Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Rafał Kurzawa oficjalnie zaprezentowany. „Najbliższy czas będzie dla niego bardzo ważny”

08.08.2018

Po długich spekulacjach Rafał Kurzawa trafił Ligue 1 i związał się kontraktem z Amiens. Z zespołem, który na najwyższym szczeblu rozgrywkowym będzie występować drugi sezon z rzędu Kurzawa podpisał trzyletnią umowę. – W Amiens Rafał może wypromować się i wskoczyć „oczko” wyżej. Wszystko zależy jednak od niego – jak będzie z formą i adaptacją. Liczy się także charakter pozaboiskowy i czy szybko będzie potrafił zintegrować się z drużyną – mówi Jacek Ziober, który przed laty występował w barwach Montpellier.

Aktualności

Łukasz Piszczek poinformował, że jego kariera w biało-czerwonych barwach dobiegła końca. Jego licznik w reprezentacji Polski zatrzymał się na 65. spotkaniach i trzech zdobytych bramkach. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie o Piszczku, w którym do wywalczenia jest gra Pro Evolution Soccer 2018 na platformę Play Station 4 oraz XBOX One.

Aktualności

7 sierpnia rusza nowy konkurs „Moja drużyna marzeń”, organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej wraz z Interdrukiem oraz Biedronką. Konkurs polega na zakupie wskazanego w regulaminie produktu licencyjnego, a także wykonaniu pracy plastycznej i przesłaniu jej skanu/zdjęcia na adres konkursy@pzpn.pl. Nagrodami są bilety na mecz Polska – Czechy, piłki z podpisami reprezentantów Polski oraz koszulka. Wszelkie szczegóły znaleźć można w poniższym regulaminie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży