Reprezentacja PP |

Totolotek Puchar Polski

Po emocjonującym spotkaniu Legia pokonała w Łodzi Widzew i zagra w 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. – Trudno było dla nas o trudniejszego rywala i trudniejszy teren w pucharze, więc cieszę się, że wygraliśmy – mówił Aleksandar Vuković, trener Legii. – Po tym meczu widać, jak kibice w Łodzi są spragnieni wielkiej piłki. Gratuluję zawodnikom zaangażowania, charakteru i tego, że po prostu rozegrali dobry mecz – dodał Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec Widzewa.

Totolotek Puchar Polski

– Dziś dla nas najważniejsze jest to, że wykonaliśmy postawione przed nami zadanie i pewnie awansowaliśmy do kolejnej fazy Totolotek Pucharu Polski. Pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi do rywalizacji na dwóch frontach i na każdym chcemy wygrywać – powiedział po wygranym 4:0 meczu z Pogonią Siedlce zdobywca dwóch bramek dla Piasta Gliwice Patryk Tuszyński.

Totolotek Puchar Polski

– Cieszymy się, że znaleźliśmy się w kolejne fazie Totolotek Pucharu Polski. W pierwszej połowie mieliśmy sporo problemów w ofensywie, w drugiej nasz sposób poruszania się po boisku, zwłaszcza w środku pola, był dużo lepszy i to pozwoliło stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji, które odwróciły losy tego spotkania – powiedział po wygranym 2:1 meczu 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski trener GKS Tychy Ryszard Tarasiewicz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności