Reprezentacja Puchar Polski |

Puchar Polski

[PUCHAR POLSKI] Znamy terminy meczów rewanżowych 1/4 finału Pucharu Polski

10.11.2017

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył terminy rewanżowych spotkań 1/4 finału Pucharu Polski. Jako pierwszy rozegrany zostanie mecz Górnika Zabrze z Chojniczanką Chojnice, a rywalizację zamknie starcie Korony Kielce z Zagłębiem Lubin. Bezpośrednio po zakończeniu tego drugiego zostanie przeprowadzenie losowanie par półfinałowych.

Puchar Polski

W doliczonym czasie pierwszej połowy meczu Zagłębie Lubin – Korona Kielce piłka po strzale Macieja Górskiego wpadła do siatki. Początkowo Paweł Raczkowski gola nie uznał, ale po interwencji VAR wskazał na środek. Autor trafienia sam był zaskoczony, ale dotarło do niego, że kielczanie wyszli w ćwierćfinale Pucharu Polski na prowadzenie. W Lubinie nie oddali go do ostatniego gwizdka arbitra i do rewanżu przystąpią z jednobramkową zaliczką.

Puchar Polski

- Nie powiem, że rywalizacja w tym dwumeczu już się skończyła, ale jesteśmy krok bliżej półfinału. Taki był plan, by zamknąć dziś jakąkolwiek dyskusję w temacie tej rundy – przyznał Romeo Jozak, szkoleniowiec Legii po zwycięstwie 3:1 nad Drutex Bytovią w Bytowie. Rewanż w Warszawie powinien być dla mistrzów Polski formalnością.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży