Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Łukasz Piszczek, mający na koncie 65 występów w reprezentacji Polski, postanowił zakończyć grę w narodowych barwach. O swej decyzji poinformował prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka oraz selekcjonera Jerzego Brzęczka. – Dziękujemy Łukaszowi za wszystko, co nam dał, występując z orłem na piersi – powiedział prezes Boniek.

Federacja

Polski Związek Piłki Nożnej otworzył dziś cztery nowe kanały w mediach społecznościowych, pod wspólną nazwą: PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”. Profile te dedykowane są osobom, które aktywnie realizują swoją piłkarską pasję – grają w piłkę rekreacyjnie i angażują się w nią w swoim wolnym czasie. – Zależy nam, by w jak największym stopniu uzmysłowić Polakom, jak wiele korzyści niesie za sobą ten prosty i piękny sport – podkreśla sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.

Aktualności

Startujemy z kolejnym quizem, a jego tematyką będą transfery reprezentantów Polski. Przygotowaliśmy wam dziesięć trudnych pytań, które dotyczą zmian klubowych biało-czerwonych, a za największą liczbę poprawnych odpowiedzi, naszych uczestników nagrodzimy grą Pro Evolution Soccer 2018.

Reprezentacja A

Świetnie rozpoczął się nowy sezon dla Tomasza Kędziory. Najpierw jego Dynamo Kijów pokonało 1:0 Szachtara Donieck i sięgnęło po Superpuchar Ukrainy, a następnie wygrało dwa pierwsze mecze w lidze ukraińskiej. Reprezentant Polski we wszystkich trzech spotkaniach zagrał w pełnym wymiarze czasowym i był bardzo chwalony. – Już w ubiegłym sezonie pokazałem na co mnie stać i trener doskonale wie, czego może się po mnie spodziewać. Teraz chciałbym wywalczyć również miejsce w pierwszym składzie reprezentacji Polski i awansować z Dynamem do fazy grupowej Ligi Mistrzów – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Tomasz Kędziora.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży