Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Remisy drużyn Macieja Rybusa i Jacka Góralskiego w Lidze Europy

14.09.2017

Bezbramkowymi remisami ukończyli spotkania w pierwszej kolejce Ligi Europy Maciej Rybus oraz Jacek Góralski. W inauguracyjnym meczu Łokomotiw Moskwa wywiózł punkt ze stadionu Telia Parken, a Łudogorec Razgrad podzielił się punktami w wyjazdowej potyczce z tureckim Istanbul Basaksehir. Zwycięstwo zagwarantowało sobie natomiast Dynamo Kijów. Zespół Tomasza Kędziory odwrócił losy meczu i pokonał u siebie albańskie Skenderbeu. Reprezentanta Polski zabrakło jednak w kadrze meczowej.

Europejskie puchary

Trzech Polaków pojawiło się we wtorek na boiskach Ligi Mistrzów. Niezawodny Robert Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego i pomógł Bayernowi Monachium w zwycięstwie 3:0 z Anderlechtem Bruksela na Allianz Arena. Do 84. minuty na boisku przebywał Łukasz Teodorczyk, ale do siatki nie trafił. Całe zawody w konfrontacji z Chelsea Londyn na Stamford Bridge zaliczył Jakub Rzeźniczak, lecz jego Karabach poległ aż 0:6. Co najważniejsze – w ośmiu wtorkowych meczach Champions League padło łącznie 28 goli! Warto było czekać na start prestiżowych rozgrywek!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży