Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Powrót snajpera. Krzysztof Piątek znów trafia!

04.02.2020

Krzysztof Piątek znów skuteczny! Reprezentant Polski wyszedł na murawę w podstawowym składzie Herthy BSC na mecz Pucharu Niemiec przeciwko Schalke 04 Gelsenkirchen i doskonale wywiązał się ze swojego zadania. Polak po raz pierwszy w nowych barwach wpisał się na listę strzelców, lecz jego zespół przegrał ostatecznie po dogrywce 2:3.

Reprezentacja A

Kierownictwo walczącego o utrzymanie w tureckiej Super Lidze Ankaragücü postawiło wszystko na jedną kartę. Klub, w którym od roku występuje Michał Pazdan, dokonał prawdziwej rewolucji kadrowej, ściągając kilkunastu nowych piłkarzy, w tym dwóch Polaków – Konrada Michalaka oraz Daniela Łukasika. Trójka naszych zawodników miała już okazję wystąpić razem na boisku.

Reprezentacja A

Ostatnie dni są niezwykle intensywne dla Krzysztofa Piątka. Napastnik reprezentacji Polski w czwartek podpisał kontrakt z Herthą BSC, opuszczając po roku AC Milan, a już dzień później zagrał przez pół godziny w meczu Bundesligi z FC Schalke 04. Mimo że na Stadionie Olimpijskim w Berlinie padł bezbramkowy remis, Piątek pokazał się z bardzo dobrej strony i może być zadowolony z debiutu w nowych barwach. Dziś po raz pierwszy zagra zaś w podstawowym składzie Herthy, która w 1/8 finału Pucharu Niemiec zmierzy się na wyjeździe z… Schalke.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności