Reprezentacja A | mężczyźni

Wywiady

Kabaret „Hrabi” dla wielu jest formacją wręcz kultową. Skład oparty na legendarnych „Potemach” bawi ludzi od wielu lat. I w tym zespole nie brakuje osób, dla których piłka nożna jest wielką pasją. W pierwszym odcinku nowego cyklu „Artyści futbolu” rozmawiamy z Łukaszem Pietschem. – Podczas EURO 2016 przyszło nam grać występ. Powiedzieliśmy więc widzom otwarcie, że będziemy śledzić na laptopie transmisję – mówi popularny „Lopez”.

Reprezentacja A

VfL Wolfsburg kontra Bayern Monachium – te mecze, dopóki w barwach drużyny z Bawarii występował będzie Robert Lewandowski – wywołują spore zainteresowanie. Wszyscy bowiem doskonale pamiętają niewiarygodny wyczyn kapitana reprezentacji Polski, który w ciągu dziewięciu minut strzelił temu rywalowi aż pięć goli. W sobotę dojdzie do kolejnej odsłony tej rywalizacji.

Reprezentacja A

Przed nami kolejny weekend w wykonaniu naszych kadrowiczów. Wojciech Szczęsny w barwach Juventusu będzie miał szansę zagrać w derbach Turynu i po raz kolejny zachować czyste konto, a Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim zmierzy się w wyjazdowym boju z VfL Wolfsburg Jakuba Błaszczykowskiego. Sprawdźcie, gdzie oglądać transmisje spotkań z udziałem biało-czerwonych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży