Reprezentacja Puchar Polski |

Puchar Polski

Puchar Polski czas zacząć! Losowanie pierwszej rundy w piątek o godzinie 12:00 na żywo tylko na Łączy Nas Piłka

09.08.2018

W piątek, 10 sierpnia 2018 roku, o godzinie 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie pierwszej rundy Pucharu Polski. Udział w ceremonii weźmie Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN. Opowiemy również o największych zmianach, jakie czekają nas w nowej edycji rozgrywek. Transmisja od godziny 12:00 tylko na Łączy Nas Piłka.

Aktualności

Przed inauguracją nowego sezonu przedstawiciele Arki Gdynia spotkali się z dziennikarzami. Prezes klubu Wojciech Pertkiewicz opowiedział o celach drużyny, a trener Zbigniew Smółka zapewnił, że Arka chce rozpocząć rozgrywki od mocnego uderzenia – pokonania Legii w Superpucharze Polski, który odbędzie się już dziś o godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Aktualności

Arka jedzie do Warszawy bronić Superpucharu Polski. – Ciężar meczu i prestiż jest taki sam za każdym razem. Otwiera się wielka szansa na powtórkę sprzed roku. Do sezonu jesteśmy dobrze przygotowani, bo wykonaliśmy kawał pracy na obozie. Dlatego w sobotę na boisko wyjdziemy pewni siebie – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka kapitan żółto-niebieskich Adam Marciniak.

Puchar Polski

W czwartek, 10 maja 2018 roku, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej PZPN. Na spotkaniu podjęto szereg decyzji w związku z niewłaściwym zachowaniem kibiców klubów Arka Gdynia i Legia Warszawa podczas meczu finałowego Pucharu Polski, który został rozegrany 2 maja 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Puchar Polski

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że 7 maja br. złożył do Prokuratury Rejonowej Warszawa – Praga Południe zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez nieustalonych sprawców w trakcie finałowego meczu o Puchar Polski Arka Gdynia – Legia Warszawa, który został rozegrany 2 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży