Reprezentacja A | mężczyźni

Ekstraklasa

Chociaż zarówno Waldemar Fornalik, jak i Adam Nawałka nie chcieli nadawać piątkowemu spotkaniu Piasta z Lechem (godz. 20.30) dodatkowego znaczenia, to okazja jak na Ekstraklasę jest wyjątkowa. Przecież do szkoleniowych pojedynków byłych selekcjonerów dochodzi bardzo rzadko – co tylko potwierdza, że powrót do ligowej rzeczywistości po szczycie kariery nie jest łatwy.

Tylko u nas

Street art, smoczek, skuteczność, polski rap, tagi, trzy dziewczyny, taktyka, kanapa, seriale, dojrzałość, sarkastyczny żart i luz, pressing. Wyczuwacie sprzeczności? Nie tutaj. Mateusz Klich znalazł w tym wszystkim swój porządek. – Dzięki kilku jego bramkom jesteśmy tam, gdzie jesteśmy – mówią przed kamerą „Łączy nas piłka” kibice Leeds United.

Aktualności

Po pierwszym golu już w trzeciej minucie swojego debiutu był w stanie przebić mur dla drużyny. Jednak wszystko co najlepsze oraz najważniejsze dla relacji Jakuba Błaszczykowskiego z Wisłą Kraków nastąpiło w kolejnych tygodniach oraz latach. Warto zrozumieć skąd się to uczucie wzięło, jak wpłynęło na jednego z najważniejszych polskich piłkarzy oraz topowy klub XXI wieku.

Reprezentacja A

Wszyscy kibice biało-czerwonych z pewnością nie mogli doczekać się kolejnego występu Krzysztofa Piątka w barwach AC Milan. Snajper „Rossoneri” nie zawiódł – znów zdobył bramkę, a drużyna z Mediolanu ograła Cagliari Calcio 3:0. Oprócz niego na liście strzelców zameldowali się także Robert Lewandowski i Artur Jędrzejczyk. W Ekstraklasie ponownie zagrał Jakub Błaszczykowski, ale nie był to powrót udany, bowiem jego Wisła Kraków przegrała 0:2 z Górnikiem Zabrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem kadrowicza.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności