Reprezentacja PP |

Reprezentacja Piłki Plażowej

[BEACH SOCCER] Nowe twarze na zgrupowaniu reprezentacji Polski

23.06.2017

W dniach 14-16 czerwca w Gliwicach odbyła się konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski w beach soccerze. Na pierwszym zgrupowaniu po mistrzostwach świata na Bahamach nie zabrakło nowych twarzy. Mikołaj Kreft, Kamil Borkowski i Jakub Mączkowski dopiero po raz pierwszy znaleźli się w seniorskiej reprezentacji. Zobaczcie, co debiutanci mają do powiedzenia po premierowych szlifach w ekipie Marcina Stanisławskiego.

Reprezentacja Piłki Plażowej

W drugim meczu na mistrzostwach świata 2017 reprezentacja Polski przegrała 4:7 z Brazylią i zanotowała drugą porażkę na turnieju. Gole dla biało-czerwonych strzelili Jakub Jesionowski (dwa) oraz Bogusław Saganowski. Teraz podopiecznych Marcina Stanisławskiego czeka pojedynek z Tahiti.

Totolotek Puchar Polski

Awans Wigier Suwałki do półfinału Pucharu Polski to największy sukces w 70-letniej historii klubu. Podopieczni Dominika Nowaka w tym sezonie osiągnęli świetny rezultat zarówno w tych rozgrywkach, ale także bardzo dobrze spisują się w Nice I lidze. Przed nimi rewanżowe spotkanie półfinałowe z Arką Gdynia. Choć wielu kibiców uważa, że sprawa awansu jest już przesądzona, w Suwałkach nikt nie traci wiary.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności