Reprezentacja Puchar Polski |

Puchar Polski

[TOTOLOTEK PUCHAR POLSKI] Co słychać u ćwierćfinalistów rozgrywek?

04.02.2019

Przygotowania zdecydowanej większości ćwierćfinalistów (pięciu) Totolotek Pucharu Polski wchodzą na ostatnią prostą, już w najbliższy weekend startuje bowiem runda wiosenna w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pierwszoligowcy, a zatem trzej kolejni ćwierćfinaliści, formę szykują na później, ale z ruchami kadrowymi nie czekali do samego końca. Ze względu na grę na dwóch frontach wiosna dla przedstawicieli ekstraklasy oraz zespołów Fortuna 1 liga zapowiada się atrakcyjnie, każdego kusi bliska perspektywa gry w finale na PGE Narodowym w Warszawie.

Puchar Polski

Niezwykłe mecze, pamiętne bramki, wielkie emocje. To wszystko od ponad 90 lat jest częścią najstarszych i jednych z najważniejszych rozgrywek piłkarskich w naszym kraju – batalii o Pucharu Polski. Które momenty zapisały się w historii naszego futbolu? Kto był autorem najpiękniejszych trafień? Zapraszamy na przegląd wspomnień związanych z Pucharem Tysiąca Drużyn.

Puchar Polski

Za nami mecze 1/8 finału Pucharu Polski. Znamy już osiem zespołów, które zameldowały się w kolejnej fazie rozgrywek i w przyszłym roku powalczą o awans do półfinału, skąd już tylko krok do decydującego meczu na PGE Narodowym. Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami drużyn, które przystąpią do rywalizacji w ćwierćfinale Pucharu Polski 2018/2019.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności