Reprezentacja Puchar Polski |

Puchar Polski

Za nami mecze 1/8 finału Pucharu Polski. Znamy już osiem zespołów, które zameldowały się w kolejnej fazie rozgrywek i w przyszłym roku powalczą o awans do półfinału, skąd już tylko krok do decydującego meczu na PGE Narodowym. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami drużyn, które przystąpią do rywalizacji w ćwierćfinale Pucharu Polski 2018/2019.

Puchar Polski

Blisko 400 stron, a na nich prawie 800 fotografii oraz wyniki i statystyki wszystkich meczów Pucharu Polski od 1926 roku do września 2018. Do tego honorowy, okolicznościowy wstęp, w roku stulecia odzyskania niepodległości, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. – Tej książki nie czyta się od deski do deski, a korzysta się z niej latami – podkreśla Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Puchar Polski

– Chciałbym przede wszystkim pogratulować moim zawodnikom udziału w tej edycji Pucharu Polski. Zapisaliśmy się na kartach historii i za to należy im się szacunek. Z każdym z rywali walczyliśmy jak równy z równym, dwukrotnie okazując się lepszym zespołem. Dziś niestety się nie udało – powiedział po przegranym meczu 1/8 finału Pucharu Polski Dariusz Pietrasiak, trener Wisły Sandomierz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży