Reprezentacja PP |

Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w piłce plażowej zakończyła udział w grupowych zmaganiach Euro Beach Soccer League. W drugim turnieju, który był rozegrany w węgierskim Siofok, podopieczni Marcina Stanisławskiego w regulaminowym czasie jeden mecz przegrali, jeden zremisowali, jeden natomiast wygrali. Wyniki identyczne jak w pierwszym turnieju. Awansu do Superfinału nadal jednak nie mogą być pewni.

Totolotek Puchar Polski

We wtorek na PGE Narodowym rozlosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski oraz drabinkę dalszych faz rozgrywek. Pieczę nad losowaniem sprawowali przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej – Sekretarz Generalny Maciej Sawicki oraz Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych Łukasz Wachowski. Spotkania zostaną rozegrane w dniach 8-10 sierpnia. Poniżej przedstawiamy drabinkę rozgrywek.

Totolotek Puchar Polski

We wtorek o 12:00 na PGE Narodowym rozlosowana zostanie drabinka 1/16, 1/8 i 1/4 finału Pucharu Polski. Nad prawidłowym przebiegiem losowania czuwać będą Sekretarz Generalny PZPN Maciej Sawicki oraz Dyrektor Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN Łukasz Wachowski. Transmisję z losowania obejrzeć można na portalu Łączy Nas Piłka. Zapraszamy!

Totolotek Puchar Polski

Dwie największe sensacje w rundach wstępnej i pierwszej Pucharu Polski sprawił Świt Nowy Dwór Mazowiecki, pokonując dwóch pierwszoligowców: Odrę Opole (5:0) i Olimpię Grudziądz (2:2, k. 5:4). – Średnia wieku naszej drużyny to 21 lat. Dla nas mecze z mocniejszymi drużynami w tych rozgrywkach to świetna okazja do sprawdzenia swojego stylu – mówi w rozmowie z „Łączy Nas Piłka” trener trzecioligowca, Rafał Kleniewski.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w beach soccera zajęła 3. miejsce w swoim pierwszym turnieju Euro Beach Soccer League, który odbył się w dniach 7 - 9 lipca w miejscowości Nazare w Portugalii. Podopieczni Marcina Stanisławskiego zanotowali zwycięstwa z Hiszpanią (po rzutach karnych) i Grecją, ale niestety musieli również przełknąć goryczki porażki z broniącymi tytułu Ukraińcami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności