Reprezentacja PP |

Totolotek Puchar Polski

Półfinał Pucharu Polski już o krok! 28 lutego o godzinie 18:00 Wigry Suwałki zmierzą się z faworyzowaną Arką Gdynia. – Fakt, finał jest na wyciągnięcie ręki, ale będziemy musieli wspiąć się na wyżyny. Móc prowadzić zespół na PGE Narodowym, to jest coś! Nie każdy może dostąpić tego zaszczytu – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka szkoleniowiec Arki Grzegorz Niciński.

Totolotek Puchar Polski

38 lat temu Arka odniosła największy sukces w swojej historii, zdobywając Puchar Polski. W finale rozegranym na stadionie Motoru Lublin żółto-niebiescy wygrali 2:1 z naszpikowaną gwiazdami Wisłą Kraków, a jedną z bramek dla zwycięzców zdobył Janusz Kupcewicz. Legenda gdyńskiego klubu trzyma kciuki za drużynę w półfinałowej rywalizacji z Wigrami Suwałki i po cichu marzy o powtórce sprzed niemal czterech dekad.

Totolotek Puchar Polski

Rozgrywki Lotto Ekstraklasy wystartowały w najlepsze, w tabeli pojawiają się pierwsze przetasowania, ale dla trzech klubów liczy się jeszcze rywalizacja o Puchar Polski. Wśród nich są Lech Poznań i Pogoń Szczecin, które w środę rozegrają pierwszy mecz półfinałowy. – Twardo stąpam po ziemi – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka trener ekipy ze Szczecina, Kazimierz Moskal.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności