Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[WIDEO] Obszerny skrót meczu Łotwa – Polska (0:3)

11.10.2019

Z dokładnie 29 podań składała się trwająca 1 minutę i 16 sekund, płynna akcja reprezentacji Polski, która przyniosła biało-czerwonym pierwszą bramkę w wyjazdowym meczu z Łotwą. W konfrontacji tej było kilka przykładów takiej konsekwencji i cierpliwości podopiecznych Jerzego Brzęczka, także przy golach na 2:0 i 3:0. Zobaczcie zresztą sami – w naszym obszernym skrócie większość akcji Polaków, w tym przede wszystkim te bramkowe, prezentujemy niemal w całości – od przejęcia piłki i ich zawiązania.

Reprezentacja A

Co z wyjazdem na Łotwę mają wspólnego Olgierd, Olaf i Orencjusz? Do jakich materiałów Sebastiana Szymańskiego dotarliśmy? Kogo w 2031 roku trenuje Kamil Glik i wreszcie czy Robert Lewandowski zawsze pamiętał, by po skompletowaniu hat-tricka zabrać sobie piłkę na pamiątkę? Dwa meczowe dni w Rydze prezentujemy Wam w bardzo mocno napakowanym materiale „od kuchni”. Zobaczcie, jak czwartkowe zwycięstwo wyglądało wewnątrz kadry biało-czerwonych!

Sędziowie

Hiszpan Antonio Miguel Mateu Lahoz został wyznaczony na sędziego głównego meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020, w którym Polska zagra w niedzielę na PGE Narodowym w Warszawie z Macedonią Północną. Na liniach pomagać mu będą rodacy Pau Cebrián Devis oraz Roberto Díaz Pérez Del Palomar, a arbitrem technicznym będzie Xavier Estrada Fernández.

Reprezentacja A

Czy Bartosz Zmarzlik, stojąc pod taśmą startową, spogląda kątem oka na… dziewczyny? Jak Zbigniew Boniek poharatał sobie nogę na żużlowym torze? Dlaczego Sebastian Mila jest „żółty”? Mnóstwo śmiechu, lekka szyderka i ciekawostka za ciekawostką – tego wszystkiego absolutnie nie mogło zabraknąć, gdy na kanapie przed telewizorem spotkali się: świeżo upieczony mistrz świata na żużlu, prezes PZPN i bohater historycznego zwycięstwa z Niemcami. Zwycięstwa, od którego dziś mija dokładnie 5 lat. Przed Wami kolejna odsłona naszej specjalnej serii. To po prostu trzeba zobaczyć!

Reprezentacja A

Po miesiącach przerwy Maciej Rybus wystąpił w podstawowym składzie reprezentacji Polski i na placu gry w meczu z Łotwą (3:0) przebywał do 80. minuty, gdy zastąpił go Arkadiusz Reca. – Cieszę się, że dostałem szansę występu od początku. To powód do dumy. Długo czekałem na ten moment. Tym bardziej, że wcześniej zdrowie mi na to nie pozwalało – powiedział Rybus po końcowym gwizdku.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski sięgnęła po komplet punktów w Rydze po trzech bramkach Roberta Lewandowskiego. Naszym kolejnym przeciwnikiem będzie Macedonia Północna w Warszawie. – Podstawowym zadaniem było zwycięstwo, co zostało zrealizowane. Teraz wracamy do kraju, musimy się zregenerować i zacząć przygotowania do następnego spotkania – powiedział po meczu z Łotwą trener Jerzy Brzęczek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności