Reprezentacja PP |

Totolotek Puchar Polski

Michał Ilków-Gołąb: Mogliśmy pokusić się o lepszy wynik

25.10.2017

– Przed meczem można było się trochę przekomarzać, kto jest faworytem spotkania. Wiadomo, że Arka to obrońca trofeum i zespół grający o klasę rozgrywkową wyżej od nas, ale graliśmy na własnym terenie. Myślę, że mogliśmy pokusić się o lepszy wynik – powiedział po spotkaniu z Arką Gdynia piłkarz Chrobrego Głogów Michał Ilków-Gołąb.

Totolotek Puchar Polski

Obrońcy Pucharu Polski wracają do gry. Dziś Arka Gdynia zmierzy się na wyjeździe z Chrobrym Głogów, którego trenerem jest były szkoleniowiec „żółto-niebieskich” Grzegorz Niciński. To pojedynek z piękną historią złotego medalu w tle i gestem fair-play Leszka Ojrzyńskiego. Obiecałem, że jeśli wygramy z Lechem, oddam swój medal Nicińskiemu, ale uprzedził mnie klub. Swój przekazałem więc na cele charytatywne. Cieszę się na spotkanie z Grześkiem – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Ojrzyński.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w piłce plażowej zakończyła udział w grupowych zmaganiach Euro Beach Soccer League. W drugim turnieju, który był rozegrany w węgierskim Siofok, podopieczni Marcina Stanisławskiego w regulaminowym czasie jeden mecz przegrali, jeden zremisowali, jeden natomiast wygrali. Wyniki identyczne jak w pierwszym turnieju. Awansu do Superfinału nadal jednak nie mogą być pewni.

Totolotek Puchar Polski

We wtorek na PGE Narodowym rozlosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski oraz drabinkę dalszych faz rozgrywek. Pieczę nad losowaniem sprawowali przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej – Sekretarz Generalny Maciej Sawicki oraz Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych Łukasz Wachowski. Spotkania zostaną rozegrane w dniach 8-10 sierpnia. Poniżej przedstawiamy drabinkę rozgrywek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności