Reprezentacja Puchar Polski |

Ekstraklasa

Zimą kluby z ligi polskiej dokonały wielu transferów, ale najważniejszych będzie… trzynaście z nich. Nie dlatego, że za tylu piłkarzy zapłacono, lecz ze względu na ich pozycję. Dotychczasowy sezon Ekstraklasy pokazuje, jak istotni są napastnicy. Bez skutecznej „dziewiątki” nie wygra się mistrzostwa, ani nie powalczy ze skutkiem o utrzymanie.

Sędziowie

Niemal tydzień po debacie o VAR (Video Assistant Referee – red.) zorganizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej na stadionie PGE Narodowym swój raport z działalności systemu wideoweryfikacji przedstawił IFAB (International Football Association Board – red.). Przedstawiamy najciekawsze fakty oraz zestawiamy wyniki z opracowaniami dotyczącymi krajowych rozgrywek.

Zza kulis

W środę na stadionie PGE Narodowym odbyła się zorganizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej konferencja dotycząca projektu  Video Assistant Referee (VAR), który od pół roku działa w rozgrywkach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski. Przedstawiciele PZPN, klubów i mediów przez dwie godziny dyskutowali na temat rozwoju projektu.

Ekstraklasa

– Nasi sędziowie są na poziomie europejskim, ale chcemy o nich dbać, im pomagać – mówił Zbigniew Boniek na środowej konferencji środowiska piłkarskiego dotyczącej projektu Video Assistant Referee (VAR), który od pół roku działa w rozgrywkach Ekstraklasy oraz Pucharu Polski. Przez dwie godziny trwała dyskusja przedstawicieli PZPN oraz klubów i mediów.

Ekstraklasa

W środę na stadionie PGE Narodowym odbyła się zorganizowana przez Polski Związek Piłki Nożnej konferencja dotycząca projektu VAR. – Prace koncepcyjne rozpoczęły się w kwietniu 2017 roku, a już w listopadzie siedem spotkań w kolejce Ekstraklasy było poprowadzonych z udziałem Video Assistant Referee – mówił Łukasz Wachowski, dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych. Przedstawiamy statystyki półrocza działań związanych z użyciem technologii wideo w polskiej piłce.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży