Reprezentacja Puchar Polski |

Totolotek Puchar Polski

[WIDEO] Wreszcie wrócili! Skróty meczów Miedź – Legia i Stal – Lech w Totolotek Pucharze Polski

29.05.2020

Po ponad dwóch miesiącach przerwy znów możemy emocjonować się piłką nożną w polskim wydaniu! Za nami ćwierćfinały Totolotek Pucharu Polski, a w zasadzie… ich druga tura, bo pierwsza miała miejsce jeszcze przed „koronawirusową” przerwą. Jak Legia Warszawa i Lech Poznań wypadły w pierwszych meczach w nowej rzeczywistości? Faworyci awansowali? A może pierwszoligowe Miedź Legnica i Stal Mielec sprawiły niespodzianki? Zapraszamy do obejrzenia skrótów dwóch ćwierćfinałowych spotkań!

Totolotek Puchar Polski

Zespół Medyczny PZPN informuje, że w drużynach Stali Mielec i Lecha Poznań wykonano testy przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, a dla osób z wynikiem nieujemnym badania wymazu z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 met. Real Time RT-PCR.

Aktualności

Wszyscy kibice cieszą się z powrotu futbolu, choć trzeba będzie przyzwyczaić się do zupełnie innej, nowej rzeczywistości. Jaka ona będzie? Jak zmieni się praca zawodników i sędziów? Na serię najczęściej zadawanych pytań, dotyczących wznowienia rozgrywek, odpowiedział nam Łukasz Wachowski, Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN.

Totolotek Puchar Polski

Wraca futbol w polskim wydaniu! Po wielu tygodniach oczekiwań zawodnicy rodzimych klubów powracają na boiska. Jako pierwsi na murawę wybiegną zawodnicy Miedzi Legnica i Legii Warszawa, by rozegrać mecz ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. – Jesteśmy szczęśliwi, że wracamy do gry o stawkę. Było to niemożliwe od dwóch miesięcy – mówi trener „Wojskowych” Aleksandar Vuković.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności