Reprezentacja PP |

Totolotek Puchar Polski

– Gratuluję Arce zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski. Myślę, że zaprezentowaliśmy się bardzo godnie, ale w szatni nie było z tego powodu wielkiej radości. Mamy poczucie, że przy większym szczęściu można było pokusić się o lepszy wynik – powiedział po meczu z Arką Gdynia trener Kaczkana Huraganu Morąg Czesław Żukowski.

Totolotek Puchar Polski

– Chciałbym przede wszystkim pogratulować gospodarzom dzisiejszego spotkania fajnej przygody w Pucharze Polski. Wbrew pozorom i oczekiwaniom przed meczem, to było bardzo trudne spotkanie na ciężkim, grząskim boisku. W drużynie Huraganu widać styl, to nie jest przypadkowy zespół – powiedział po wygranym meczu z Huraganem Morąg trener Arki Gdynia Zbigniew Smółka.

Totolotek Puchar Polski

Jedną z największych niespodzianek 1/32 finału Pucharu Polski była wygrana Wisły Sandomierz z Koroną Kielce. Dwie bramki dla III-ligowca zdobył Wiktor Putin. 23-letni Ukrainiec wierzy, że w kolejnej rundzie jego zespół będzie w stanie sprawić kolejną niespodziankę. – Podbeskidzie jest faworytem, ale bez wątpienia naszym celem jest wygrana – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności