Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Jerzy Brzęczek: Izrael to zespół skuteczny. Musimy być czujni

09.06.2019

Reprezentacja Polski w czwartym meczu kwalifikacji EURO 2020 zmierzy się z Izraelem. Biało-czerwoni z dziewięcioma punktami są liderem grupy i na PGE Narodowym będą walczyć o przedłużenie zwycięskiej passy. – To bardzo dobrze zorganizowany i skuteczny zespół. Musimy być czujni jako drużyna, żeby nie pozwolić strzelić sobie gola – powiedział trener Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

– Coś na bucie poczułem, ale nie wiem, czy to była piłka, czy rękawica bramkarska – mówił nam tuż po meczu Kamil Glik. Oficjalnie zwycięska bramka na stadionie w Skopje została zapisana na konto Krzysztofa Piątka. Jak tę sytuację widzieli główni bohaterowie? Jak od kuchni wyglądał cały dwudniowy wyjazd reprezentacji do Macedonii Północnej, zakończony trzecim z rzędu triumfem w eliminacjach UEFA EURO 2020? Zobaczcie, co zarejestrowała nasza kamera!

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski nie straciła jeszcze gola w eliminacjach mistrzostw Europy 2020 i duża w tym zasługa także Jana Bednarka, który – obok Kamila Glika – wyrasta na filar biało-czerwonej defensywy. 23-letni obrońca rozegrał bardzo dobre zawody również w Skopje, gdzie kadra selekcjonera Jerzego Brzęczka pokonała 1:0 Macedonię Północną i umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli grupy G.

Reprezentacja A

Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli biało-czerwoni pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka. Reprezentacja Polski po bardzo trudnym meczu pokonała Macedonię Północną w Skopje i jest liderem grupy. – Musimy poprawić naszą grę i zaprezentować się z lepszej strony w poniedziałek, jeśli chcemy zwycięstwa. Wracamy do Polski, chcemy odpocząć, zregenerować się i przeanalizować nasze błędy – powiedział po meczu trener Brzęczek.

Reprezentacja A

Kamil Glik doszedł do pełni zdrowia i pojawił się w pierwszym składzie reprezentacji Polski na mecz z Macedonią Północną w Skopje. – Jeszcze przed spotkaniem mówiłem, że czeka nas ciężkie starcie i tak rzeczywiście było. Mówiąc po piłkarsku – dzisiaj było dużo „rzeźby”, a mało tej gry w piłkę, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Naszym priorytetem jest pojechać na mistrzostwa Europy – powiedział po ostatnim gwizdku sędziego obrońca polskiej kadry.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności