Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Artur Boruc, czyli żywa legenda. „Piekielnie inteligentny, urodzony optymista”

08.11.2017

Zawsze chodzi własnymi ścieżkami, ma swoje zasady, którymi się kieruje. W ślad za tym poszła świetna dyspozycja piłkarska. Był najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w 2006 i Europy w 2008 roku. Pozwoliło to Arturowi Borucowi, który w piątek rozegra swoje ostatnie spotkanie w narodowych barwach, zapisać się na stałe w historii polskiej piłki nożnej.

Reprezentacja A

W naszym najnowszym materiale wideo Paweł Wszołek zdradził tajemnice zawodników, którzy pełnią rolę „wahadłowych”. Swoim zdaniem na ten temat podzielił się również Thiago Cionek. Zadebiutował u nas Rafał Kurzawa, grający niegdyś w małym klubie Marcinki Kępno. Kolejne nowe doświadczenie ma za sobą Wojciech Szczęsny. Okazało się, że jest nie tylko bramkarzem, ale również artystą – napisał tekst, który został wykorzystany w jednym z utworów jego żony.

Reprezentacja A

Rozpoczęło się ostatnie zgrupowanie kadry, w którym będzie uczestniczyć Artur Boruc. Dla wszystkich ludzi w Polsce, którzy choćby w małym stopniu interesują się futbolem jest to postać wybitna. W związku z tym, w naszym pierwszym materiale przed meczami z Urugwajem i Meksykiem będziemy mówić tylko o Arturze. Warto obejrzeć do końca, bo Piotr Zieliński i Paweł Wszołek przygotowali dla was bardzo ciekawą symulacje tego, co zdarzy się w najbliższy piątek.

Reprezentacja A

W Warszawie rozpoczęło się kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski. Tym razem wybrańcy selekcjonera Adama Nawałki rozpoczynają etap przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw świata. Zaproszenie na zgrupowanie przed meczami towarzyskimi z Urugwajem i Meksykiem otrzymało sześciu zawodników, którzy jeszcze nie dostąpili zaszczytu debiutu w kadrze narodowej.

Reprezentacja A

W najnowszym programie #PoLidze Łukasz Wiśniowski i Michał Zachodny nie tylko podsumują to, co wydarzyło się w weekend z udziałem reprezentantów Polski, ale porozmawiają także o tym, czego spodziewać się w najbliższych spotkaniach biało-czerwonych z Urugwajem i Meksykiem.

Reprezentacja A

Po kontuzji Łukasza Piszczka odniesionej w meczu z Czarnogórą, jego miejsce na prawej stronie zajął Bartosz Bereszyński i z pewnością nie zawiódł. Dziś piłkarz Sampdorii ma coraz pewniejszą pozycję w zespole narodowym, z którym wiąże spore nadzieje. – Mój cel jest prosty, regularna gra w reprezentacji Polski. Po to właśnie przyjeżdża się na zgrupowania – mówi przed meczami z Urugwajem i Meksykiem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży