Reprezentacja Puchar Polski |

Federacja

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się dziś premiera wyjątkowego albumu o historii rozgrywek Pucharu Polski, który powstał w wyniku współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej z wydawnictwem GiA. Podczas konferencji prasowej nowe wydawnictwo zaprezentowali prezes Zbigniew Boniek i redaktor Andrzej Gowarzewski.

Puchar Polski

Kamera Łączy nas piłka odwiedziła Hrubieszów - najbardziej oddalone na wschód piłkarskie miasto w Polsce. Miejscowa Unia w 1/32 finału Pucharu Polski podejmowała sześciokrotnego zdobywcę tego trofeum - Górnik Zabrze. Z jakimi nastrojami schodzili z boiska gospodarze? Jak kibice reagowali na przyjazd klubu z LOTTO Ekstraklasy? Oglądajcie premierowy odcinek „Pucharu w Polsce” tylko na Łączy nas piłka!

Puchar Polski

W regulaminie bieżącej edycji Pucharu Polski przed jej rozpoczęciem zaszły zmiany. W rozgrywkach na szczeblu centralnym kluby są zobowiązane do wystawiania w czasie trwania całego meczu co najmniej jednego zawodnika-młodzieżowca. W dogrywce może również dojść do czwartej zmiany. Jak wyglądało to w praktyce w 1/32 finału „Pucharu Tysiąca Drużyn”?

Puchar Polski

Środa, 3 października, parę minut po godzinie 12, centrum Sandomierza. Da się zauważyć, że niebawem ma się tu odbyć coś wyjątkowego, co chwila widać osoby paradujące w szalikach miejscowej Wisły i zaprzyjaźnionego z nią KSZO Ostrowiec. Nawet starsze panie zastanawiają się jak wysoko zespół z ich miasta przegra z Koroną Kielce, półfinalistą poprzedniej edycji Pucharu Polski, opromienionym pokonaniem w Ekstraklasie też Wisły, ale tej słynnej z Krakowa.

Puchar Polski

W środę rozegrane zostały dwa ostatnie spotkania 1/32 finału Pucharu Polski. III-ligowa Wisła Sandomierz niespodziewanie wyeliminowała ekstraklasową Koronę Kielce, a Raków Częstochowa pewnie rozbił Victorię Sulejówek. Znamy już więc 32 ekipy, które zagrają w kolejnej fazie rozgrywek „Pucharu Tysiąca Drużyn”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży