Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja

Kamil Grosicki: Końcówka meczu to był kabaret

28.06.2018

– Nie tak miały wyglądać te mistrzostwa w naszym wykonaniu. Mieliśmy swoje marzenia, cele, których nie zrealizowaliśmy. Dziś chcieliśmy jak najlepiej się pożegnać i dać wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki, choć odrobinę radości – powiedział po meczu z Japonią Kamil Grosicki.

Reprezentacja

– Patrząc tylko przez pryzmat wyniku spotkania, możemy się trochę cieszyć. Ten mecz do pewnego momentu wyglądał bardzo fajnie, później zaistniała nieco dziwna sytuacja. Nas jednak cieszy zwycięstwo w ostatnim spotkaniu, mogliśmy dać kibicom trochę radości – powiedział po meczu z Japonią Łukasz Fabiański.

Reprezentacja A

Po raz trzeci w historii ośmiu występów reprezentacji Polski na mistrzostwach świata zdarzyło się, że w dwóch pierwszych meczach fazy grupowej biało-czerwoni zaprzepaścili szanse na awans i w ostatnim spotkaniu grali o honor. Za każdym razem go zachowywali. Dzisiaj pokonali na Wołgograd Arena 1:0 Japonię, a jedynego gola strzelił Jan Bednarek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży