Reprezentacja PP |

Totolotek Puchar Polski

Obrońcy Pucharu Polski wracają do gry. Dziś Arka Gdynia zmierzy się na wyjeździe z Chrobrym Głogów, którego trenerem jest były szkoleniowiec „żółto-niebieskich” Grzegorz Niciński. To pojedynek z piękną historią złotego medalu w tle i gestem fair-play Leszka Ojrzyńskiego. Obiecałem, że jeśli wygramy z Lechem, oddam swój medal Nicińskiemu, ale uprzedził mnie klub. Swój przekazałem więc na cele charytatywne. Cieszę się na spotkanie z Grześkiem – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Ojrzyński.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w piłce plażowej zakończyła udział w grupowych zmaganiach Euro Beach Soccer League. W drugim turnieju, który był rozegrany w węgierskim Siofok, podopieczni Marcina Stanisławskiego w regulaminowym czasie jeden mecz przegrali, jeden zremisowali, jeden natomiast wygrali. Wyniki identyczne jak w pierwszym turnieju. Awansu do Superfinału nadal jednak nie mogą być pewni.

Totolotek Puchar Polski

We wtorek na PGE Narodowym rozlosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski oraz drabinkę dalszych faz rozgrywek. Pieczę nad losowaniem sprawowali przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej – Sekretarz Generalny Maciej Sawicki oraz Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych Łukasz Wachowski. Spotkania zostaną rozegrane w dniach 8-10 sierpnia. Poniżej przedstawiamy drabinkę rozgrywek.

Totolotek Puchar Polski

We wtorek o 12:00 na PGE Narodowym rozlosowana zostanie drabinka 1/16, 1/8 i 1/4 finału Pucharu Polski. Nad prawidłowym przebiegiem losowania czuwać będą Sekretarz Generalny PZPN Maciej Sawicki oraz Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN Łukasz Wachowski. Transmisję z losowania obejrzeć można na portalu Łączy Nas Piłka. Zapraszamy!

Totolotek Puchar Polski

Dwie największe sensacje w rundach wstępnej i pierwszej Pucharu Polski sprawił Świt Nowy Dwór Mazowiecki, pokonując dwóch pierwszoligowców: Odrę Opole (5:0) i Olimpię Grudziądz (2:2, k. 5:4). – Średnia wieku naszej drużyny to 21 lat. Dla nas mecze z mocniejszymi drużynami w tych rozgrywkach to świetna okazja do sprawdzenia swojego stylu – mówi w rozmowie z „Łączy Nas Piłka” trener trzecioligowca, Rafał Kleniewski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności