Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Sprzedaż biletów na mecz z Portugalią

18.10.2018

20 listopada o godzinie 20:45 reprezentacja Polski w Guimaraes rozegra ostatni mecz w rozgrywkach Ligi Narodów. Informujemy, że bilety na to spotkanie nabywać będzie można na portalu Łączy Nas Piłka od 19 października do 25 października. Wejściówki na mecz biało-czerwonych z Portugalczykami kosztować będą 50zł.

Reprezentacja A

Znów wielu powątpiewało w jego przydatność do drużyny. Znów musiał zrobić wszystko, by odciąć się, przyjechać i po raz kolejny udowodnić, że w biało-czerwonych barwach wciąż zdecydowanie nie powiedział ostatniego słowa. – Pytanie, czy jesteś na tyle silny i odważny, żeby się nie poddać. Żeby robić po prostu swoje – mówi nam pierwszoplanowa postać nowego odcinka „Kadrów z Kadry”, od minionego czwartku rekordzista pod względem liczby występów w reprezentacji Polski. Zobaczcie, jak ostatnie zgrupowanie, przy okazji meczów z Portugalią i Włochami, wyglądało z jego perspektywy. Panie i panowie, przed Wami Jakub Błaszczykowski.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski straciła bramkę w doliczonym czasie gry i poniosła porażkę z Włochami 0:1. Biało-czerwoni są pierwszą drużyną, która spadła do dywizji B w Lidze Narodów. – Jesteśmy rozczarowani tym, że po trzeciej kolejce jesteśmy drużyną, która zanotowała spadek. Nie mamy już na to wpływu. Nasz pierwszy mecz w Bolonii był najlepszy, następne spotkania były zdecydowanie słabsze. To dla nas materiał, który musimy przeanalizować i różne warianty, które stosowaliśmy – powiedział na pomeczowej konferencji trener Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

Reprezentacja Włoch odniosła zwycięstwo z biało-czerwonymi na Stadionie Śląskim w Chorzowie 1:0 i zapewniła sobie utrzymanie w dywizji A. – Udało się zdobyć zwycięską bramkę, a radość zawodników pokazała, jak ważne było to zwycięstwo. Mogliśmy wygrać jeszcze wyżej, ale taka jest piłka. Gramy zawsze do końca – powiedział po meczu trener Roberto Mancini.

Reprezentacja A

–  Niestety, dziś przegraliśmy drugi mecz z rzędu. Uważam, że stworzyliśmy sobie sytuacje, które powinniśmy wykorzystać i mogliśmy nawet wygrać. Nie udało się. Bardzo boli ten stracony gol. Jest w nas pewna blokada – powiedział po meczu z Włochami wprowadzony na boisko w drugiej połowie Kamil Grosicki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży