycięstwo. Retransmisja meczu Austria – Polska od godz. 20:30

23.03.2020

Łączy Nas Piłka przez kolejne dni będzie retransmitować historyczne mecze reprezentacji Polski. W poniedziałek na naszym rozkładzie jest pierwszy turniej biało-czerwonych mistrzostw Europy. O godzinie 20:30 na naszych kanałach będzie można spotkanie Polaków na EURO 2008 ze współgospodarzami na Ernst Happel Stadion w Wiedniu. Do końca regulaminowego czasu gry nasz zespół wygrywał, ale niestety prowadzenia nie utrzymał.

Reprezentacja A

8 czerwca 2012 – ta data przez długi czas stanowiła dla polskich kibiców końcowy punkt odliczania. Tego dnia w Warszawie zainaugurowaliśmy „nasze” EURO 2012 – i to właśnie do tej daty przeniesiemy się dziś o godzinie 20:30! Jak dobrze pamiętacie ten upalny piątek, gdy graliśmy z Grekami? Gdy do przerwy prowadziliśmy 1:0 i graliśmy w przewadze, a po końcowym gwizdku byliśmy zadowoleni z wywalczonego jednego punktu?

Reprezentacja A

Niedzielne mecze na kanale Łączy Nas Piłka to wybór naszych kibiców! To za sprawą Waszych głosów przypomnimy pamiętny mecz z Portugalią z eliminacji do EURO 2008. Mecz, który pozwolił nam uwierzyć w to, że pierwszy w historii awans na mistrzostwa Europy jest w zasięgu biało-czerwonych. Dwa gole Euzebiusza Smolarka pamięta chyba każdy kibic reprezentacji, ale czy pamiętacie, jak Grzegorz Bronowicki zatrzymał Cristiano Ronaldo i założył siatkę Simao Sabrosie? Te wspomnienia warto odświeżyć, a najlepszym miejscem, by to zrobić jest Biblioteka PZPN. Startujemy o godzinie 18:00.

Reprezentacja A

Ten mecz miał jednego aktora. W pierwszym starciu drugiej rundy mundialu w 1982 reprezentacja Polski nie dała szans Belgom, a niekwestionowanym bohaterem tego spotkania był Zbigniew Boniek – autor hat-tricka. Od godz. 20:30 na kanale Łączy Nas Piłka zapraszamy na retransmisję meczu, po którym belgijscy dziennikarze określili Bońka mianem „kata belgijskich serc”.

Reprezentacja A

Dziś na Łączy Nas Piłka ponownie przenosimy się do mundialu w Hiszpanii. Rok 1982 jest wyjątkowy w historii reprezentacji Polski, bo został zwieńczony trzecim miejscem podczas mistrzostw świata. Biało-czerwoni powtórzyli sukces „Orłów Górskiego”, którzy osiem lat wcześniej także wrócili do domu z medalami. O godzinie 18:00 na naszych kanałach będziemy retransmitować ostatnie spotkanie w fazie grupowej z Peru. Kto z was pamięta jak przebiegał mecz rozgrywany na Estadio Riazor?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności