Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja

Strzelanina z Brazylią, wygrana z Argentyną, porażka z Ekwadorem. Różnie wiodło się Polakom w pierwszych meczach na mistrzostwach świata. Z siedmiu takich spotkań wygrać udało się tylko raz. Dodatkowo biało-czerwoni zanotowali trzy remisy i trzy porażki.

Aktualności

Jedno miasto, dwie areny piłkarskich mistrzostw świata i setki tysięcy kibiców zdzierających gardła swoimi przyśpiewkami. Moskwa od kilku dni żyje mundialem, Moskwa jest właściwie sercem tej całej imprezy. I choć liczba drużyn biorących udział w turnieju z tygodnia na tydzień będzie się zmniejszać, to nie ulega wątpliwości, że tak podniosła atmosfera w tym mieście pozostanie do 15 lipca, czyli do wielkiego finału na Stadionie Łużniki.

Reprezentacja A

– Senegal jest groźnym przeciwnikiem i czeka nas bardzo trudne spotkanie, ale mamy swój pomysł na organizację gry w defensywie i przeprowadzanie akcji ofensywnych. Jestem przekonany, że optymalnie przygotowaliśmy się do mistrzostw świata. To boisko jednak zweryfikuje nasze plany i marzenia. Pierwszy mecz jest bardzo ważny i będzie kluczowy w kontekście kolejnych spotkań w fazie grupowej – powiedział na oficjalnej konferencji prasowej przed wtorkowym starciem z Senegalem na Otkrytije Arenie w Moskwie selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży