Reprezentacja PP |

Totolotek Puchar Polski

[PUCHAR POLSKI] Łukasz Kowalski: Za nami piękna przygoda

07.11.2018

Trener KP Starogard Gdański Łukasz Kowalski ma za niemal sto meczów rozegranych na poziomie ekstraklasy. W 2018 roku poprowadził natomiast klub z miasta Kazimierza Deyny do 1/16 finału Pucharu Polski, w której jego zespół poległ w starciu z Puszczą Niepołomice. – Dziś widziałem na boisku prawdziwą drużynę – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Totolotek Puchar Polski

– Gratuluję Arce zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Myślę, że zaprezentowaliśmy się bardzo godnie, ale w szatni nie było z tego powodu wielkiej radości. Mamy poczucie, że przy większym szczęściu można było pokusić się o lepszy wynik – powiedział po meczu z Arką Gdynia trener Kaczkana Huraganu Morąg Czesław Żukowski.

Totolotek Puchar Polski

– Chciałbym przede wszystkim pogratulować gospodarzom dzisiejszego spotkania fajnej przygody w Pucharze Polski. Wbrew pozorom i oczekiwaniom przed meczem, to było bardzo trudne spotkanie na ciężkim, grząskim boisku. W drużynie Huraganu widać styl, to nie jest przypadkowy zespół – powiedział po wygranym meczu z Huraganem Morąg trener Arki Gdynia Zbigniew Smółka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności