Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Liczba rekordów bitych przez Roberta Lewandowskiego jest bardzo długa. Począwszy od tytułu najlepszego strzelca w historii reprezentacji Polski, na najskuteczniejszym Polaku w rozgrywkach Ligi Mistrzów skończywszy. W tych ostatnich rozgrywkach kapitan biało-czerwonych ma już na koncie 42 bramki. Pod jednym względem znajduje się jednak w ścisłej czołówce.

Reprezentacja A

Bayern Monachium już wcześniej zagwarantował sobie udział w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Pomiędzy Bawarczykami a Paris-Saint Germain toczy się jeszcze walka o pierwsze miejsce w grupie B oraz rozstawienie w dalszej części rozgrywek. Dzisiaj zespół Roberta Lewandowskiego zagra o komplet „oczek” na wyjeździe z RSC Anderlecht Łukasza Teodorczyka. Drużyna mistrza Belgii na ten moment nie ma ani zdobyczy punktowej, ani bramkowej.

Reprezentacja A

We wtorek 5 grudnia 2017 roku rozpocznie się prowadzona przez FIFA sprzedaż biletów przeznaczonych dla kibiców finalistów FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018. Wnioski o zakup wejściówek można składać do 31 stycznia 2018. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona FIFA.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży